Lütfen yardımcı olun, taktik verin.....

angaradankatiliyorum

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2017
6
0
Arkadaşlar herkese merhaba. Üniversite 1. Sınıftayım. Aslında kendine iyi bakmaya çalışan çok hafif makyaj yapan ve süslü giyinen bir kızım. Kız arkadaşlarımla rahat konuşurum. Hani yüz olarak da güzel bulunurum boyum biraz kısa(160) ve hafif kiloluyum. Genelde small giyiyorum yani ama fazlalıklarım var anladınız. İş erkeklere gelince okulda tanımadığım erkeklerin yüzüne dahi bakamıyorum. Bir erkek hafif yaklaşsa hani hoşlandığını biraz hissedince direk kaçıyorum, onu görmemezlikten geliyorum. Yaptığım çok ayıp aslında ama bildiğiniz kaçıyorum. Ama arkadaşlarım hiç öyle değil rahat rahat konuşuyorlar iş öyle olunca kendimi kötü hissediyorum. Bir de diyelim ki konuşmaya başladık hep mesaj karşıdan gelsin benim nazımla oynasın istiyorum diğer şekilde 1 mesaj dahi atsam üstüne düşmüş gibi hissediyorum. Taşma noktam da şu oldu, uzun süredir beni kesen bir çocuk en sonunda yazdı ve her zamanki gibi soğuk atıp geçiştirdim, meğer en yakın arkadaşım gayet beğeniyormuş ben çocuğa yazmış şu an baya konuşuyorlar. Konuşsunlar tabii ki ama gün sonunda hep yalnız kalıyorum. Nolur akıl verin. Bir de erkekler süslü kozları beğenmez mi genelde ve ön yargılı mı yaklaşırlar? Genelde tiki diye dalga geçerler.

X