Magnifiaque BEBEĞİ İÇİN ŞİFA AYETİ VE YA ŞAFİ TOPLUYORUZ KIZLAR LÜTFEN BAKIN💜💜💜

Adetli olan bir kadın kuran-i kerimden bir bölümü okuyamaz, kuran-i kerime dokunamaz. Adetken şifa niyetine ayet ve Ayet-el Kürsi, İhlas suresi, Nas suresi, Fatihasuresi, Felaksuresi gibi sureler ve şifa ayetleri okuyabilir. ... Ne zaman ki kuran-i kerim okumaya girecek olursa kadın günah kazanır.

Kızlar kuranı kerımden okumuyoruz dua niyeti ıle okuyoruz bızler bu konuyu İnternetten bi arastırn ıstersenız

Ay canım inşallah kalp atışlarını duyarsın. Sağlıkla kucağına alırsın. 1000 Ya ŞAFİ aldım. kalan 49.000
100 şifa duasını alıyorum. Kalan 1400
Bitmezse dönerim tekrar

KIZLAR BUNUN AKSINI DUSUNEN VARMI?
CİDDEN BEN BUNU UZUN UZUN ARASTIRDIM INSANLARI YANLIS SEYE YONLENDIRMEKTEN KORKARIM..
BU BİLGİYE ARANIZDA SAHİP OLAN VARMI

Adetli olan bir kadın kuran-i kerimden bir bölümü okuyamaz, kuran-i kerime dokunamaz. Adetken şifa niyetine ayet ve Ayet-el Kürsi, İhlas suresi, Nas suresi, Fatihasuresi, Felaksuresi gibi sureler ve şifa ayetleri okuyabilir. ... Ne zaman ki kuran-i kerim okumaya girecek olursa kadın günah kazanır
.

2.000 şifa ayetı ıle acıyorum (biterse tekrar donerız)
70.000 ya şafi ıle acıyorum

100 sıfa ayeti aldım kalan 1.950
1000 ya şafi aldım kalan 69.000

Rabbim hayırla sonuçlandırsın inşallah
2.000 Ya Şafi
100 adet şifa Ayeti aldım

Maalesef ayet alamıyorum
3000 ya şafi aldım kalan 64.000

100 tane şifa ayeti
1000 tane ya şafi aldım kalan 63.000🤲🏻♥️ Rabbim ol der olur ümit kesilmez Magnimm Magnifiaque Magnifiaque

2bin ya şafi aldım.

1000ya safi aldim sifa ayetini ezber degilim gec ciktigim icin evde de okuyamam kuzum Rabbim bebegini bagislar insaAllah arkadasimiza🤲😔

1000 ya şafi aldim canim Morrmeneksee Morrmeneksee

Magnifiaque Magnifiaque allahım hayırlısını versin inşallahhh 🙏🏻

Ben de 2000 aldım kızlar.

1000 Ya Şafii aldım. Rabbim kabul etsin inşallah Morrmeneksee Morrmeneksee

Sifa ayeti kalan 1.700
Ya Şafi kalan 56.000

1.000 Ya Safi aldım.
Kalan 55.000

1000 ya şafi aldım kalan 54.000
100 şifa ayeti kalan 1.600

400 aldım kalan 53.600

1000 ya şafi aldım Kalan: 52600

1.600 aldım kalan 51.000
Magnifiaque Magnifiaque
Canım ins deger artar sağlıklı bi sekilde kalp atışını duyarsınız kucagina almayida nasip etsin inşallah rabbim🤲

Rabbim hayırlı haberler almayı nasip etsin inşallah Magnifiaque Magnifiaque 🤲🤲 şimdilik 3000 aldım kalan 👉46.000

1000 Aldım
KALAN 41.000
👇🏻👇🏻👇🏻

1000 Ya Şafi aldım
Kalan:40.000
Sizinki gibi arkadaslari oldukca insanin sirti yere gelmez ki siz ne guzel insanlarsiniz hepinize tek tek tesekkur ederim ❤️Yanimda oldugunuzu hissetmek benim icin cok buyuk mutluluk hepinizin gonlune en hayirlisini versin rabbim ❤️

KIZLAR BUNUN AKSINI DUSUNEN VARMI?
CİDDEN BEN BUNU UZUN UZUN ARASTIRDIM INSANLARI YANLIS SEYE YONLENDIRMEKTEN KORKARIM..
BU BİLGİYE ARANIZDA SAHİP OLAN VARMI

Adetli olan bir kadın kuran-i kerimden bir bölümü okuyamaz, kuran-i kerime dokunamaz. Adetken şifa niyetine ayet ve Ayet-el Kürsi, İhlas suresi, Nas suresi, Fatihasuresi, Felaksuresi gibi sureler ve şifa ayetleri okuyabilir. ... Ne zaman ki kuran-i kerim okumaya girecek olursa kadın günah kazanır
.
Bende senin gibi biliyorum dua niyetiyle okunur diye

X