lütfen yardım beta hcg 6.75-8.89

bak,

yatağa uzan dümdüz ve elinle karnının alt kısmın çok hafif bastır ama sakın çok fazla bastırma. orada bir sertlik var mı bi bak bakalım ?

acaba dış gebelik falan mı ya ? netten araştırdım onda hcg değeri 2 kat artmamışsa daha az seviyede yükselme o zaman olabiliyormuş..offff ya şu pazartesi bi an önce olsa keşke

tatlım öncelikle allah hepimize hayırlı olanı versin.değerin evet düşük ama geç döllenmede olmuş olabilir.ancak bunu 2 gün sonra yaptıracağın testte belli olur.birde bu testlerin ikisinide aynı yerdemi yaptırdın?bazı yerlerin testleri aynı değerleri vermiyor.eğer testleri aynı yerde yaptırdıysan ve değerin bu kadar artış varsa az bi artış olmuş.dış gebelik felan diye kafanı allak bullak yapma.ayrıca daha ilk denemenmiş.hemen olcak diye bişey yok.stres yapma ve düşünmemeye çalış.inşallah iyi haberlerini bekliyoruz...

ben de 6.75 i görünce geç döllenme olabileceğini düşündüm (ki bu ihtimal de yüksekti) ama 2 gün sonraki testimde 2kat artış olmayınca bu denli az artış beni hayal kırıklığına uğrattı.iki tahlilimi de aynı yere yaptırdım internetten fazla artış olmadığında dış gebelik ihtimali olabileceğini okuyunca kafama daha da bi taktım.doktorumda telefonda 'olumlu görünmüyor ama pazartesi muayene eder yüzyüze konuşuruz' diyince pazartesiyi bekliyorum.bebek açısından umudum tükendi dış gebelik olabilir mi diye düşünmeye başladım. sanırım benim gibi olan yada bu durumu yaşayan kimse yok gibi aslında örnek benzer durumu yaşayanlar keşke paylaşsa biraz fikir olurdu bana da

dış gebelik olsa kanaman olur, değerin baya bi yüksek olur. ama sana stres yapma diyoruz sen halen kötü düşünüyosun iyi düşün birazzzzz. gelmiş işte meleğin konuş onunla ve arkadaşın dedği gibi kan testini hep aynı yerde yaptır

inan elimde değil canım ya..iyi düşünmek istiyorum ama sonra aklıma kötü kötü şeyler geliyor.kanamam yok henüz regli de olmadım.inşallah dış gebelik değildir senin de dediğin temenni ettiğin gibi :) annemle konuştum az önce o da dur bakalım bi bekle belki de hamilesin ama bünye herkesin farklıdır senin hemen 2 katı artmayabilir dedi.dış gebelik falan düşünme dedi.inşallah sizlerin dediği gibi olur değer az yükselince aklma kötüler geldi hep

canım bence normal.. bende tam adet göreceğim günde baktırdım 22 çıktı ve katlanarak devam etti vede bende aynı senin gibi acaba bu düşükmü nedir bu die bir sürü endişe ettim canım sıkıldı keşke dedim adetim geçseydide öyle yaptırsaydım dedim.. ama gerçekten yükseliyor.. artı arkadasın dediğide doğru hiç gebe kalamayanlar var senin olmus hemen diyelimki kimyasal gebellk( işallah değildir dileğim o tabkide) ama senelerdir uğrasıpta hiç gebe kalamayanlar var tatlım içini ferah tut ve pozitif düşün olurmu vede adeetin bi kaç gün geçikince tekrar yaptır artı doktorada gitsen sonucu göstermeye sana diyeceği şu hiç bişi dyemem değerler 2 günde 2 ye katlıosa gebelik var diecektir canım

ahhhhhhhhh ahhhhhhh seni çok iyi anlıyabiliyorum tatlım. ama inan seninki geç döllenme hiiiç içime kötü birşey gelmiyor benim

arkadaşım yaşadı dış gebeliği onun kanaması vardı sürekli ve değeri olması gerekenden çok yüksekti..

seninki %100 geç döllenmediiiirrrrrrr.....

çok teşekkür ederim canım yorumun ve desteğin için.inşallah 2 katlanır.1 hafta daha mı bekliyim sizce ne yapayım?

canımsın ya..şuan seni tanımasam yüzyüze olmasamda inan saırılıp öpesim geldi...keşke dediğin gibi olsa..dünyalar benim olurdu.benim de eşimin de morali bozuk,o yine de kendince bana moral vermeye çalışıyor kafana takma hadi tv.izleyelim şunu yapalım vs..kafanı dağıt diyor ama işte benim huyum da biraz böyle pimpirikliyim..sonunda ne kadar kafa yorsak da kaderin önüne geçemeyiz tabiki Allah hakkımızda hayırlısını versin.hepimizin ama hepimizin bebek isteği sağlıkla sıhhatle olsun kucaklarımıza alalım inşallah.

çok teşekkür ederim canım yorumun ve desteğin için.inşallah 2 katlanır.1 hafta daha mı bekliyim sizce ne yapayım?

nerede yaptırdıysan en son aynı hastaneye git ve orada yaptır. ama ben senin yerinde olsaydım eğer hemen şimdi bir hastanenin aciline girerdim (çok fenayım çok ağrım var reglim gecikti felan diyerek) kan tahlili yaptırır hemen alırdım sonucu. en azından yğkseldiğini görürsün için rahat eder. ve şu var asıl değerler regli geçince yükselir. çünkü meleğin henüz yerleşim aşamasında annesi, tutunma aşamasında ve sen onu böyle şeyler düşünerek çok üzüyorsunnnnn

tatlımmmmmm, uzaktandan olsa sarıldım say :)) yüreğini ferah tut bitanem..

test yaptırmaya da korkar oldum.tahlillerimi yaptırdığım yer özel bi labaratuar bugün öğlene kadar açıktı ben de zaten tahlilin sonunu bugün 11 gibi aldım.pazar da kapalı..ancak pazartesi aynı yerde yaptırabilirim.yine pazartesi öğleden sonra da doktorda randevum var.hoş onun da pek bişey anlayabileceğini sanmıyorum arkadaşın da dediği gibi 1 hafta sonra gel tekrar tahlil yapalım vs.. der sanırım.muayene ile anlaşılır mı bilmiyorum.keşke dediğin gibi normal bi gebelik olsa ve reglim geçince olunca katlanarak artsa ..yemin ederim ilk sana haber verirdim :) bugün çok destek oldun bana yorumlarınla

benim tam adet olacağım günü kan sonucum 22. 9 çıkmıstı sonra katlanarak devam etti canım ... geç döllenmedir bence adetinin gecikmesini beklemekten başka yapılcak hiç bişi yok allah gönlüne göre versin işallah tüm hamilelerede sağlıklı gebelikler nasip etsin

inşallah canım Allaha dua ediyorum söylediğin gibi olması için..rengli günüm normalde yarın olması gerekiyor..inşallah rengli tarihimden sonra katlanarak artar Allahımmmm duamı kabul etsin..özlemcim benimkisi 25 inde 6.75 , 27.sinde 8.89 çıktı ve reglim 29 unda (yani yarın)..seninkisinde artış nasıl olmuştu hemen 2 ye mi katlamıştı?

o zaman pazartesi bekle tatlım. sanırım sende geç yumurtlama oldu ve bebişin sana regli tarihine yakın geldi bu sebeptende değerin böyle çıkt. valla doktorlar değerler 1000 lere gelene kadar iyi hiç bişey demiyo sakın doktorun seni aydınlatmazsa kafana takma. sen bir annesin bunu düşün, meleğin seninle.. geçte olsa gelmiş işte annesi :) konuş onunla, sev.. hem bak nasıl moralin yerine gelecek. düşünsene şu anda pirinç tanesi kadar bir melek seninle beraber yaşıyor.. sen nefes aldıkça ona hayat veriyorsun, vereceksin. bunları düşün...

ayrıcada doktordan sonra bana özelden yazmayı unutma şekerim

kesinlikle canım dr.den sonra sonucu veya dediklerini teşhisini vs..sana yazıcam..özel msj atma yetkim olmayabilir ama burdan mutlka yazarım sana :) inşallah söylediğin gibi çıkar geç döllenmedir inşallah

tatlım ben aslında adetimin geçmesini beklerdim test yapmak için ama adetimden 3 gün önce leke geldi bi kaç damla hiç öle olmazdı.. araştırdım baktım yerleşme kanamasıydı sanırım.. ve tam adet göreceğim gün kanda 22,9 çıktı..4 gün sonra bu değer 118 oldu 3 gün sonra 430 oldu ... benimkide büyük ihtimal geç döllendi sanırım.. senin az artması adet geçmediği için olabilir canım.. seni çok iyi anlayabiliorum beklemek zor evet.. içinin rahat etmesi için yarın aynı yaptırdığın yerde bir daha baktır çünkü beklerken insanın aklına neler geliyor insan o anda hiç pozitif düşünemiyor hep negatif düşünüosun ama sonuçlar iyi oluyor merak etme allah bebek isteyen herkeze hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin gebelerede sağlıklı sorunsuz telaşsız gebelikler nasip etsin AMİNNNNNNNNNNN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…