Lütfen Yardımci Olun Çok Korkuyorum

Kullan0

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2023
31
0
Arkadaşlar buraya yeni katıldım ne yapacağımı bilmiyorum o yüzden size danışmak istedim benin reglim 13 mayısta başladı 16 mayısta bitti. Erkek arkadaşımla bende kilot vardı onda bir şey yoktu 21 ve 22 mayısta sürtündük herhangi bir boşalma vs olmadı ikimizde ayaktaydık 2 3 dk ya sürdü ya sürmedi. 13 haziranda regli olmam gerekirken 11 haziranda peçeteye silince gelen pembemsi kan geldi internetten okudum kafayı yedim 13 de regli olmam gerekiyordu olmadın 14 haziranda 3 tane test yaptım ikisi normal biri erken gebelik testi negatif çıktı çok korkuyorum lütfen bana akıl verin çok pişmanım ne yapacağımı bilmiyorum kaç gündür ne yiyorum be içiyorum gezen cenaze gibiyim lütfen yardımcı olsun

Hamile olsanız testte zaten çıkardı. Ki boşalma da olmamış Meryem Ana mısınız?

Ama regli günümde 2 gün önce peçeteye silince lekelenme geldi açık pembe şeklinde
Her pembe akıntı da yerleşme kanaması olacak değil sonuç olarak. Ortada herhangi bir sperm yokken bu dediğiniz biraz mantık dışı oluyor. Ha söyledikleriniz dışında ve tarihte bir şey olduysa bilemem

Zevk suyundan sperm gelme ihtimali bile üzerinde çamaşır varken mümkün değil. Hamilelik imkansız ama stres yaptıkça gecikme olur.

Ee bu hamile olduğunuzu göstermez ama. Benim yerleşme kanamam iki damla bile değildi kahverengiydi gecikmeden sonraki 3. gün olmuştu.
Bir şey olmaz de mi psikolojikmen çöküşe geçtim çok pişmanım günlerdir ağlıyorum nefesim kesiliyor

Bir şey olmaz de mi psikolojikmen çöküşe geçtim çok pişmanım günlerdir ağlıyorum nefesim kesiliyor
Böyle yaptığınız sürece zaten olamazsınız. Hamile falan değilsiniz diye düşünüyorum. Çok korkuyorsanız kan verin.

Her pembe akıntı da yerleşme kanaması olacak değil sonuç olarak. Ortada herhangi bir sperm yokken bu dediğiniz biraz mantık dışı oluyor. Ha söyledikleriniz dışında ve tarihte bir şey olduysa bilemem
Daha bir şey yaşamadım asla

Böyle yaptığınız sürece zaten olamazsınız. Hamile falan değilsiniz diye düşünüyorum. Çok korkuyorsanız kan verin.
Tarlusal kullanmaya başladın kan vermeye korktum yarın özel bi klinikte Muaviye olacam

Tarlusal kullanmaya başladın kan vermeye korktum yarın özel bi klinikte Muaviye olacam
Yani böyle konuları gördükçe de şaşırıyorum. Şüpheniz varsa test negatifse buna rağmen içiniz rahat değilse yaşınız da tutuyorsa reşitseniz gider paşalar gibi kan verirsiniz. Biz burdan ne desek öyleyse böyleyse diyeceksiniz çünkü.

Haklısınız Bilmiyorum korktuğumdan dolayı kafayı yicek gibi oldum

Muaviye mi olacaksınız hamile olduğunuzu düşünmüyorum, yıllardır prezervatif dışında bir korunma yöntemi kullanmamamıza rağmen bir gebelik gerçekleşmedi. Hamile kalmak için bir sürü şeyin hazır olması lazım: yumurtlama dönemi, korunmasız ilişki vs... Bu kadar kolay değil.

Yarın gitsem belli olur mu ki ultrasonyada

Değil ama regli günümden 2 gün önce lekeleme yaşadım ve regli olmadım hâlâ

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…