Makyaj Ürünleri M.a.c Kozmetik Ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Satıcı yorumları çok saçma,orjinallikten hiçbir şekilde anlamadıkları belli.
Alın bir ürün,gidip mac mağazasına onaylatın en güvenilir yol.
Ayrıca mac'in sitesinden karşılaştırın ordaki ürünleri bakalım hiç alakası var mı ?

Canım dediğini ben yaptım ve gitti gidiyordan sipariş verdim MAC PİGMENT EYE SHADOW Deep Blue Green rengine teklif verdim 10.50 tl ödeyerek bu ürünü aldım şimdi ise ürün elime geçince MAC mağazasına gidip ürünü soracağım ama onlara netten aldığımı değil y.dışından getirtiğimi söyleyeceğim bakalım ne diyecekler o zaman anlıcaz bu hilekarları gitti gidiyordan aldım desem orjinal olsa bile sahte derler ak koyun kara koyun ürün gelince belli olacak sonuçları size iletirim arkadaşlar.....

Canım dediğini ben yaptım ve gitti gidiyordan sipariş verdim MAC PİGMENT EYE SHADOW Deep Blue Green rengine teklif verdim 10.50 tl ödeyerek bu ürünü aldım şimdi ise ürün elime geçince MAC mağazasına gidip ürünü soracağım ama onlara netten aldığımı değil y.dışından getirtiğimi söyleyeceğim bakalım ne diyecekler o zaman anlıcaz bu hilekarları gitti gidiyordan aldım desem orjinal olsa bile sahte derler ak koyun kara koyun ürün gelince belli olacak sonuçları size iletirim arkadaşlar.....
Sitedeki pigmentler arasında orjinal pigment yok zaten.
Siteden aldığınız ürün orjinal olsa bile neden sahte desinler ki?
Mağazadaki pigmentlerin alt kısmına bakın,aldığınız ürünün sahte olup olmadığını anında anlarsınız zaten.

Far bazı aldım dün mac ten..
bu gün fardan önce zemin olarak kullandım ve hayal kırıklığı !!!
aydınlatmaktan başka bir işe yaramadı..
satıcı kız bana yanlış ürün mü verdi diyeceğim ama detaylı olarak ne istediğimi anlatmıştım uzun uzun..
sonuç..
hüzran..

ben kullanmak amaçlı almadım zaten sadece test ettirip onaylatacam sonuçta 10 tl lik bişey cildimin değerini bilenlerdenim çok çok atarım gider
ama bir fark var türkiyedeki mac ürünleri çok pahalı ben almanyadan mağazalarından burda bir far fiyatına 2 far alıyorum bence imkanınız varsa yurtdışından getirtin bir tanıdık vasıtasıyla....

Mac'in far bazları çok iyidir ve en az 8-10 saat yerinden oynamıyor benim sürdüğüm farlar,baz sayesinde.

Türkiyedeki fiyatların yüksek olduğuda doğru evet,yurtdışında daha düşük rakamlarla satılıyor tabiki.
Ancak şöyle birşey var,diğer iyi markalarla kıyaslandığında onlara göre daha normal fiyatları.

bende çok gloss var bunları netten buldum mac kullanmadım hiç belki size yardımcı olabilirim seçenek olarak :)
93637219.jpg

60857437.jpg

concealer, allık ve rujlarından kullanıyorum. çok memnunum oldukça profesyonel bir marka,özellikle rujları, glaze yapılı olanları( yani hem parlatıcı hem renkli ruj) mükemmel. tavsiye ederim.

Son düzenleme:
izmirde olmadığı için ben de hiç kullanmamıştım. geçen ay istanbula gittim bir iş için.ilk işim istiklal deki mac.e gitmek oldu. ordaki çalışanlar bu işi biliolar bence diğer kozmetik mağazalarındaki gibi kendi prim aldığı ürünü satmak için uğraşmıyorlar. cildinize ne uygunsa onu tavsiye ediyorlar. ayrıca özel günler için prof. makyaj da yapıyorlar. ben o gün krem rengi bir far, krem eyeliner, yağsız fondöten ve yağsız pudra aldım. hepsinden de çok memnunum. keşke izmir de de olsa .fiyatı da bence çok da pahalı değil diğer markaları göz önüne alırsak. dior guirlain falan daha pahalı ve mac.le boy ölçüşemez bile:dilcikar:

mac ın pembe allığını kullanmaya başladım çok memnun kaldım dier allıklarımı bi kenera attım...ilk fırsatta dier ürünlerinide alıcam...

krem eyelinerından ben de almak istiyorum kızlar kullananlar memnun mu uygulanması kolay mı? bir de bu krem eyeliner için kaç numara fırçasını almalıyım?

krem eyelinerından ben de almak istiyorum kızlar kullananlar memnun mu uygulanması kolay mı? bir de bu krem eyeliner için kaç numara fırçasını almalıyım?
Fluidline,mükemmel bir ürün.
Bence fluidline kullandıktan sonra daha önce niye almamışım diyeceksin.
Uygulamak için en iyiside 266.
Yani şu.
5786586.jpg

208,263 ve 210'da kullanılıyor ama,ben 210 gibi incecik fırçayla kolay sürüm olabileceğine inanmıyorum,onları hatasız olarak pro mua'lar falan kullanabilir bence.
Zaten almadan önce uygulatırsın mutlaka ama 266 çok iyi bir fırça.
Ben kesinlikle tavsiye ederim yani.
Deneme yanılma yoluyla bir müddet sonra harikalar yaratabilirsin.:içelim:

ya kızlar kuzenim bana bi kere mac'ın bi simini sürmüştü gözüme,çok ufaklıydı pırıltıları ama çok süper bişidi,onu ben nasıl bulabilirim nette fln yardımcı olurmusunuz?

valla kendi best of umu sayacak olursam eger silver ring,all that glitters,expensive pink,sumptuous olive,deep truth
derim..

aaa birde vazgecilmez beyazım forgery...

Ben Make up Artist'im ve M.A.C den baska birsey kullanmam...ve illaki her make up artistin cantasinda en az bir M.A.C ürünü bulursunuz...:)

arkadaşlar mac ın studio fix hem fondoten hem pudra dediği ürünü kullanan var mı almak istiyorum da

cnm ben kullaniyorum gayet guzel, kalip gibi durmuyor, agir da degil, ben yuzume onceden bisiy suremezdim ilk defa studiofix ile gene mac in bi alligini gercekten kullanabildim.

X