Lütfen Yardımci Olun Çok Korkuyorum

Muaviye mi olacaksınız 🤔 hamile olduğunuzu düşünmüyorum, yıllardır prezervatif dışında bir korunma yöntemi kullanmamamıza rağmen bir gebelik gerçekleşmedi. Hamile kalmak için bir sürü şeyin hazır olması lazım: yumurtlama dönemi, korunmasız ilişki vs... Bu kadar kolay değil.
Hem Muaviye,hem ultrasyon

Arkadaşlar buraya yeni katıldım ne yapacağımı bilmiyorum o yüzden size danışmak istedim benin reglim 13 mayısta başladı 16 mayısta bitti. Erkek arkadaşımla bende kilot vardı onda bir şey yoktu 21 ve 22 mayısta sürtündük herhangi bir boşalma vs olmadı ikimizde ayaktaydık 2 3 dk ya sürdü ya sürmedi. 13 haziranda regli olmam gerekirken 11 haziranda peçeteye silince gelen pembemsi kan geldi internetten okudum kafayı yedim 13 de regli olmam gerekiyordu olmadın 14 haziranda 3 tane test yaptım ikisi normal biri erken gebelik testi negatif çıktı çok korkuyorum lütfen bana akıl verin çok pişmanım ne yapacağımı bilmiyorum kaç gündür ne yiyorum be içiyorum gezen cenaze gibiyim lütfen yardımcı olsun
Boşalma olmadan nasıl hamile kalasın. Millet yumurtlama günlerinde zor hamile kalıyor. Seninki psikolojik olarak şimdi. Her durumu yaşıyor gibi gelir sana korkma

Boşalma olmadan nasıl hamile kalasın. Millet yumurtlama günlerinde zor hamile kalıyor. Seninki psikolojik olarak şimdi. Her durumu yaşıyor gibi gelir sana korkma
Ama reglimden iki gün önce gelen lekeleme neydi çok korkuyorum ne yapacağımı bilmiyorum

Ama reglimden iki gün önce gelen lekeleme neydi çok korkuyorum ne yapacağımı bilmiyorum
Bence tamamen psikolojik. Ki kan testi denen şeyde hcg baktırdığım zaman test sisteme düşmüyor mu. Ben olsam doktora gitmekten çekinirim. Kaç yaşındasın bu arada

Bence tamamen psikolojik. Ki kan testi denen şeyde hcg baktırdığım zaman test sisteme düşmüyor mu. Ben olsam doktora gitmekten çekinirim. Kaç yaşındasın bu arada
19 yaşımdayım yarın özel kliniğe gidicem

19 yaşımdayım yarın özel kliniğe gidicem
Özel de olsa bu sonuçlar sisteme düşüyor. Yani bende hep özelde yaptırdım hep sistemden baktım sonuçlarıma. Bence biraz daha bekle. Bende eşimle sevgiliyken böyle bişey yaşadım o yüzden senin psikolojinide anlıyorum canım. Ama şuan inan o düşüncelerime gülüyorum.

Özel de olsa bu sonuçlar sisteme düşüyor. Yani bende hep özelde yaptırdım hep sistemden baktım sonuçlarıma. Bence biraz daha bekle. Bende eşimle sevgiliyken böyle bişey yaşadım o yüzden senin psikolojinide anlıyorum canım. Ama şuan inan o düşüncelerime gülüyorum.
Özel hastaneye değil klinikte baktiricam Bilmiyorum çok korkuyorum çok pişmanım

Özel hastaneye değil klinikte baktiricam Bilmiyorum çok korkuyorum çok pişmanım
Hiç korkma. Pişman da oluncak bişey değil bu. Onunla bununla değil sevdiğin insan ile biraz yakınlaştın diye bu kadar üzme yani kendini. Tabi benim düşüncemin tam tersini savunan insanlarda vardır. Hayat senin takma. Hamilede değilsin. Git bak rahatla o zaman

Hiç korkma. Pişman da oluncak bişey değil bu. Onunla bununla değil sevdiğin insan ile biraz yakınlaştın diye bu kadar üzme yani kendini. Tabi benim düşüncemin tam tersini savunan insanlarda vardır. Hayat senin takma. Hamilede değilsin. Git bak rahatla o zaman
Çok teşekkür ederim İnşAllah bir şey yoktur yoruldum nefes almakta bile zorluk çekiyorum

Akıl verin lütfen arkadaşlar
Millet olmaz demiş güzelce açıklamış ne duymak istiyorsun? Evet hamilesin mi desinler. Yahu söylediğin imkansiz birşey donla sürtünmeyle olacak iş değil bu işler öyle kolay olsaydı şimdi nüfus 100 katıydı.stres yapmışsın gecikmiş endişelenme bu tarz şeylerde de daha dikkatli ol.

Millet olmaz demiş güzelce açıklamış ne duymak istiyorsun? Evet hamilesin mi desinler. Yahu söylediğin imkansiz birşey donla sürtünmeyle olacak iş değil bu işler öyle kolay olsaydı şimdi nüfus 100 katıydı.stres yapmışsın gecikmiş endişelenme bu tarz şeylerde de daha dikkatli ol.
Çok pişmanım cidden adet günümden 2 gün önce lekelenme yaşadım bu beni aşırı derece de gerdi ve korkuttu korkuyorum lütfen yargılama

Ama verilen bir şeyi almak lazım,ısrarla kabullenmek istemeyince kaç sayfa aynı şeyler yazılabilir ki ??insaf
Israrla kabullenmemek değil normal adet günümden 2 gün önce lekenme tarzı bi şey yaşadım ve internette yerleşme kanamasini tarif ettiği gibiydi o yüzden korkuyorum lütfen yargılama

Israrla kabullenmemek değil normal adet günümden 2 gün önce lekenme tarzı bi şey yaşadım ve internette yerleşme kanamasini tarif ettiği gibiydi o yüzden korkuyorum lütfen yargılama
Yargılamak değil, olamayacak bir şey için boşa endişe etmeyin diye ikna etme çabası 🤷🏼‍♀️

X