Lütfen yardımcı olun bitmiş bir evlilik ?

Sibel19901907

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2019
97
23
6 yıllık evliyim 2 yaşında kızım var artık mutlu bir anım yok evliğim de ne cicim ayı yaşadım ne de kadın olduğumu anladım sürekli kavga gürültü hiç bi şey tek taraflı değildir elbette hatalarım vardır belki çok konuşuyorum ama anlaşılmadığımı düşünüyorum artık saygı da sevgi de kalmadı en ufak şeyden bağrış çağrış kavga pis küfürler attık katlanmak zor değil herşeye sinirlenip geriliyor ne desem yanlış anlıyor kahve alışkanlığı var evet belli günler gidiyor sonuçta herkesin özel alanı var ama ben gezmek istediğim de hep bir sorun en basiti bayram da akrabalarımı gezdik diye surat ben çoğu bayram onun memleketinde oluyorum saygı duyuyorum bugün ailem tekirdağa gitti bizi de çağırdı ama kahve günüm diyerek veryansın etti bende bayram diye gitmese de olur diye düşündüm en son da beraber film izleriz dedim başladı saymaya bayram ya izlemeye gerek yok ben kahve için öyle dedim diye tabi dedi telefonuna bile bakmadan telefonu attı telefonla da oynamıyorum sürekli bakıyorsun elimde diye veryansın etmeye başladı o kadar incindim ki amacım sadece beraber bi şey izlemekti sonucu yatağımı ayırdım geldi gönül almaya ama artık hiç bir isteğim yok abim sorunlarımı biliyordu ne zaman istersen yanındayım demişti artık bu duruma katlanmak istemiyorum kaç kere konuştum gittim geldim ama olmuyor ne olur akıl verin ömrüm bu şekil çürüsün istemiyorum sevgisine evet seviyor biliyorum benim de hatalarım var kabul ediyorum ama bu şekil herseyin altında bi şey arayan biriyle ömür geçirmek istemiyorum sevgim bile tükendi….

6 yıllık evliyim 2 yaşında kızım var artık mutlu bir anım yok evliğim de ne cicim ayı yaşadım ne de kadın olduğumu anladım sürekli kavga gürültü hiç bi şey tek taraflı değildir elbette hatalarım vardır belki çok konuşuyorum ama anlaşılmadığımı düşünüyorum artık saygı da sevgi de kalmadı en ufak şeyden bağrış çağrış kavga pis küfürler attık katlanmak zor değil herşeye sinirlenip geriliyor ne desem yanlış anlıyor kahve alışkanlığı var evet belli günler gidiyor sonuçta herkesin özel alanı var ama ben gezmek istediğim de hep bir sorun en basiti bayram da akrabalarımı gezdik diye surat ben çoğu bayram onun memleketinde oluyorum saygı duyuyorum bugün ailem tekirdağa gitti bizi de çağırdı ama kahve günüm diyerek veryansın etti bende bayram diye gitmese de olur diye düşündüm en son da beraber film izleriz dedim başladı saymaya bayram ya izlemeye gerek yok ben kahve için öyle dedim diye tabi dedi telefonuna bile bakmadan telefonu attı telefonla da oynamıyorum sürekli bakıyorsun elimde diye veryansın etmeye başladı o kadar incindim ki amacım sadece beraber bi şey izlemekti sonucu yatağımı ayırdım geldi gönül almaya ama artık hiç bir isteğim yok abim sorunlarımı biliyordu ne zaman istersen yanındayım demişti artık bu duruma katlanmak istemiyorum kaç kere konuştum gittim geldim ama olmuyor ne olur akıl verin ömrüm bu şekil çürüsün istemiyorum sevgisine evet seviyor biliyorum benim de hatalarım var kabul ediyorum ama bu şekil herseyin altında bi şey arayan biriyle ömür geçirmek istemiyorum sevgim bile tükendi….
Hiç sağlıklı bi ilişki değil, kahve bağımlılığı mı kaldı ayrıca yıl olmuş 2024. İlginç. Kaba ve bencil biri eşiniz. Olan sizin yıllarınıza ve çocuğunuzun psikolojisine olur, yol yakınken ayrılın bence.

Hiç sağlıklı bi ilişki değil, kahve bağımlılığı mı kaldı ayrıca yıl olmuş 2024. İlginç. Kaba ve bencil biri eşiniz. Olan sizin yıllarınıza ve çocuğunuzun psikolojisine olur, yol yakınken ayrılın bence.Bi zaman hatam yok demem elbette var ama şu son olay özellikle beni artık çok incitti amacım sadece beraber bi şey izlemekti olay telefonu atmaya kadar geldi bayram da akrabalarımı ziyaret ediyorum diye bile surat yedim kendi de geldiği için böyle bi insanla artık yaşamak istemiyorum sorsan dışarı da melek herkes sever ama ben bunu hissetmediysen sonra önemi yok

Hiç sağlıklı bi ilişki değil, kahve bağımlılığı mı kaldı ayrıca yıl olmuş 2024. İlginç. Kaba ve bencil biri eşiniz. Olan sizin yıllarınıza ve çocuğunuzun psikolojisine olur, yol yakınken ayrılın bence.
Ever ben hiç Bi zaman hatam yok demem elbette var ama şu son olay özellikle beni artık çok incitti amacım sadece beraber bi şey izlemekti olay telefonu atmaya kadar geldi bayram da akrabalarımı ziyaret ediyorum diye bile surat yedim kendi de geldiği için böyle bi insanla artık yaşamak istemiyorum sorsan dışarı da melek herkes sever ama ben bunu hissetmediysen sonra önemi yok

Hiç sağlıklı bi ilişki değil, kahve bağımlılığı mı kaldı ayrıca yıl olmuş 2024. İlginç. Kaba ve bencil biri eşiniz. Olan sizin yıllarınıza ve çocuğunuzun psikolojisine olur, yol yakınken ayrılın bence
Olmaz mı 😂 eşimin kahvesi var hiç sevmiyor işini ama şu an değiştirme şansı olmadığından mecburen devam ediyor. Belki 20den fazla kemik müşterisi var saatli her gün gelen. Kışın 12lere kadar oyunlar oynayan. Neler görüyorum neler. İşte o adamların eşleri bu hanımefendi gibi oluyor. Yazık günah

Saygısız sevgimi olur seviyor diyorsunuz .Lafa değil tavırlara bakın.Cikarmis kavgayı gitmiş yani amaç evden nasıl olursa olsun çıkmak.Sizinle vakit geçirmek isteyen sohbet isteyen eder.Surda kaç evli yada bekar kadiniz .Benimde hatalarım var diyorsunuz eşiniz mi inandırdı bunu size.Herseye susmak zorunda değilsiniz Hata varsa iki taraf karşılıklı adım atar çizmeye niyet eder çözer.Siz eşimin ailesine saygı falan diyorsunuz ya zaten konunuza yazmışsınız hep kavga gürültü ne cicim ayı ne anladilmak .Bu böyle gider başka bı yöne gitmez eşiniz degismez

X