Lütfen yardım edin kurtulamiyorum bu girdaptan

Hislerini öğrenecekmiş… zekanızı seveyim evli çocuklu kadın. Çocuk sizin neyinize zaten

Çocuklarını abur cuburla besleyen analardan olduğu çok belli. Evdeki her boğazı beslemek için yemek pişirmek bile tüm günü alıyorken kadın seks düşünüyor

Macera arayışınız bilincinizi ele geçirmiş ,takıntı haline getirmişsiniz.

Bir şekilde insanın aklına birşey düşebilir. Benim de evliyken saçma sapan rüyalarım olurdu sırf bu nedenle sadaka verince geçerdi. Bence sadaka ver. Eşini daha çok sev ona sarıl. Cocuklarinla ilgilen. Dua et sadaka ver. Asla o kişiye ulaşmaya çalışma aslaa asla.

Ben iki çocuktan sonra üçüncü sürpriz gelince kafayı yemiştim. Madden yeterdik, eğitimli anne ve baba ama kabullenmekte çok ciddi zorlanmıştım. Kaldı ki evliliğin kaos içinde bile değildi, şartlar uygundu ama 3. Çocuğu asla düşünmüyordum.

Böyle sorunlu evlilik içerisine, muhtemel çalışmıyorsunuzda çocuk dünyaya getirmek bencillik. Siz mutlu değilsiniz, çocukları nasıl mutlu edeceksiniz?

Bu kişiyi rüyanızda görmeniz için bir etkileşim olmalı. Evlisiniz, zaten etik değil artı çocuklar var. Başkasından etkilenecek kadar kötü bir evlilikte bunu çocuk yapmadan sonlandırmanız lazımdı. Şu an eğer böyle bir hamle yaparsanız, fiziksel bile olmasa yani kalben, çocuklarınız peki?

Sadakatsizlikten boşanmak gerekir ve buna sebep olan siz olacaksınız. Hem de sorunlu bir evliliği bitirmemişken, sadakatsizlikten bitecek.

O kadar etkilendiysen boşan
Boşansa bile o adam bunu üç küçük çocukla isteyecek mi bakalım bir de o kısmı var. Ben anlayamıyorum , bu kadar erken yaşta bu kadar kudurup üremeyi 3 çocuk sığdırmayı anlayamıyorum sonra sert konuşunca da benim kötü kalpliliğim oluyor. Yahu 80-90 larda bile benim annemin 25 yaşındayken bir tane çocuğu varmış, ileri gideceğimiz yere gittikçe geriye gidiyoruz. Eğitimsiz bir anne ve daha lise diploması bile yok üstüne üstlük evliyim ama başkasına hislerim var diyor.. Kaçtır evli barklı kadınların saçma sapan aldatma konularını okuyoruz konu sahibi de o kervanda nerdeyse. O çocuklar nolcak benim tek derdim o şu an.

Ayrıca konu sahibi kusura bakma ama senin bu yaşadığına da azgınlık deniyor. Rüyasında görüyormuş, adamın ilgisini çekip çekmediğini merak ediyormuş vs vs Ben diyorum azgınlıktan başka bir şey değil.

Neyse yine de gidip başkasından dördüncüyü yapma da!

Hoslandiysan boşanır adamla olursun ,Saplantı ,takıntı ne dersen de git tedavi ol,vitaminlere baktır.İnsaniz başımıza herşey gelir ama sizinki çekim , elektrik diye masumlastiramayacağiniz kadar çirkin bir durum.Esinizin hakkına girmeyin !!!!!

Sadece eşinin hakkına girse neyse, ardında bir de maks 3-4 yaşlarında 3 tane çocuk var. Asıl onların hakkını nasıl ödeyecek orası muallak.

Peki ben kendimi ifşa etmeden onun benim hakkimda ne düşündüğünü nasıl anlayabilirim? Yada oda benim gibi hissediyor mu diye sanki bilsem ne işime yarayacak onuda anlamıyorum saçmalık
[/QUOTE]
Evli ve 3 çocuklu iken adamın düşüncelerini öğrenince ne olacak.Eden kendine eder.
Korkarım ki bu işin sonu iyi bitmeyecek ,o çocuklara yazık olacak

Bu yazıyı okuyunca gözümde canlana canlana içim acımaya başladı. Bende salak gibi "normal" aile düzeni icindeymiscesine bakıp yorum yaptım. Normal olmadığı gerçekten apaçık ortadaymis. Sağlıklı bi ortamda asla 3 çocukla bu tarz düşüncelere sorgulara girmez hiç bi anne.

Şahsım adına deliriyorum kızımı sağlıklı bi yetişkin olması için. Hergun ilmek ilmek dokuyorum. Böylesi ailelerin var olması ise...

Dediğiniz gibi tek emelleri çiftleşmek üzere kurulu. Sanirim..

Bekarken bir kiz arkadasim vardi, capkin mi capkin bir kizdi ama kendini biliyordu, tek adamla yapamayacagini biliyordu, o yuzden evlenmemeyi tercih etti, su an bekar, 39 yasinda, cocuk istegi deprestiginde kendisini yegenlerine adadi ama evlenmedi, benim huyum bu, ben evlenirsem elin adamina yazik olur dedi evlenmedi.

Ona kizardim zamaninda ama hakliymis, şöyle bir duruma dusmemek icin evlenmeyerek... Evlenmek ya da evli kalmak zorunda degilsiniz, yakmayin insanlarin başını.

Allah akil fikir versin.

ben tek çocukla aşkımı zor yaşıyorum siz 3 çocukla nasıl aşık olabiliyorsunuz ya? bunlar gerçekten zaman isteyen şeyler aklınızın bulanması bile fazla boş vaktinizin olduğunun kanıtı ve 3 çocukla nasıl bu kadar boş vaktiniz var anlayamıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…