lütfen yardım edin az kaldı

esmerr8

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2009
102
0
43
kızlar hepinize merhaba benimde kızım olacakve prensesimin ismine karar veremedim.babası zeynep istiyor.ama ikinci isim olarak deren derin eflin arasında kaldım.zeynep deren zeynep derin zeynep eflin.sizce hangisi.

eflin çok değişik bi isim ilk defa duydum ben değişik isimleri severim alkisalkisalkis

Zeynep Deren soy isim gibi oldu:KK70: Eflin'i koy bence ama Kur-an'da manasını iyce öğren çünkü geçen her isim konulmazmış... Adıyla yaşar inşallah.

bence derin olmasın o kadar çok olduki derin baydı biraz yani..

zeynep ecrin yada zeynep ceylin benim kulağıma çok hoş geldi..

sizinkilerin arasından da eflin derim...

allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin..

bence sahra, Lâl,rana,havin,ecrin,almira bu isimlerden biride olabilir canım özellikle havin ismini çok beğeniyorum ben umarım çok sağlıklı melek gibi bi kızın olur :1rolleyes:

ben tek isim koyma taraftarıyım eflinin anlamı güzelmiş ben hep bir kızım olursa merve koymak isterim inş o günleride görürüm şimdiden hayırlı olsun bebişniz

canım kafanı karıştırmış olamayım ama ben zeynep ildem duydum çok hoşuma gidiyor.

kızlar hepinize merhaba benimde kızım olacakve prensesimin ismine karar veremedim.babası zeynep istiyor.ama ikinci isim olarak deren derin eflin arasında kaldım.zeynep deren zeynep derin zeynep eflin.sizce hangisi.

aaa aynı sorun benim yiğenim içindii ve ilk ismini bizde zeynep koyduk ikinciye karar verememiştikk teyzesi olarak ikinci isim hakkını bana verdiler bende şu isimleri buldumm:KK70:EFNE,ALYA,SENA,İDİL,ASLI,EVA...ve sonunda DEFNE ye karar verdikkk tavsiye ederim uyumlu ve güzell:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

X