madde kullanımı sırasında gebe kalınabilir mi

keşke söylenildiği kadar kolay olsa abla çok denedim bırakmayı en fazla 1 yıl sürdü karşıma çıkan herkes mi pislik olur hep öyle insanlar denk geldi beni sürüklüyorlar buna cezaevinde de kullananlar varmış oraya girsem daha kötü olurum teşekkür ederim güzel yorumun için insanlar hep yargılıyor

şuan sana büyüklerin olarak bazı yollar önermemizi ister misin?
isterim ama sorun şu her yolu denedim psikiyatriye gittim lyrica verdi nevrotin verdi gene bırakamadım şehir değiştirdim gittipim şehire getirttim aklımda bitiremedim hayata bağlanacağım hiçbir dal yok

Ben yakınımda gördüğüm için anlayabiliyorum. O da aynı senin gibi konuşuyor, çevreyi siz yaratıyorsunuz. Aynı yerde büyüdük biz kuzenimle, evlerimiz karşılıklıydı onun tanıdığı tipleri ben tanımıyorum mesela biraz da kaşınıyorsunuz kabul edelim.

Onun kardeşi cezaevine girdi, bırakmış hatta “ablamı ihbar edin girsin içeri yoksa bırakamaz ben mutluyum burada” demiş, onun için dedim.

Sen 19 yaşında bunu kullanıyor, ailene de kabul ettirebiliyorsan başka şehirde yeniden hayat kurmana da izin verir ailen. Değiştir her şeyini, git bir şehre iş bul çalış yeni hayat kur. Böyle yanlış anlama ama 10 sene sonra kimse ne madde verir, ne yüzüne bakar rezil bir hayat yaşarsın yapma kendine bunu çok küçüksün

isterim ama sorun şu her yolu denedim psikiyatriye gittim lyrica verdi nevrotin verdi gene bırakamadım şehir değiştirdim gittipim şehire getirttim aklımda bitiremedim hayata bağlanacağım hiçbir dal yok
konu tam da bu zaten. önce içindeki o dalı yeşertmek lazım. şehir de değiştirsen boyutsa değiştirsem o kara delik seninle çok haklısın. mesela hiç bu batağa batmamış olsan şuan nasıl bir yerde olurdun? neydi hayalin?

ben 19 yaşındayım 13 yaşımdan beri kullanıyorum her yolu denedim bırakamadım artık ailem bile kabullendi amateme de yattım kafamda bitiremiyorum beni bu hayata bağlayacak hiçbir sebebim yok
seni hayata bağlayabilecek en önemli şeyi soruyorsun aslında, anne olmak, tabii bu durumda değil.

dediğim gibi kafamda bitiremiyorum şehir değiştirdim konyadayım ben ıspartaya gittim oraya otobüsle getirttim vazgeçemiyorum herkes elinin tersiyle itiyor çevremde hiç düzgün arkadaşım kalmadı hepsi madde bağımlısı napıcamı bende bilmiyorum bi döngünün içindeyim

Zaten içip içip bunu düşünüyodur.

hemşire olmayı çok isterdim aslında üniversitem var benim nükleer enerji ve radyasyon güvenliği yurtta madde içerken yakalandım bende geri konyaya döndüm üniversitemi dondurdum

Nasıl tüm cevren? Herkes mi kullanıyor bu mereti?Bu paralar nereden geliyor?

Kursa git. Halk eğitim kursları vardır, bir iş edin kendine. Otur evde dikiş dik sat, para için değil ama meşgale olsun sana. Kitap oku. Sigarayı bile bırakmak çok zor, tabii ki kolay olmayacak ama kendini frenlemeyi bil. Kararlı ol. Böyle oldukça kimse olmaz çevrende üzgünüm, bu da seni iyice batağa sürükler

hemşire olmayı çok isterdim aslında üniversitem var benim nükleer enerji ve radyasyon güvenliği yurtta madde içerken yakalandım bende geri konyaya döndüm üniversitemi dondurdum
Bölümün cok iyi ve iş potansiyeli yüksek bi bölüm.Temizleneblirsin.

Ben de Konyadayım. Gerçekten Konya birçok şehri geçti bu konuda maalesef. Bağımlısınız ama üremeyin bari ya...
Yazık günah değil mi? Kurtulmanın yolunu arasanıza.

Ben kuzenim kullandı her boku. Kimyasalcıydı. Erketeden hapise girdi. Içerde bıraktı galiba kuran filan okuyo namaz kılıyo. Sonracıma neyse silah sattı bir süre sığır ilk instagram açtığında cahilliğinden story atmıştı ordan biliyorum. Sonraaa cep telefoncuya ortak gibi oldu kaçakçılık devam etti muhtemelen kendine vw eşine bmw aldı bi senede filan. Bi pislik bitse öbürü başlıyo velhasıl

Nasıl tüm cevren? Herkes mi kullanıyor bu mereti?Bu paralar nereden geliyor?
metin gramı 700 tl ve çok çabuk biten bişey elimde ne var ne yok sattım ama hiçbir zaman uyuşturucu satmadım ilaç sattım bi dönem bu ortamın içine girince çok şaşırıyor aslında insan ki ben konya da yaşıyorum yobaz bi şehirde nasıl bu kadar madde bağımlsı olabilir

Kuran koyup namaz kılarken mi yapıyo bunları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…