Maddiyat ne kadar önemli

Ama sizde kazansanız evlenince, eşinizin maası az olunca kısmak zorunda kalırsınız ona göre karar verin .
Tırnak yapmamak bile size mutsuz edecekse durumunuz zor gibi .
Hadi bir ay yaptirmam iki ay yaptirmam bir yerden sonra hem calisiyorum hem istedigim rahatlikta yasayamiyorum der insan. Tirnak basit bir ornek sadece. Bekar olunca maas her turlu yeter ama ev gecindirmek kira vs baska seyler

Hadi bir ay yaptirmam iki ay yaptirmam bir yerden sonra hem calisiyorum hem istedigim rahatlikta yasayamiyorum der insan. Tirnak basit bir ornek sadece. Bekar olunca maas her turlu yeter ama ev gecindirmek kira vs baska seyler
Basit demeyelim de küçük şeyler. Ve bunlar olmadan mutsuz olacaksanız çok zor olur evliliğiniz.
Es adayınız gelişime açık olmalı biz bu yaşta neler yapabiliriz diyip konuşuyoruz eşim 36 olacak. Gençken tanışmadık biz.
Tanışsak bambaşka olurdu diye düşünüyorum eşim biraz evlenince ve özellikle cocuğu olunca bu konulara kafa yordu bekarken yalnız olduğu için pek düşünmemiş .
O yüzden diyorum ki her şey geç olmadan daha iyi kazançlı bir meslek koluna yöneltebilirsiniz.

Basit demeyelim de küçük şeyler. Ve bunlar olmadan mutsuz olacaksanız çok zor olur evliliğiniz.
Es adayınız gelişime açık olmalı biz bu yaşta neler yapabiliriz diyip konuşuyoruz eşim 36 olacak. Gençken tanışmadık biz.
Tanışsak bambaşka olurdu diye düşünüyorum eşim biraz evlenince ve özellikle cocuğu olunca bu konulara kafa yordu bekarken yalnız olduğu için pek düşünmemiş .
O yüzden diyorum ki her şey geç olmadan daha iyi kazançlı bir meslek koluna yöneltebilirsiniz.
Önerebileceginiz bir seyler var mi acaba

maaşlı değil kendi işi :)
ilk zamanlar tek başınaydı, gelir seviyesi yüksek olmayan bi muhitteydi
gerçi hala aynı yerde
ama başladığı dönemler kuaför ücretleri gayet makuldü yani
30 sene öncesinden bahsediyorum :KK70:
Anladım tabi o zamanda ekonomi ona göre daha uygundu bence her zaman ortalama üstüydü kuaförler.
Ünvde hocamız anlatmıştı oğlu okumamıs , çok para özel ders desteği vermişler olmamış . Keşke onun yerine kuaför dükkanı açsaydım demişti hocamız :) oradan kalmış aklımda .

Önerebileceginiz bir seyler var mi acaba
İlgi alanına göre değişir. Yeteneği neler ? Henüz geç değil mesela daha garanti işler bakardım ben olsam. Sağlıkta hemşirelik okumak gibi. Gerontolojinin de yeni yeni önü açılıyor dört yıllık bir bölüm atama puanları şu an çok düşük. Çok yüksek maaşlar olmasa da memur en azından çok zor durumda kalmaz.
Henüz genç olduğu için polisliğe de yönelebilir.
İlgisi varsa yazılım kursuna gidebilir bilge adamın yazılım kursları iş garantili oluyor. Kodlama öğrenirse bu meslekte kimse zor durumda kalmıyor ilgili ve çalışkan davranırsa çok iyi paralar da kazanır .
Başka seçenekler de vardır elbet. Yeteneği varsa o alanda kendi işini de kurabilir bu biraz riskli olabilir tabi .

X