lütfen yardım beta hcg 6.75-8.89

chanelcoco

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2012
111
0
arkadaşlar aranıza yeni katıldım.moralim çok bozuk lütfen bana da yardımcı olun yorumlarınızı bekliyorum.25 nisanda ( reglimden 4 gün önce) betahcg değerim: 6,75 çıktı ve 27 nisan (reglimden 2 gün önce) 8,85 çıktı.doktorum yurtdışında olduğu için sonuçları bildiremedim.pazartesi kontrole gideceğim.regli tarihim 29 marttı.aslında kusuyorum,sırtımda ağrılar var,mide bulantım var,sık sık wc.ye gidiyorum,iğne batması gibi ara ara kasıkta karnımın altında sancı oluyor..ve hala regli olmadım.ama artış çok düşük sanırım bu yüzden kimyasal gebelik olma ihtimali var dimi? hamile değilmiyimdir sizce ?

Son düzenleme:
dur dur hemen panik yapma, daha çok yeni hamileliğin stres yapma sakın. geç döllenmeden kaynaklı bir durum bu. hamileliğinin tadını çıkart tatlımmmmmmmm :))))

ilk kez deniyoruz ve hiç gebelik hakkında bilgim yok.çevremde ablalarım yengelerim vs..kimse hamile değil çocuğu yok.oyüzden sorabileceğim de doktorumdan başka kimse yok o da yurtdışında.moralim çok bozuk.değer 2 kat artması gerekir diye okudum internette ve burda forumda..oyüzden kafam çok allak bullak.6.75 den 8.89 a yükselmesi düşük değil mi?

yarın adet olman lazımsa nıye bukdar acele edıyosun anlamadım hemde yılalrdır bebek özlemı cekıp kavusamamıs bırıde degılsın allaha şükür bekle adet tarıhını gecsın söyle 3-4 gün ozaman gıt test yaptır suankı degerle kımyasal degıl gebelık yok gıbı aam gec dölelnme olmussa deger düşük olabılır benımde adetım yarın olcak bak ben beklıyorum sende bekle bence

bencede biraz erken davranmışsın cnm.değerler günün geçemdiği içinde düşük olabilir dedğin gibi kimyasalda olabilir.ama bunu bekleyerek göreceksin başka çaren yok.ama ilk denemen olduğu için kimyasalda olsa bişey kaybetmezsin.zira ben 14 aydır kimyasal bile olsa hamile kalamadım.ben 5in üstünde çıksa havalara zıplardım.

canım ben zaten yola gidicektim oyüzden bi kan tahlili yaptıralım hamile isem yolculuğa çıkmam diye düşünmüştüm.sonra kan tahlili 25 nisanda 6.75 çıkınca,yolculuğu iptal ettik ve 27.nisanda tekrar ölçtürdük bu kez de 8.89 çıktı .yani tesadüfen öğrendim aslında.yoksa kesinlikle reglim geçtikten sonra baktırırdım.sırf yolculuğa çıkacağım içi baktırdım onda da sonuç böyle çıkınca kafan iyice karıştı..bilemiyorum.

Allah inşallah tüm isteyenlere nasip etsin..ben de çok istiyorum ama böyle bi durumla karşılaşınca da üzüldüm.

insalalah ıkımızde ne yarın ne 3-5 gün sonrası görmeyız kırmızıları burdan ıkımzıde müjde verırız bırbırımıze

canım sakin ol , değerin yükselir. bak ben reglim geçtikten 6-7 gün sonra yaptırdım değer 230 çıkmıştı. artar değerin daha tutunma aşamsında annesiiiiiiiiiiii. moral bozmak yok

canım sakin ol , değerin yükselir. bak ben reglim geçtikten 6-7 gün sonra yaptırdım değer 230 çıkmıştı. artar değerin daha tutunma aşamsında annesiiiiiiiiiiii. moral bozmak yok

keşke inşallah dediğin gibi güzel sözlerin gibi olsa canım.o kadar istiyorum ki ( tabiki herkes gibi burdaki forumdaki her bayan gibi) pazartesiye randevu aldım doktorumdan.yurtdışında olduğu için az önce tel.den geri dönüş yapıp aradı.durumu anlattım.'pek olumlu görünmüyor ama kesin bişey söylemek imkansız pazartesi konuşuruz bakarız son duruma ' dedi

seni de yürekten tebrik ederim canım..Allah sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin.daırısı inşallah benim başıma :)

canım ama ben bebğimi düşürdüm ne yazıkki 1,5 sene oldu.

içini rahat tut ve sakın stres yapma..

canım ama ben bebğimi düşürdüm ne yazıkki 1,5 sene oldu.

içini rahat tut ve sakın stres yapma..

çok üzüldüm canım.Allah inşallah hepimize sağlıklı bebekler nasip eder.desteğin için de ayrıca teşekkür ederim.olumlu yada olumsuz insan birileriyle paylaşmak ve yorumlar duymak istiyor.çok sağol.

en son ne zaman kan tahlili yaptrdın ? git bugün bir daha yaptır ve değerine bak için rahatlasın. bence daha çok çok yeni oluşan bir gebelik ve bu yüzden değerin çok düşük tatlım..

çok üzüldüm canım.Allah inşallah hepimize sağlıklı bebekler nasip eder.desteğin için de ayrıca teşekkür ederim.olumlu yada olumsuz insan birileriyle paylaşmak ve yorumlar duymak istiyor.çok sağol.

ne demek canım benim.. böyle güzel haberler almak beni çok mutlu ediyor.. ama tekrar ediyorum stres yoooooooookkkkkkkk

en son ne zaman kan tahlili yaptrdın ? git bugün bir daha yaptır ve değerine bak için rahatlasın. bence daha çok çok yeni oluşan bir gebelik ve bu yüzden değerin çok düşük tatlım..

25 nisanda 6.75 ve en son 27.nisanda 8.89 çıktı başka da test yaptırmadım.artık bugün geçti zaten hafta sonu saat 2 ye kadar tahlil veriliyordu.ancak pazartesi verebilirim tekrar zaten o zaman da dr.a gideceğim için artık onun talimatını beklicem.ama nedense çok bişey değişceğini sanmıyorum.yine de hayırlısı..olmazsa gelecek hafta tekrar kan tahlili yaptırırım.kafam okdar karışık ki..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…