Lütfen yardım! Lohusayım cok hastalandim bilenlerden destek bekliyorum :'(

Mutlaka acilde gaita testi yaptırın. Bol su tüketin vücudunuz susuz kalırsa çok tehlikeli. Muz patates kahve VS. Tüketin barsaklarınızı rahatlatsın biraz. Ama önce mutlaka gaita testi yaptırın.

Mutlaka acilde gaita testi yaptırın. Bol su tüketin vücudunuz susuz kalırsa çok tehlikeli. Muz patates kahve VS. Tüketin barsaklarınızı rahatlatsın biraz. Ama önce mutlaka gaita testi yaptırın.
Yaptırdım canım dizanteri çıktı hiç duymadığım etmedigim bir hastalık nerden bulaştı anlamadım

Yaptırdım canım dizanteri çıktı hiç duymadığım etmedigim bir hastalık nerden bulaştı anlamadım
Benim oğlum da geçen hafta bulaştı dizanteri yediğin içtiğin şeylerden bulaşıyor. Antibiyotik kullanmadan geçmez. Bol su içmeyi unutma. Biz bir haftada atlattık.

Allah kolaylık versin. İyi yıkanmamış yeşillikten veya kuyu suyundan geçiyor bildiğim kadarıyla.

22 gün önce doğum yaptım durum bende de tam tersi
Hoş ben oldum olası kabızımdır ama ilk 2 hafta çok rahat çıktım wc ye şimdi bebek de uyumadımı korkuyorum karnım gur desimi ya bebeğime gaz geçerse diye korkuyorum
Evden çıkmıyorum zat3n kaloriferli yani sıcak ev soğuk bişey yilyip içmiyorum boğazlarım şişti ayy bebeğime geçmeden bi iyi olsam

Annelik zor biz hastalığa dayanırız da onlar nasıl dayansın iyi olsunlar diye çabalıyoruz

Muz falan ye ilaçlara ek olarak refflor muydu ilk doğumdan sonra bendede olmuştu bu ilaç iyi geldi bunun çocuklar için olanıda var oda iyi sonu flor ile biten diğer ilaçlardan da kullandık ama bu kadar etkili olmadı

2 aylık lohusa iken bende yaşadım, 1 ay sürdü, 5 kilo verdim..doktora gitmedim ilaç kullanmadım.kendi kendine geçti...

Sen git doktora ama..

Hastaneden olabilir mi ? Bu arada bebeğinizi nasıl koruyacaksınız çok geçmiş olsun tekrar
Dr antibiyotik verdi canım kadın doğuma ve çocuk doktoruna bizzat gidip danisti bebeğe zararı yok dediler bebeğimin doktoruna da telefonda sordum o da sorun yok dedi. Mecbur icicem baska şansım yok 4.gün oldu biraz rahatladım çok şükür ama şimdi de bağırsaklar hiç çalışmıyor 2 gündür. Bebeğim zaten uyumuyor ben de uyuyamıyorum bir de beslenemiyorum patates pirinc.. artik yağsiz et yiyebiliyorum. Bebeğim iyi olsun da buna şükür

Geçmiş olsun canım allah kolaylik versin inan ben de hep kabızlık çeken biriyimdir ama bu dert çok fenaymış. Dizanteri çıktı yediğin içtiğinden bulaşmış dedi Dr antibiyotik ve yağsız şekersiz diyet hiçbir şey yemiyorum şimdi de kuruyacak yine bagirsaklarim. Reflor 7 tane içtim bana mısın demedi dizanteriye hiçbir faydası yokmuş canım antibiyotik içmezsen geçmiyor bu illet

Benim oğlum da geçen hafta bulaştı dizanteri yediğin içtiğin şeylerden bulaşıyor. Antibiyotik kullanmadan geçmez. Bol su içmeyi unutma. Biz bir haftada atlattık.
Çok geçmiş olsun oğlunuz peki diyet yaptı mı? Ben de antibiyotik kullanıyorum korkudan hiçbir şey yemiyorum yağlı şekerli yeme dedi Dr. Siz nasıl bir beslenme izlediniz?

Çok geçmiş olsun inşallah çabucak atlatırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…