Makyaj Ürünleri M.a.c Kozmetik Ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
MAC'in en güzel farlarından biri de Club ve cool heat bende bir sürü renk var ama bunlara bayılıyorum...
birde pigmentler'den de vintage gold ve deep blue green harika!!!
Onun dışında rujlar,paint potlar,allıklar....MAC'in bütün ürünleri çok kaliteli hihoyyyt
Tabii biraz pahalı oldukları bir gerçek ama ucuz 100'lerce ürünüm olacağına kaliteli ama az ürünüm olsun daha iyi bence....

bu arada ufak bir not gitti gidiyor'dan almayın kızlar o ürünler sahte ve gözünüze ciddi zararlar verebilir yasakkelime

bende bugun donandım geldim kızlar.
cok acayip kırmızı bir allık aldım.kutusunda dehset kırmızı hic surulemez gibi oluyor ama harikalar yaratıyor beyaz tende.pamuk prenses gibi oluyorsunuz.sahane.butun beyaz tenlilerin sahip olması gereken bir allık kesinlikle.

ve bugun sahane bir nude olan arena far ve yanınada sahane bir satin taupe aldım.
jellybabe favori lipgelee im onuda yeniledim.yenide bir plushglass edindim.sahane bir pembe.plus luxe.bunuda kesinlikle oneririm.

cnm ben de buna cok yakin bi rengini aldim, salsarose ama limited edition mış galiba, fakat simdiye kadar hic bu tonda alligim olmamisti, sen nasil suruyorsun? aglamis gibi olmak istemiyorum da kaydirigubbakcemile3

Ben mac rujlarının tonlarını gördüm ve bayıldım,çok fazla seçenek var,koyu renk kullanmayı sevmedigim için bu kadar açık renk seçenegini görünce hemen almaya karar verdim.Sitesinde $14.00 diyor rujlar için,türkiyede de 30tl mi? Yarın taksime gidicem ve geniş çaplı bi makyaj alışverişi düşünüyorum,mac ürünlerini de merak ediyordum bir süredir,almak istiyorum.

daliah bende çok beyaz tenliyim,genelde allık kullanmıyorum,bazen uçuk pembe tonlarını ya da hafif turuncuları deniyorum ama bu rengi görünce de bayıldım,denemeden duramayacagım :) teşekkürler!

ben studio fix powder plus foundation almayı düşünüyorum, kullanan var mı?

Son düzenleme:
kizlar mac koleksiyonunuzun resimlerini cekip koysaniz bi ara cok merak ediyorum.ben de cekerim ama resim nasil ekleniyor bilmiyorum.

ben studio fix powder plus foundation almayı düşünüyorum, kullanan var mı?

tatlım bu ürün kapatıcılığı yüksek olan ürünlerden eğer cildinde cok problem yoksa sadece renk tonunu düzenlemek ve doğal duruck bi kapatıcılık istiosan msf natural kullanmanı öneririm.bence mac e gidip mualarla konuş ürünleri dene.ayrıca bu pudra kullananın bazılarında cilt problemlerine neden olabiliomş ağır geliomş

teşekkürler bilgi için canım, çok yoğun bir kapatıcıya ihtiyacım yok kalıp gibi durmasını istemiyorum ama tek tük sivilceleri kapatıp renk tonunu düzgünleştirsin yeter

o zaman msf natural dene tatlım süper bi ürünn internetten araştrablrsn memnun kalan ok fazla.ürünün tam adı mineralize skin finish natural.ben face&body fndten üstne kullanıyorum cok memnun

bende buyuk bır hevesle mac e gıdıp fondoten pudra makyaj bazı goz altı kapatıcısı aldım kullandıklarım bıttıkten sonra ne yazıkkı hayal kırıklıgı yasadım benım cıldıme hıc olmadı goz altı kapatıcısı bende alarjı yaptı fondotenı yuzumde bırıktı pudrası da bekledıgım gıbı deıl dı aylardır oyle duruyorlar arada bı bıtsın dıye kullanıyorum bır suru param cope gıttı nıye boyle oldu anlamadım gıttım konustum anlattım cok sasırdılar olmaması lazım fln dedıler oysakı herkes cok memnun macten ne yazık kı bana uygun deılmıs
ama macın rujlarına hayranım opuyorumnanaktan

1.Peaches (tam seftali tonunda bi allik).
2.Pinch O' Peach
3.Peachykeen
4.Sunbasque
MAC'in dukkanina gitt bunlari bi bak ,ama bence tam seftali tonunda matt bi allik istiyorsan Peaches en guzeli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…