Lütfen yardım edin kurtulamiyorum bu girdaptan

piro

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2023
36
-8
24
Biri var tanıdık ama hiç iletişim yok tanımıyorum bile sayılır onu rüyamda görmeye başladım anlamıyorum herşey böyle başladı bir kaç kez bazı ortak ortamlarda denk.geldik etkileşim oluyor sanki aramızda bir mıknatıs var çekiyor kafayı yiyeceğim evliyim istemiyorum ama neden sürekli düşünüyorum aklımda hep istemsizce aklıma düşüyor cildiracam biraz düşünmüyorum oh kurtuldum diyorum yine başlıyor napmaliyim nedir bu durum hoşlandim mi ben bu kişiden neden bir anda ilgimi çekti nedir bu çekim....
.

5 yılda 3 çocuk ,25 yaş. Eşiniz cinsel olarak bitik eski konunuza göre . Bitmese 5 te 5 mi olurdu bilemiyorum .
Şimdi de ufukta yeni bir aşk.
Aksiyon dolu bir hayat.
Siz kendinize layık olduğunu düşündüğünüz bir hayat seçmiş katmerli bir sekilde ilerliyorsunuz biz nasıl yardım edeceğiz?

Ateşi maşayla değil elinle tutarsın. Yanlışların en büyüğü. Sakınnnn diyorum bak sakınnnn !

Neden bukadar iğneliyicisiniz?

Birinin gerçekleri tokat gibi yüze vurması gerekir bazen ki muallağa düştüğümüzde kendimize gelelim. Bence doğruları söylemiş iğnelememiş. Olması gerekeni söylemiş.
Hikayenizi onun elinden okumak ne acı değil mi ?

Neden bukadar iğneliyicisiniz
O kadar etkilendiysen

O kadar etkilendiysen boşan
boşansam bile imkansız zaten istemiyorum bu duygumudur nedir bir an önce geçsin istiyorum. Ama oda etkileniyormu bunu deli gibi merak ediyorum adım atsa ben istemem o ayrı konu niye böyle saçma biseyin içine düştüm ben ya

Evet

Bekar sanıp ona gore yorum yapiyordum fakat evli ve çocuklu biriymişsin.
Demek ki çekim var aranızda ama sende çok erken evlenip çocuk yapmışsın ya. Gezip tozup eğlenmek varken neden hemen çocuk be piro.
Buraya konu açacak kadar aklından çıkmıyor demek ki ama evli ve çocuklusun unutma.

İnsan duymak istemediklerini duyunca sinirleniyor bazen hislerini desteklensin istiyorsun.
Ne güzel konuştun sanki en yakın arkadaşım gibi içten samimi teşekkür ederim çiçek kız kafamda şartladım asla asla asla diye duygularımla hareket etmemeliyim. Boşluktayim ve geçecek. Peki ben kendimi ifşa etmeden onun benim hakkimda ne düşündüğünü nasıl anlayabilirim? Yada oda benim gibi hissediyor mu diye sanki bilsem ne işime yarayacak onuda anlamıyorum saçmalık

Durduk yere adamın başını mı yakacaksınız? Ne hakkınız var milletin huzurunu kaçırmaya? Evde 3 çocuğunuz var, kimseyi düşünmüyorsanuz onları düşünün. Kendi halinde işinde gücünde adamı rahatsız etmeyin. Mıknatıs palavrasını da kendinize saklayın.
Benim kuzenim de çocukları küçükken sizin yolunuzdan gitti. Parmağındaki alyansı bile çıkarıp aldılar, ev kıyafetiyle ev terliğiyle kapının önüne koydular. Hani çöp torbası koyarsın ya kapıya, apartman görevlisi toplar alır, aynısı. Halamla eniştem gidip aldılar getirdiler. Çocukların velayetini bırak almayı isteyemedi bile. Elin adamına bekarım, çocuklar babamın ikinci evliliğinden diye yalan söylemiş. Adamcağız yalvar yakar mesajları yazışmaları falan gösterdi kanıtladı da bıraktılar peşini.

Onun benim hakkimda ne düşündüğünü nasıl anlayabilirim? Yada oda benim gibi hissediyor mu diye
Yine iğne diyeceksiniz ama 3 tane bebeği olan bir kadının bunları düşünecek vakti, sabrı, aklı nasıl oluyor ben de onu anlamadım.
Karşıdaki ne hissediyorsa hissetsin, ne düşünüyorsa düşünsün. Bugün boşansan o kız cocuklarıyla başka adamla olabilecek misin ?
Erken evlenmiş erken anne olmuşsunuz evet. Hayata erken atılmışsınız ona da tamam. Ama artık büyüyün. Liseliler merak ediyor böyle şeyleri . Benim gibi hissediyor mu

Psikolojin iyi değil ablacım. O yüzden böyle hissediyorsun. Senden etkileniyor dense aldatacaksın. Peki bu senin için iyi mi olacak? Kullanılıp atılacaksın. Peşindeki çocuklara yazık değil mi? Ya boşan istediğine aşık ol ya da bazı şeylerden vazgeç

1 hafta sonra 9 aylık olacak bi bebeğim var ve tabiri caizse başımı kaşıyacak vaktim yok. Kendimle çevremle ilgiyi dikkati tamamen kaybetmiş durumdayım çünkü VAktim yok! El kadar bebeyle bu kadar yorgun bu kadar koşturma içindeyken siz 3 tane çocukla bi şeyler düşünmeye nasıl vakit bulabiliyorsunuz.? Nasıl dışarıdan gelen sözde bi elektriği fark edebiliyorsunuz.? 1 bebekle evin işini tamamlayamazken bi çok şey ertesi güne sarkarken siz 3 çocukla bunu nasıl başarıyorsunuz? Hepsinin elinde bi tablet TV verip yalan dünya sularında elinizde meyve suyu yatiyomusunuz? 5 yıllık evlilikte en büyüğü 4 yaşında olan 3 çocuk.. kalk evin temizliğine odaklan. Çocukların yaşına göre sağlıklı yiyecekler pişir yedir. TV telefon tablet ne varsa çıkart hayatlarından. Cocuklarinla konuş oyna eğlen. Onları büyüt yetiştir. Evliliğin istediğin gibi gitmiyorsa da usulüne uygun bi yolla ayrıl. Bi ise gir calis. Bedenini yor. Yor ki beyninin tek düşüncesi çocuklar yatsa işlerim bitse de şu yatağa girsem uyusam olsun. Sevgi ilgi açlığın varsa ya otur eşinle konuş iletisiminizi kuvvetlendirmeye calis yada ateşle oynama..!

Sonunuz gündüz kuşağı programları sayın konu sahibi…

Bunu daha önce de yazdım buraya, bu tiplerin çocuklara sizin gibi baktıklarını sanmayın. Sosyo-ekonomik seviyesi dibin de dibinde veli profilinden oluşan bir kurumda çalışıyorum. Çocuklar aç, çorapsız, yüzü bile yıkanmamış pislik içinde geliyorlar. Ailelerde ya iki anne var, ya anne başka kocaya kaçmış, ya baba terketmiş başka çocuklu kadınla gitmiş, anne de baba da gitmiş çocuk büyükannede kalmış, anne aldatmış baba anneyi öldürmüş çocuk yine büyükanneye kalmış, anneyle baba sürekli birbirini aldatıyor ama birlikteler vs. Okulda bile birbirine yürüyen veliler oluyor. O kadar çok böyle hikaye gördüm ki şiştim artık. Bu tipler dürtüleriyle yaşıyorlar sadece. Çocuklar sevişmenin getirdiği promosyon. Korunmak ne bilmiyorlar, sadece sevişme odaklılar.

Çekim, doğa üstü mesaj falan yok. Mantığa bürüme mi deniyordu psikolojide, özetle isteyince bir sebep buluyorsun yani. Aklını başına toplamaya çalış lütfen ya da tedavi ol, destek al. Benim de omuzlarımda bunca yük olsa ben de bir peri masalı uydururduö kendime, savunma mekanizması

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…