Lütfen yardımcı olur musunuz gebelik belirtilerim kayboldu

Ozgess_

Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2022
199
-13
30
Merhaba kan verdim beta 41.43 çıktı 2 gün sonra verdim beta 85.08 progesteron 12.57 çıktı. Doktor progesteron fitil ve iğne verdi düşük riski için bugün 6+0 günlük olduk hesaplara göre ancak belirtilerimin hiçbiri kalmadı ne bulantı ne başka bir şey. Sizce bir problem var mıdır . 1 haftalık il dışına tatile geldim doktora da gidemedim herhangi bir kanama lekem de yok ama ufacık bir gebelik belirtim yok

Canım evham yapma bence bişey yoktur içini ferah tut kalp sesini duymuş muydun

Hayır geçen hafta doktora gittiğimde henüz erken olduğunu söyledi kese için tatil dönüşü gel dedi
Zaten erken evet 6. Cı haftada duyulmazdı siz bence evham yapmayın sakin olun dua edin bol bol inşallah sorun çıkmayacak belirtiniz olmaması psikolojik te olabilir dönem dönem

Bu arada 1 defa da boş Gebelik geçirdim kürtaj oldum geçen yıl o zaman da önce belirti vardı sonra kaybolmuştı yine aynısı olur diye korkuyorum

Bu arada 1 defa da boş Gebelik geçirdim kürtaj oldum geçen yıl o zaman da önce belirti vardı sonra kaybolmuştı yine aynısı olur diye korkuyorum
Ahh canım yaa umarım öyle bir durum yoktur bence pazartesi direk bi kadın doğumluya git daha çok stres olacaksın

Buradan haber ver mutlaka canım dua edelim bol bol inşallah sağlıkla kucağına alırsın normal kaldın dimi tedavi ile değil
Allah razı olsun evet normal kaldım ama baya sürecim oldu boş gebelik sonra miyom ameliyatı sonra kimysal gebelik 2 ay sonra da bu oldu işte

ben de her sabah bulantı ile uyanıyordum. 3-4 gün hiçbir şeyim yoktu ne bulantı ne koku hasssasiyeti gayet normaldim cok korkmuştum. ama normal canım arada oluyor boyle bir sorun oldugunu gostermiyor korkma

Bugün kan verdim beta 111 olmuş progesteron 32 . Bundan 10 gün önce beta 85 progesteron 12ydi sanırım yine olmadı

Daha geçen gün aynı şekilde tedirgindim ben de burada sorular sordum cevaplar aldım ama içim içimi yiyordu:) 2 gün sonra kontrole gittim herşey yolundaydı çok şükür belirtiler böyleymiş bazen yoğun yaşarmışız bazen hiç olmazmış merak etme herşey yolundadır zaten lekenmen kanaman da yok gayet güzel rahat ol ve tatilinin tadını çıkar

Ama bu değerden sonra olmaz ki 10 gün önce 41 çıktı değer 2 gün geçti 85 çıktı ve 10 gün geçti değer 111 sanırım bu değerle olmaz boş gebelik olur

Ama bu değerden sonra olmaz ki 10 gün önce 41 çıktı değer 2 gün geçti 85 çıktı ve 10 gün geçti değer 111 sanırım bu değerle olmaz boş gebelik olur
kimyasal gebelik büyük ihtimalle. üzülmeyin lütfen en azından gebe kalabiliyormuşsunuz. kimyasaldan sonraki aylar tutma şansı daha yüksek oluyor. kendinizi iyi ve hazır hissettiginizde tekrar denersiniz. inşallah en kısa zamanda saglıklı gebeliğiniz

Aynı durum bende de oldu ilk 43 ile öğrendim 2 gün sonra 98 e çıktı doktor iki hafta sonra gel diyince beta takibi yapmadım keşke yapsaydım aradan zaman geçti kanama ile doktora başvurdum hemen düşük önleyici iğne yaptı tahlil verdim değerim 21 e düşmüş on gün kadar kanamam oldu pıhtılı bir şekilde
Sizin gibi hiçbir belirti hissedemedim hatta tuhaf geliyordu Allah Allah niye bir belirti yok diye ..
Demekki tutunamadı inşallah sizin için her şey yolundadır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…