Magnifiaque BEBEĞİ İÇİN ŞİFA AYETİ VE YA ŞAFİ TOPLUYORUZ KIZLAR LÜTFEN BAKIN💜💜💜

Oyyy, insallah piti piti kalp atislarini tez vakitte duysun annesi. 1000 ya Safi aliyorum. Tekrar alirim insallah okudukca.
Kalan: 41.000

KIZLAR BUNUN AKSINI DUSUNEN VARMI?
CİDDEN BEN BUNU UZUN UZUN ARASTIRDIM INSANLARI YANLIS SEYE YONLENDIRMEKTEN KORKARIM..
BU BİLGİYE ARANIZDA SAHİP OLAN VARMI

Adetli olan bir kadın kuran-i kerimden bir bölümü okuyamaz, kuran-i kerime dokunamaz. Adetken şifa niyetine ayet ve Ayet-el Kürsi, İhlas suresi, Nas suresi, Fatihasuresi, Felaksuresi gibi sureler ve şifa ayetleri okuyabilir. ... Ne zaman ki kuran-i kerim okumaya girecek olursa kadın günah kazanır
.
Canım sorduğun için söylüyorum, Ben kendim de Kur'an öğreticisiyim şöyle ki, zaten bu bahsettiğin süre ve ayetler Kur'an'ın birer parçası yani ister ezberden de olsa bunları okurken bir nevi Kur'an okumuş oluyorsun. Sadece dua anlamı olan fatiha, rabbena, hasbünellahü, gibi belli başlı bazı ayetleri dua niyetiyle adetliyken okunulabilir.
Ben fetvayı aradım bugün oradaki hoca kesinlikle ihlas, Nas, Felak, Ayet-el Kürsi dua niyetine ezberden de olsa okunmaz dedi.

Canım sorduğun için söylüyorum, Ben kendim de Kur'an öğreticisiyim şöyle ki, zaten bu bahsettiğin süre ve ayetler Kur'an'ın birer parçası yani ister ezberden de olsa bunları okurken bir nevi Kur'an okumuş oluyorsun. Sadece dua anlamı olan fatiha, rabbena, hasbünellahü, gibi belli başlı bazı ayetleri dua niyetiyle adetliyken okunulabilir.
Ben fetvayı aradım bugün oradaki hoca kesinlikle ihlas, Nas, Felak, Ayet-el Kürsi dua niyetine ezberden de olsa okunmaz dedi.
Ayetel kursı den bende suphelıyım mesela.
Ama şifa ayetleri o an dua maksadıyla okunur dıe bıliyorum. Okudum bende..

Ayetel kursı den bende suphelıyım mesela.
Ama şifa ayetleri o an dua maksadıyla okunur dıe bıliyorum. Okudum bende..
Bende böyle biliyorum ezberden sifa niyetine dua niyetiyle okunabilir tabiki hepsi için söylemiyorum ama bizde sorduk ayni bu şekilde ezberden sifa niyetine okunabilir diye söylediler

Ömrümde ilk defa duydum bende yarın bi araştırayım bu işi. Kaç yıldır bu saydıklarının hepsini okuyorum özel günüm de dahil.

En basiti nas felak koruyucu dualardan, hastalanıyorum diye nasıl okuyamam hiç makul gelmedi bana. Yıllardır yanlış yapıyoruz demekki.

X