Maddi sıkıntılar kaygılar...

Simdi hatirladim. Dedem bir bolum icin uzun suredir mhrsden randevu bulamıyordu. Hastaneye gidip doktorlar gorusmustu. Oradaki doktor atiyorum persembe gunleri 16.00 dan sonra yeni randevular aciliyor gibi gun ve saat vermisti. Bu sekilde kendisine randevu alabildi. Imkaniniz varsa yuzyuze görüşmenizi tavsiye ederim

Kaliteli tuvalet kağıdı ne yA allah aşkına hepsine siliyoruz hepsi aynı yere gidiyor abartmamak lazım
Dışarıdan yaprak toplayalım nasılsa siliyoruz o kadar para veriyoruz canım kaliteli istemek hakkımiz bu her şey için geçerli.her şeyin fiyatı arttıkça kalitesi de düşüyor dikkat ederseniz

a101 de muz 38 tl başka markette 55 di semtimde.2 tane çocuğa aldım kendimiz yemeyeceğizçkilosu 18 den de 2 tane armut aldım.o da çocuğa.ne hallere düştük.3 er kilo alırken taneyle alır olduk.ha hiç alamayanlar da var .2 3 çocuğu varsa gelirde düşükse zaten alamaz.nasıl koysunlar beslenmelerine çocukların?

Muzun kilosu 55 lira mi olmuş

evet vallahi öyleydi başka markette .a101 de 38 di ordan aldım.balık kraker 1.75 di geçen yıl tüm çocuklara alırdım dağıtırdım mahallede.5 küsür şimdi anca kendi çocuğuma alabiliyorum.
Düşer herhalde fiyatı diye umuyorum . Böyle giderse kimse yiyemez ki

Dışarıdan yaprak toplayalım nasılsa siliyoruz o kadar para veriyoruz canım kaliteli istemek hakkımiz bu her şey için geçerli.her şeyin fiyatı arttıkça kalitesi de düşüyor dikkat ederseniz
Abartmayın isterseniz vur diyince öldürmeyin. Ben kağıt ürününü mesela a101 de alıyorum kağıt yani en uygun olan o fiyatı yükseldi kalite aynı . Geçen Migros’ta solo havlu kağıt indirimdeydi ondan sipariş verdim a101 le yaklaşık aynıydı indirimsiz fiyatıyla alıp kullanmam . Ama mesela birşah süt içmem evde de kullanmayız ama tuvalet kağıdı alıyoruz . Yoksa bizde görüyoruz fiyat artıyor kalite düşüyor . Elimizden birşey geliyor mu şuan ? Yok

daha bu yaz 8 tlden almışlığım var.ama artık 38 tl o da a101 de.
Evet bizde 8 den alıyorduk . Cey ithal miydi muz ?dün Migros’tan sipariş verirken muzda verdim yerli 32 di a101 de de 32 di aynı ayni iki market . Ki burada yerel markette de gördüm 33 tü. Hepsine sanal uygulamalarından bakıp nere uygun görüyorum öyle sipariş veriyorum

Sitesine baktım ithal muz evet ama gene de çok yani

ithaldi evet.ama yerlisi satılmıyor ki semtimde.arabayla gitmem lazım.o da aynı paraya gelecek 20 ye alsam muzu.

Bu kalemi oğlum temmuz ayinda kırtasiyeden almisti 50tl.iykide almisiz diyoruz.
Nolduda yani 2katina ciktı.pes ya
nasıl bir kalem acaba?sınavlarda yüksek not aldırıyorsa bizlerde alalım pahalı falan demeyip bana normal bir basmalı kalem gibi geldi.ama ambalajında gördüm sadece.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…