Makaslamak istedim

cnmmm hiç canını sıkma bence kafana da takmaaa
mecbursunn dee al giyyy
pişkin ol madem o arsızlığı ele aldııı
hiççç asil davranmanın manası yokkk
benceee senin her ihtiyacını karşılamakla mükellef çünkü

mecbursunn dee al giyyy

arkadaş haklı..
madem öyle harca ve umursama :nazar:

mecbursunn dee al giyyy

korkarım artık öyle olmak zorundaym çünkü yaranamadım yaranamadımmmmmmmm ,ne demişler kendi kaşındı

6 tl lik birsey icin kalp kirmaya deger mi?
degmez.ama gel de anlat..
cnaim bosver gitsin ,kafana takmaya degmez,,,

kaş aldırmaya kuaföre ğideceğim zaman ordevinde asker almıyormu diye soruyo orduevleri biliyosunuz çok cüzzi bi miktardır.

söylediklerini duymamazlığa gelin.. umursamaz olun..
bu konu hakkında konuşmak istediği zaman da yıllardır içinizde biriktirdiklerinizi saki sakin anlatın...

aman takma yaa
kimbilir neye sıkılmıştır..
babamda yapıo bazen anneme hoş değil ama..
napcaksın işte..

kaş aldırmaya kuaföre ğideceğim zaman ordevinde asker almıyormu diye soruyo orduevleri biliyosunuz çok cüzzi bi miktardır.

yuh yani erkek dediğin onada karışırmı
bi erkeğe kaş aldırmak biraz zor olur bence saç başka kaş başka

sakin olmak elimde değilki zaten sinirlendiğim zaman kafanı bi yerleremi çarptın hayırdır der

ayyyy sinir bastı benı ya okurken.bır ınsan pintılıgı bu kadarmı abartır yaaaaa
arkadasım 15 yıllık esısın.mecbur sana bakmaya.senın yeme ıcme dısında ıhtıyacarında var ve karsılamak zorunda.para yetmıyor olsa 5 yıldızlı otele gıtmez.
sen en basından berı onu alıstırmıssın oda kolayına gelmıs zaten yapısı musaıtmıs. ohhh ne guzel yaaa
babasıyla ılgılı verdıgın ornegı bı dusun.kadın cekmıs derdını sıkıntısını cımrılıkten dolayı ama sefasını baskası surmus.delımısın ya bı kez gekıyosun hayata.
ızın verme esının bu kadar bencılce dusunmesıne.bırıktırme ısı alıskanlıga donusuyor bagımlılık yapıyor hqatta ınnsanda.esındede bu hastalık olmus bence.
offf sınırım zıpladı valla yaaaa
allah yardım etsın guzelım yaaa
calıstıgım ıcın bazen oflanıyorum ama ıyıkı ısım var yaaaa

halbuki ben onu okadar çok seviyorumki bu hareketi yüzünden soğutuyor kendinden beni söylüyorumda anlamıyor yani .aynı yatağı bile paylaşmak istemiyorum başka odada yatacağım izin vermiyor

cnmm kızmaaa yanlışta anlama amaaa
sen baştan yanlış yapmışsınnn
benimm şu kadarrr ihtiyacımmm varrr
özel ihtiyaçlarrr bunuda ayıralımmm lütfennn
diceksinnn her ayyyy
mutlakaa kendi kişisel bakımın için alış verişş için alıcaksınnn
kuru afra tafraa yokk
seni iki dirhem bir çekirdek görüncee arkandan ayrılmazzz
sen kendine değer vermezsen kimse vermez
cnmmm

ve artık ona karşı kin doluyorum ama ben çok salağım çok çabuk unutuyorum malesef çok çabuk onunda işine ğeliyor

:eek:klava::eek:klava:yok artık bunadamı karışıyor ayyy allah sana peygamber sabrı versin ya üzülme o seni bakmak zorunda sende pişkinlik yap arsızlık yap artık ne diyeyim valla çok sinir oldum ben yaa yok yok eşimi hayal ettimde bir an allah korusun :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

artık bişey beğenmeye korkuyorum üç kuruşluk bişey bile beğensem ona soruyorum o evet derse alıyorum inanın çok küçük bir miktar dahi olsa

ben şimdi yaşamak istiyorum hayatımı yılda 1 hafta 5 yıldızlı otele ğidip yılın ğeri kalanını sıkıntı içerisinde kalmak istemiyorum.

cnmmm yaaaa yapma lütfennn ne kadar pasifize
etmiş seni yapmaa lütfennn

bilmiyorum bundan sonra ğörecek sanırım benim iyi niyetimi nasıl suistimal ediyor ğeörecek ben evimde huzursuzçluk istemediğimden dolayı susuyordum veya uzatmıyordum ama yok artık sefasını sürmek istiyorum hayatın

daha ne kadar yaşayacağımı dahi bilmiyorum ben ,insan ne için yapar birikim rahat yaşamak için değilmi ama yok bizde o

X