Makyaj Ürünleri M.a.c Kozmetik Ürünleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
merhaba arkadaslar ben sıteye yeni uye oldum.Prometheus yazdıgına gore mac urunlerı pahalı dıyorsun ben sana uygununu bulabılrım cvbını beklıyorum tesekkur ederım

mac ürünlerinin fiyatlatı strawberry gibi gayet ucuz satan 1 yerde bile, burdaki mağaza fiyatlarıyla aynı. nerden bulcaksın daha ucuza canım merak ettim :uhm:

Merhaba bayanlar benim kanadada akrabalarım var.
bana ilk akrabam mac urunlerınden getırdı.
daha sonra bende goren arkadaslarım cok beyendıler bızede getırırmısın dedıler.
bende ucret karsılıgında getırmeye basladım buarada mac kanadada malı oldugundan orada cok uygun satan yerler var.

Merhabalar ankarda var mı mac urunlerı onu bılmıyorum ama arstırabılırım senın ıcın ıstersen eger. ama bana 10 gun ıcınde rumeller gelecek kanadadan eger ılgınızı cekerse bana özel mesaj yazabılırsınız bende sıze maıl adresımı verebılırım.ve daha rahat bı sekılde konusabılırız ilginiz icin tesekkur ederım

mac 1 numaraaaa
özellikle farlarina bayiliyorum...
biraz pahali ama sonucta tek defa kullanip atilmiyor
deger yani

arkadaslar ben mac urunlerın fondotenını rımelını rujlarını kullanıyorm,allık olarakda donuk bı allık ıstemıyorum,surdugumde ısıldıyacak canlı sankı sımlı gıbı ama sım olmuyacak mac urunlerın krem allıkları sızce bu dedıgımı karsılarmı,toz allıkları mat donuk cunku,donuk ve mat ıstemıyorm ısıltılı ıstıyorm fıkrı olan yardımcı olursa sewınırm :1hug:

mac siyah göz kalmei hakkında bir fikriniz varmı almak istiyourm ama açıkcası lancomeyle aynı etkiyimi gösterir bilemedim ben daha koyu bir siyah istiyorum özle günlerde sürmek için bayabir siyah olsun istiyorum birde fiyat hakkında bilginiz varmı acaba??

mac siyah göz kalmei hakkında bir fikriniz varmı almak istiyourm ama açıkcası lancomeyle aynı etkiyimi gösterir bilemedim ben daha koyu bir siyah istiyorum özle günlerde sürmek için bayabir siyah olsun istiyorum birde fiyat hakkında bilginiz varmı acaba??

mac in powerpoint göz kalemi var..iki ton siyah calısmıslar.biri komur gibi digeri koyu griye daha yakın.tam siyah olanı cok guzel.ben cok memnunum.oneririm

bende kahve var, siyah almayı da planlıyorum. bnm aldığım kesinlikle akmıyor çok memnunum ben. istediğin gibi siyah da vardır, sürüyle kalem vardı. bnm aldığım 26 ytlydi, kalem çeşidine göre değişiyor, başka 1 koleksiyonunki 33dü mesala...

bir arkadaşım allığını kullanıyordu çok güzel ve kalıcı olduğunu söylemişti memnundu yani

ama çok pahalı gerçekten günlük kullanım için uygun olmayabilir fiyatından ötürü

bakırköy capacity de mağazası var bir kere uğramıştım ama fiyatlarını görünce geçiyormuşum da uğramışım gibi yapıp tabanları yağladım:)))

287xq7.jpg

bu mayjaın tamamı mac mesela.tonlar cok naturel yahu..

bir kaleme okadar para verilir mi hiççççççç:nazar:
git güzel bir sürme al kendine, bak gözlerin nasıl dumanlı ve de buğulu oluyorsengözlerimebaksanab

mac çok uçuk fiyatları olan 1 marka değildir ki.
hatta fiyat - kalite açısından bakarsak gayet uygun bence.
mesala diorun göz kalemleri 50 gibidir, ama akar. en azından benim denediklerim hep aktı :lepi:
rahat 20 30 göz kalemim vardır çoğu 1 - 2 ytlye alınmış,enteresan enterasan markalar, miss ten vs nerden aldığımı da hatırlamıyorum, hepsini ver sana 1 tane mac inkini veriyim deseler düşünmeden veririm :lepi: hepsi manyak gibi akıyor çünkü göz içine sürünce, emilylerim var mesala renkleri çokkk güzel, sürümü de çok güzel, rahat ama o da acayip akıyor, eyeliner olarak kullansam diyorum, göz üstüne :lepi: lancaster, nivea ve bodyshop da akıyor ayrıca. -tatlicadiarzu-

mac in krem allıklarını incelemedim hiç, krem allık hem eşit dağıtma olayı daha zor hem de toz allıklar daha kalıcı diye
ama mac in toz allıklarında mat, sedefli, az ışıltılı ve çok ışıltılı gibi seçenekler var diye biliyorum ben. onlara bakabilirsin canım. yerimseniben

Mac studio fix fondöteni kullanan var mı?? ben almayı düşünüyorum ama bir kaç yerde sivilce yaptığını okudum kafamçokkarıştı kapatıcılık ve kalıcılığı nasıll :uhm::uhm:

X