Magnifiaque BEBEĞİ İÇİN ŞİFA AYETİ VE YA ŞAFİ TOPLUYORUZ KIZLAR LÜTFEN BAKIN💜💜💜

Ömrümde ilk defa duydum bende yarın bi araştırayım bu işi. Kaç yıldır bu saydıklarının hepsini okuyorum özel günüm de dahil.

En basiti nas felak koruyucu dualardan, hastalanıyorum diye nasıl okuyamam hiç makul gelmedi bana. Yıllardır yanlış yapıyoruz demekki.
Bende koruma amacıyla gecelerı okuyordum adetlıyken 🤦‍♀️ ama ne biliyim burda niyet önemli bırz da bnce.. yanı ben kuran ıcın okumuyorum seytandan cinden vs korunmak ıcın okuyorum Allah biliyor sonucta 🙄neyse hayırlısı diyelim şifa ayetlerinin okudugunu kesınlıkle ögrenmiş olduk

• Beğen
Reactions: JES
Ay valla neye inanacamızı sasırdık :olamaz:
Canım internetten değil de çünkü bakıyorum hiç din ilmi bilgisi olmayan içeriği dinle alakası olmayan bir sürü site var ama din adına fetva veriyorlar. En güzeli fetvayı aramak sonuçta din kurulun verdiği karar önemli

Bende koruma amacıyla gecelerı okuyordum adetlıyken 🤦‍♀️ ama ne biliyim burda niyet önemli bırz da bnce.. yanı ben kuran ıcın okumuyorum seytandan cinden vs korunmak ıcın okuyorum Allah biliyor sonucta 🙄neyse hayırlısı diyelim şifa ayetlerinin okudugunu kesınlıkle ögrenmiş olduk
Aynen içim bi garip olur nas felak anında kurtarıcımdır benim.

Canım internetten değil de çünkü bakıyorum hiç din ilmi bilgisi olmayan içeriği dinle alakası olmayan bir sürü site var ama din adına fetva veriyorlar. En güzeli fetvayı aramak sonuçta din kurulun verdiği karar önemli
Yok bahsettiğim gıbı ben bır cok kaynağa baktım sonucta burda grup yonetıyrz insanları yanlıs seye yonlendırip vebal almakta var o yuzden ben baya bı baktım dını soru sor mesela ordan gmaılden mesaj bile attım..

Yok bahsettiğim gıbı ben bır cok kaynağa baktım sonucta burda grup yonetıyrz insanları yanlıs seye yonlendırip vebal almakta var o yuzden ben baya bı baktım dını soru sor mesela ordan gmaılden mesaj bile attım..
Valla canım mesela ben kurslarda çok kaldım bize de hocalarımız adetliyken ezberden ayet okutmazlardı.

Noldu canım Magnifiaque Magnifiaque kuzum çok geçmiş olsun. 🙏 Dualarım sizinle ❤️
1000 ya Şafi alıyorum Morrmeneksee Morrmeneksee 🦋

1000 tane aldım.
Kalan 42.000

1000 Ya Şafi aldım.
100 de ayet aldım.
Kalan 40.000

hep dualarimdaydin mervecim Magnifiaque Magnifiaque Hayırlı haberler al insallah..
son sayiya bakamadim 1000 aldım şimdilik

1000 ya şafi aldım kalan 37.000

1000 Ya Şafi aldım.Kalan 36.000

500 ya Şafi okudum kalan 35.500

2000 aldım kalan 33500

1000 aldım
İnş hayırlı haberler alırız yarın
Allah razi olsun kizlar ben nasil bir iyilik yaptimda sizlerle tanistim ❤️Iyiki varsiniz

Ömrümde ilk defa duydum bende yarın bi araştırayım bu işi. Kaç yıldır bu saydıklarının hepsini okuyorum özel günüm de dahil.

En basiti nas felak koruyucu dualardan, hastalanıyorum diye nasıl okuyamam hiç makul gelmedi bana. Yıllardır yanlış yapıyoruz demekki.
Canım biz hiç birimiz kendi başımıza hele ki din adına fetva veremeyiz ki şüpheli olan konularda bile kaçınmak gerekir. Benim de çok sevdiğim ve özellikle her gece okuduğum bu iki süreyi ben adtliyken kesinlikle okumam. Rabbim bizim halimizi bizden daha iyi biliyor niyetin belli adetliyken Türkçe olarak içinden geldiği gibi duanı yaparsın canım

Canım biz hiç birimiz kendi başımıza hele ki din adına fetva veremeyiz ki şüpheli olan konularda bile kaçınmak gerekir. Benim de çok sevdiğim ve özellikle her gece okuduğum bu iki süreyi ben adtliyken kesinlikle okumam. Rabbim bizim halimizi bizden daha iyi biliyor niyetin belli adetliyken Türkçe olarak içinden geldiği gibi duanı yaparsın canım

Ben fetva verecek yeterlilikte biri değilim zaten. Bir araştıracağım diyorum bende.

Ben yıllardır böyle yapardım ama doğrusunu yanlışını bilmiyorum. O sebeple ne yapın ne yapmayın diyemem kimseye. Diyenlere de itimadım yok.

Ben kendi yaptığımı anlattım. Araştırır doğrusunu yaparım. Ama araştırırım önce.

Fakat allahın verdiği aklı kullandığımda bana bir ayeti duayı arapça içimden okumanın günah olması ama türkçe okumanın serbest olması mantıklı gelmiyor.

Neyse bakalım araştıralım bu mevzuyu. Okunmaması gerekiyorsa okumayız bir daha.

Kızlar konuya hemen hemen herkes hakîm Magnifiaque Magnifiaque bılıyosunuz suan hamıle ama bebeğinin kalp atıslarının olmadigini belırtmıs doktor.. Kesın netlesen bir durum yok o yuzden yarın netlesene kadar en azından dua edelım.. Verebileceğimiz en buyuk destek bu olur mervemıze 💜
Hem şifa ayetı
Hemde ya şafi baslatıyorum..
LÜTFEN herkes etıket yapsın toplu duanın gucu muhteşem oluyor.. 🤲
Gecen 5. Kattan dusen yavrumuz ıcın dagıtılmıstı
Ve suan durumu ıyı Rabbim Büyük bız dua edelim 🤲
Şifa ayeti adetlıyken okunur

۞ Şifa Duası ۞

۰ Arapçası ۰
اَللَّهُمَّ رَبَّ النَّاسِ أَذْهِبِ الْبَأْسَ، وَاشْفِ أَنْتَ الشَّافيِ لاَ شِفاَءَ إِلاَّ شِفاَؤُكَ، شِفاَءٌ لاَ يُغاَدِرُ سَقَماً

۰ Türkçe Okunuşu ۰
Allahumme Rabbennâsi, ezhibil be´se , veşfi enteşşâfi, lâ şifâe illa şifâuke, şifâun la yuğâdiru segamen.

۰ Anlamı ۰
İnsanların rabbi olan Allah’ım! hastalığı gider, şifa ver.Ancak sen şifa verirsin. Öyle bir şifa ver ki hiçbir hastalık kalmasın.

Ve 70.000 ya şafi
Canım yeni görebildim Magnifiaque Magnifiaque bacım rabbim şafi isminle şifa versin🤲
5.000 Ya Şafi aldım
1.000 de Namaradan düşüyorum
Kalan Ya Şafi 14.000
Kalan Şifa Ayeti 900

X