Makaslamak istedim

ben bu sorunu aşacaımı sanmam böyle alıştırdım çünkü onu para istemek bana ayıp ğeliyodu çünkü oda alıştı öyle şimdi zoruna ğidiyor

bilmiyorum şimdi saçma olucak ama ayıp neden olsunki o sizin eşiniz ve çocuğunuzun babası sevgiliniz değilki utanasınız şuanda babanızdan para istemeye utanırsınız anlarım çünkü önünüzde eşiniz vardır istemek tuhaf olur ama bence eşinizi karşınıza alıp konuşun utanmayın size bakmaya mecbur ömrü ve gücü yettiğince ...........

dene bence de. kendını cok ıyı hıssedeceksın. belkı az bır para ama o 2 t-shırt için yeter de artar bıle. kuçuk şeylerle mutlu olmak guzeldır eşınızın sızı takdır etmesı lazım.

ailelerinden de örnek var babasıda öyleymiş anasına karşı anası öldükten sonra babası evlendi ve onu sömürdü sömürdü adam yatalak olunca kıçına bi tekme attı ve ğitti ,bazen çok kızınca babanın darısı inşallah diyorum,

adam cimriyse hiç bişey yapamazsın kardeşim
tek yapabileceğin bir kumbara gibi birşey edincen artık nerden arttırabilirsen biraz pazardan
biraz marketten bakkaldan biraz ekmekten ne tasarruf edebilirsen o kardır diycen
yada iyi bir konuşucan ama faydası olurmu bilmem inşallah olur

adam cimriyse hiç bişey yapamazsın kardeşim
tek yapabileceğin bir kumbara gibi birşey edincen artık nerden arttırabilirsen biraz pazardan
biraz marketten bakkaldan biraz ekmekten ne tasarruf edebilirsen o kardır diycen
yada iyi bir konuşucan ama faydası olurmu bilmem inşallah olur

imkansız çünkü artan parayı sorar ne çabuk bitti filan der ..

valla o zaman 1 e aldığını 5 aldım dicen falan filan.. kendin biriktirecen.. bu adam düzlemz.. ya da tehdit et madem ordu mensubu aile kavramı yükselmesi için çok önemlidir.. bu şekilde davranırsan aileni yıkacaksın de.. artık her ay bana harçlık vericeksin de.. evde iş yapma grev yap vs vs ne bileyim..
dinsizin hakkından imansız gelri demiş atalarımız...

dışardan ğörenler benim ne kadar şanslı kadın olduğumu düşünüyor ne garip değilmi .kocam ordu mensubu 3 tane evi var

ya cumahan merakımı mazur gör hem sinirlisin hem adama birsürü şey sayıyosun
ama ruh halinde aşık diyo ne alaka duyguların nasıl böyle değişken
yanlış anlamada ben kocama sinirliyken o anda aşk meşk değil kızgınlık hissederim

şekerim sen bu konuyu nasıl çözebileceğini düşünüyorsun. bir fikrin var mı...

nasıl çözeceğim bilmiyorum zaman ğösterecek,doğru dürüst bir ğelirimiz olmasa zaten bende böyle kırılmam ama şükür var

ben olsam benim de çok ağırıma giderdi
işte ekonomik özgürlük şart
çalışıyor olsaydın böyle olmazdı
eşin çok ayıp etmiş
nefret ederim zaten pinti tiplerden

ya bu yazdıkların şaka değilmi? ya bu nasıl bir eş nasıl bir koca yuhhhh diyorum eşinize ay çok sinirlendim yaa insan üç kuruşun hesabını yaparmı eşine valla ben bu eşleri okuyunca keşim gözümde bir kat daha büyüyor benim eşim cebindeki son kuruşunu bile bana verir bana harcar kaldıki evin her türlü eksiğini beraber alırız ben gerek görmediklerimi almak istemem ama o ısrarla alır ve inanın benim eşimin geliri bu kadar yüksek bile değil çok yazık eşinize çok :kızgın:

ona sorarsan benden esirğemiyor ... hoş kendisinede harcamıyor

canim Allah yardimcin olsun
kac tane cocugunuz var onlarin ihtiyaclari icinde boyle mi davraniyor

bilmiyorum ki hala yakınıyo yetmiyor diye bende anlamadım ki

kızım dersaneye ğidiyor ,okul servisi ve oğlanın anaokulu ve servisi

Son düzenleyen: Moderatör:
okadar mahrum yerlerde kaldıkki alıştı belkide harcamamaya

X