Lütfen yardım! Lohusayım cok hastalandim bilenlerden destek bekliyorum :'(

Diger kisimlari bilmiyorum ama bende ayni sikayetler ile 1 gunde yıkıldım resmen. Bana enfeksiyon dediler. Bence baska dr a da gidin
Birde oda sicakliginda iliga yakin su ile bal serbeti tavsiye ederim. Hem guc verir. Ama sicak olmasin ishali arttirir yoksa. Mideniz usumesin yeterli.

Muhtemelen yazdığınız ilaçtan. Diş için kullandığımda aynı sorunu bende yaşadım. Probiyotik konusuna önem vermenizi tavsiye ederim çünkü ciddi bir kayıp olmuştur. Ancak bunu haplarla değil probiyotik yoğurt yoluyla almanız daha etkili. Araştırabilirsiniz.
Birde eklemek isterim, gebelik sonrası çölyak teşhisi çok sık karşılaşılan bir durum, göz ardı etmeyin derim.

biz oglum icin maflor şase kullanmistik ishal icin bide siz kullanin isterseniz. yoğurt peynir vs yetersiz kalabilir su an. size de öyle bisey verseler serum falan ya da. emzirirken yediklerim bile enerji vermeye yetmiyo hala. siz acile gidin hemen.

rota virüs ates de yapar kusma da yapar diye biliyorum. rota olmayabilir.

Ev yoğurduna nişasta karıştırıp ye
Ve leblebi ve sade gazoz iç
Kurukahveye limon sık ye. Bunlar ishale birebir

Yetişkinlerde
biz oglum icin maflor şase kullanmistik ishal icin bide siz kullanin isterseniz. yoğurt peynir vs yetersiz kalabilir su an. size de öyle bisey verseler serum falan ya da. emzirirken yediklerim bile enerji vermeye yetmiyo hala. siz acile gidin hemen.

rota virüs ates de yapar kusma da yapar diye biliyorum. rota olmayabilir.
yetişkinlerde ateş yapmayabiliyor .ben de benzer şikayetlerle gitmiştim ,ateşim yoktu ve yapılan testte rota çıkmıştı

Hemen acile gidip test yaptırın devlette bile 1 saatte çıkar illa özel olması gerekmiyor ama beklemeyin bu saatte bile gidebilirsiniz ishal önemlidir.Geçmiş olsun

Hepinize teşekkür ederim kızlar, başka bir özel hastanede yarın sabaha randevu buldum. Geçer gibi olmuştu ama hayır devam ediyor. Bulantı kusma ve ateşim yok. Sadece karın ağrısı ile ishal. Lütfen dua edin sıkıntılı bir durum cikmasin :dua: inanin sadece bebeğime rahatça bakabilme ve emzirebilme telasindayim

Sonucu b
Hepinize teşekkür ederim kızlar, başka bir özel hastanede yarın sabaha randevu buldum. Geçer gibi olmuştu ama hayır devam ediyor. Bulantı kusma ve ateşim yok. Sadece karın ağrısı ile ishal. Lütfen dua edin sıkıntılı bir durum cikmasin :dua: inanin sadece bebeğime rahatça bakabilme ve emzirebilme telasindayim
sonucu bize de yaz canım.acil şifalar olsun .

Sabahı bekleme durumunu anlayamadım.
Aciller ne güne duruyor.
Hangi acile giderseniz hemen bakarlar ,bakmak zorundalar.

Çok geçmiş olsun . Tüm yorumlarınıza bakamadım yediğiniz bir şeyden zehirlenmiş olabilir misiniz
Tıpkı anlattığınız gibi bir hafta on gün bu şikayetlerden yakındım. Ne yesem midemi ağrıtıyordu ve mide kabul etmiyordu
Bulunduğumuz yerde , kıvırcık, marul benzeri bir bitkiden yayılan bir virüs olduğu ortaya çıktı
Sizin bir de küçük bebeğiniz var . Hemen bir hekime gidin size bir serum bile iyi gelecektir
Çok geçmiş olsun

Kızlar herkese merhaba. 1 ay önce sezaryen doğum yaptım dünya tatlısı bir oğlum oldu Allahim korusun esirgesin inşallah :dua: 4 gündür şiddetli diyare yaşıyorum Dr tanıdıkları aradık aile hekimine gittik klasik probiyotik haplar belli gıdalar diyet ve bol su salık verip geçer dediler. Dr um dikişler için önlem amaçlı kuvvetli bir antibiyotik yazmıştı (Duocid 375 ml) ondan olduğunu tahmin ediyoruz ancak biteli 2 gün oluyor. Hiçbir sorun yaratmaz demişlerdi süte geçmez demişlerdi. Bebeğim de sabahtan akşama kadar ağlayınca acile koştuk durumu anlattım sizle ilgisi yok gaz sancısı ama sizinki mikrop, gida zehirlenmesi vs olabilir tahlil yaptirin dediler hemen gastroenterolojiden randevu aldım ve en erken 18 mart bulabildim :'( başta o güne kadar geçer gider diyordum, bugün 4.gün bitti perişan haldeyim. Lohusa halimle, bebeğimi emzirdigim halde hiçbir şey yiyemiyorum, su içtiğim an wc deyim. Artık gözlerim kararıyor, günde 2 ishal ilacı içiyorum, geçmek şöyle dursun her geçen saat kötüye gidiyorum. Artık endişelenmeye başladım. Bilgisi olan varsa ne yapmam gerekiyor bu durumda? 30 günlük bebek annesiyim, her saniye bana ihtiyacı var, ben ise sürekli karın sancilariyla ugrasıyorum ve git gide güçten düşüyorum. Ne yapacağımı şaşırdım :KK43: lütfen yardım
Leblebi yesene belki iyi gelir

Kızlar herkese merhaba. 1 ay önce sezaryen doğum yaptım dünya tatlısı bir oğlum oldu Allahim korusun esirgesin inşallah :dua: 4 gündür şiddetli diyare yaşıyorum Dr tanıdıkları aradık aile hekimine gittik klasik probiyotik haplar belli gıdalar diyet ve bol su salık verip geçer dediler. Dr um dikişler için önlem amaçlı kuvvetli bir antibiyotik yazmıştı (Duocid 375 ml) ondan olduğunu tahmin ediyoruz ancak biteli 2 gün oluyor. Hiçbir sorun yaratmaz demişlerdi süte geçmez demişlerdi. Bebeğim de sabahtan akşama kadar ağlayınca acile koştuk durumu anlattım sizle ilgisi yok gaz sancısı ama sizinki mikrop, gida zehirlenmesi vs olabilir tahlil yaptirin dediler hemen gastroenterolojiden randevu aldım ve en erken 18 mart bulabildim :'( başta o güne kadar geçer gider diyordum, bugün 4.gün bitti perişan haldeyim. Lohusa halimle, bebeğimi emzirdigim halde hiçbir şey yiyemiyorum, su içtiğim an wc deyim. Artık gözlerim kararıyor, günde 2 ishal ilacı içiyorum, geçmek şöyle dursun her geçen saat kötüye gidiyorum. Artık endişelenmeye başladım. Bilgisi olan varsa ne yapmam gerekiyor bu durumda? 30 günlük bebek annesiyim, her saniye bana ihtiyacı var, ben ise sürekli karın sancilariyla ugrasıyorum ve git gide güçten düşüyorum. Ne yapacağımı şaşırdım :KK43: lütfen yardım
Gecmis olsun. Kusma mide bulantisi var mi? Karin gribi olmus olabilirsin. Ishal kusma mide bulantisiyla birlikte oluyor.3-10 gun arasi surebiliyor karin gribi. Ayaklarini sıkı tut. Icerdeki virus kusma diskiyla cikmasi gerek. Bolca sivi tuket

Ishal ciddi bir durum surekli su ve tuz gidiyor vucudundan surekli su icmen lazim ayrica 18 marti neden bekliyosun acile gitmen lazim !!!!

Kızlar sabah babam hastaneye götürdü sağolsun. Hoca kan ve gaita istedi tam o sırada amcamın vefat haberini aldık :KK43: çok kötüyüm. Ani kalp krizi. Kanı verdim gaita veremedim herkes cenazeye memlekete gitti bebegimle evde tekim :KK43: Evde yaparsam da yarım saat içinde hast yetiscek. Akşam eşim gelince yetistircek artik yapacak birşey yok. Acımız büyük :KK43: içim sizliyor

X