Makyaj Ürünleri M.a.c Kozmetik Ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
of yaa Pastel ve MAC bulmam lazım ikiside yok burda

Canım, pasteli birçok kozmetik mağazasında bulabilirsin. Boynerde bile olabilir. İstersen bi araştır. Mac den de internet sitesinden ürün beğenebilirsin, kargoyla gönderiyorlar. Tabi daha önce rengini kendi yüzünde denemediğin bir ürünü denemeden almak riskli olabilir.

Canım, pasteli birçok kozmetik mağazasında bulabilirsin. Boynerde bile olabilir. İstersen bi araştır. Mac den de internet sitesinden ürün beğenebilirsin, kargoyla gönderiyorlar. Tabi daha önce rengini kendi yüzünde denemediğin bir ürünü denemeden almak riskli olabilir.

yarın bikaç kozmetikçiye daha gitcem işallah bulurum artık :bbo::bbo:...denemedende alamam cnm özellikle kozmetikte:umursamaz: daha önce kullandığım yada bildiğim bi ürün olsa hiç uğraşmam sipariş ederim ama pasteli sadece burda okudsum kullananlar hep memnun kalmış ona güvenerek pastel arıyorum KK daki canlarım hiç yarıyolda bırakmadı zaten beni sositosositosositososito

kizlar trde MAC ne kadar pahali oyleakannehir almanya'da havalaninda tinted moisturizer sormustum 21 euro idi. trden bakayim da oyle alayim dedim. nasilsa donuste yine ugrayacagim diye. neyse ankarada ankamall'deki macte sordum ayni urunu 70 tl dediler. sok oldum. cunku gitmeden netten dolar ve euro fiyatlarini karsilastirmistim, neredeyse hic fark yoktu. tl fiyati da bir olur sanmistim. ama arada cok fark var. saticilara da soyledim sasirdilar. almadim haliyle:gitme:

Evet valla sormayın bende sinir oldum :umursamaz: resmen ABD'de yarı yarıya daha ucuz yaa mesela ruj USD 14 filan ama burada 36 TL...yuh yaa! çok sinir oluyorum resmen 2,5 katı fiyatına satılıyor! tabii KDV yüksek olunca herşey Türkiyede fahiş fiyata ulaşıyor :KK43:((

Evet valla sormayın bende sinir oldum :umursamaz: resmen ABD'de yarı yarıya daha ucuz yaa mesela ruj USD 14 filan ama burada 36 TL...yuh yaa! çok sinir oluyorum resmen 2,5 katı fiyatına satılıyor! tabii KDV yüksek olunca herşey Türkiyede fahiş fiyata ulaşıyor :KK43:((

Ben de internet sitelerinden bakıyorum fiyatlara ama çok büyük bir fark göremedim. Mesela bir allık fiyatı 33 dolar. Türkiye'de de 45 tl. Hemen hemen aynı. Yurt dışındaki kullanıcılar için de pahalı bir ürün m.a.c.
Ne de olsa hep ünlülerin kullandığı bir marka. Özellikle podyum arkasında tercih ediliyor her zaman. Ya da siz m.a.c ürünlerini ucuza satan bir yer buldunuz. Öyle yerler varsa, fiyatlar nette gördüğümden daha az olursa ben de arkadaşıma getirtmek istiyorum ama malesef pek bilgim yok bu konuda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de internet sitelerinden bakıyorum fiyatlara ama çok büyük bir fark göremedim. Mesela bir allık fiyatı 33 dolar. Türkiye'de de 45 tl. Hemen hemen aynı. Yurt dışındaki kullanıcılar için de pahalı bir ürün m.a.c.
Ne de olsa hep ünlülerin kullandığı bir marka. Özellikle podyum arkasında tercih ediliyor her zaman. Ya da siz m.a.c ürünlerini ucuza satan bir yer buldunuz. Öyle yerler varsa, fiyatlar nette gördüğümden daha az olursa ben de arkadaşıma getirtmek istiyorum ama malesef pek bilgim yok bu konuda.

Ben direkt "MAC Cosmetics" in sitesinden baktım fiyatlara, birde yurtdışında kaldım bir süre oradan da biliyorum. Mesela ABD'de fiyatlar şu şekilde: Allıklar 18.50 USD; yani TL'ye çevirsek hadi kur filan diyelim işte aşağı yukarı 28-30 TL oluyor. Ama Türkiye de allık satış fiyatı 46 TL (!!!) :eek:lmaz:
Yine aynı şekilde geçen bir koleksiyondan pudra beğendim (highlight powder diye geçiyor) ABD'de 26 USD iken burada 69 TL dediler! :eek:lmaz:

Siz nereden gördünüz allığın 33 USD olduğunu?

Kısacası bizde inanılmaz pahalı ne yazık ki fiyatlar...Yurtdışında bence hiç pahalı değil hatta oldukça uygun fiyatlar. Özellikle ABD ve Canada'da. (zaten canada çıkışlı bir marka)

Ebayde görmüştüm o fiyatı.Ben de getirtiim en iyisi.bilmiyorumkismile

Hmmm...söyle olabilir belki gördüğünüz allık özel bir koleksiyona aittir ve artık mağazalarda / piyasada bulunamayan bir üründür (mesela atıyorum geçen sene ki Hello Kitty koleksiyonu) o yüzden fiyatını 33 usd olarak belirlemişlerdir. Sınırlı sayıda üretilen MAC'in koleksiyon ürünlerini daha sonra normal fiyatından pahalıya satıyor insanlar.

Hmmm...söyle olabilir belki gördüğünüz allık özel bir koleksiyona aittir ve artık mağazalarda / piyasada bulunamayan bir üründür (mesela atıyorum geçen sene ki Hello Kitty koleksiyonu) o yüzden fiyatını 33 usd olarak belirlemişlerdir. Sınırlı sayıda üretilen MAC'in koleksiyon ürünlerini daha sonra normal fiyatından pahalıya satıyor insanlar.

Doğru olabilir. Çünkü macin kendi sitesinde göremedim o allığı. Ve ordakiler 18 dolar civarı bir şeydi. Türk parasına vurunca yine 30un üstüne çıkıyor fiyat.benneyaptımki Keşke bu kadar pahalı olmasaydı.Okulum bitsin bi çalışmaya başliim de bunları düşünmücem. Alıcam bir sürü m.a.c. kaydirigubbakcemile2
Yorumlar için sağol.:1rolleyes:

Doğru olabilir. Çünkü macin kendi sitesinde göremedim o allığı. Ve ordakiler 18 dolar civarı bir şeydi. Türk parasına vurunca yine 30un üstüne çıkıyor fiyat.benneyaptımki Keşke bu kadar pahalı olmasaydı.Okulum bitsin bi çalışmaya başliim de bunları düşünmücem. Alıcam bir sürü m.a.c. kaydirigubbakcemile2
Yorumlar için sağol.:1rolleyes:

Rica ederim opuyorumnanaktan

kızlar daha önce sizin önerilerinizle peaches allık aldım çok memnunun şimdi tekrar yardıma ihtiyacım var şimdi mat pembe bir allık istiyorum önerileriniz neler?

Merhaba herkese :) Ben M.A.C den alışveriş yapmak istiyorum far paleti oluşturacağım allık pudra ve dudak parlatıcısından alacağım acaba fiyatlarda bilgilendirebilir misiniz?

Merhaba herkese :) Ben M.A.C den alışveriş yapmak istiyorum far paleti oluşturacağım allık pudra ve dudak parlatıcısından alacağım acaba fiyatlarda bilgilendirebilir misiniz?

Bir arkadaş far paleti oluşturmuştu.
Kaçlı bir paletti bilmiyorum ama 200tl civarı bir miktar ödemiş.

Tryamour teşekkür ederim.MAC in indirim zamanları falan ne zaman oluyor.Diğer ürünleri hakkında fiyat bilginiz falan var mı ? Eylülde geniş çaplı bir alışverişe çıkacağım da.

Tryamour teşekkür ederim.MAC in indirim zamanları falan ne zaman oluyor.Diğer ürünleri hakkında fiyat bilginiz falan var mı ? Eylülde geniş çaplı bir alışverişe çıkacağım da.

Canım malesef mac in indirimli günleri ve indirimli ürünlei yok ama emin ol verdiğin parayı hak ediyor bende bir kaç ürünü var istersen fotoğraflayabilirim yardımcı olması açısından...

Evet ben de çok iyi olduğunu düşünüyorum m.a.c ürünlerinin ama şimdilik para veremem onlara.
Max factor düşünüyorum. Hiç kullanmadım daha önce gerçi.

Tryamour, bence max factor ve mac arasında büyük kalite farkı var ama fiyatları aşşağı yukarı aynı bile denebilir, 10tl civarı farkları belki o bile yok.
RoseAngel, en son satın aldıklarınızda takip ediyorum seni, çok zevklisin, bloğunda ya da burada inşallah paylaşırsın maclerini. :)

Tryamour, bence max factor ve mac arasında büyük kalite farkı var ama fiyatları aşşağı yukarı aynı bile denebilir, 10tl civarı farkları belki o bile yok.
RoseAngel, en son satın aldıklarınızda takip ediyorum seni, çok zevklisin, bloğunda ya da burada inşallah paylaşırsın maclerini. :)

Doğru çok haklısın. Ben de yazacaktım bunu 'aslında pek de fiyat farkı yok' diye ama unuttum. m.a.c en iyisi. Cilt çok önemli bari cildim için pudrasını alayım ben. Diğerlerini alamam şu an için.

X