lütfen yardım beta hcg 6.75-8.89

canım ben de yolculuğa çıkıcaktım sırf oyüzden baktırmıştım.yoksa ben de reglimi beklerdim keşke öyle olsaydı böyle beklemek bazen ümit etmek bazen de ümitsizliğe kapılmak insanı mahvediyor..bugün regli olmam gereken gündü.ama şuan hala bişey yok.zaten kendimi biliyorum ben regli olacağım zaman tatlı diye çıldıran birisiyim ama şuanda hiç öyle bi durumum yok.oyüzden bugün regli olacağımı sanmıyorum.ara ara kaç gündür regli olacakmışım gibi bi ağrı geliyor sonra hemen geçiveriyor.anlamadım ben bu işi..inşallah yarın bi test daha yaptırıcam Allahtan hayırlısını dilemekten başka şuanda yapabileceğim bişey kalmadı.senin değerlerin çok güzel canım bence,daırısı inşallah benim başıma :) Allah sağlıkla bebişini kucağına almayı nasip etsin inşallah keseyi bebeği ve kalp atışlarını da en kısa zamanda görürsün tatlışım :)

canım çok geçmiş olsun seni en iyi anlayanlardan biride benimdir emin ol çünkü daha 1 hafta olmadı aynı şeyleri bende yaşadım inşallah seninki farklı sonuçlanır tabiiki ben bu ay tedaviye başlamıştım çocuk için yumurta geliştirici iğne ve çatlatma iğnesi kullandım dr 15 gün sonra test yap dedi tabii sabırsız ben o kadar bekleyemedim 12. gün test yaptım sonuç 5.5 gibi birşey çıktı ve sonra normalde 2 günde bir 2 katına çıkması gerekirken çok az farkediyordu az az artıyordu 2-3 değer sonra kimyasal gebelik geçirdiğimi anladık kanamayla gitti zaten ve bu benim 3. düşüğüm oluyor hala canım acıyor ama şükretmek lazım sonuçta sağlıklı olmayan bir durum Rabbim daha beterinden korusun umarım seninki farklı bir durumdur güzel sonuçlarla dönersin bizleride mutlu edersin ama canım kendinide fazla kaptırma olurmu ..

canım az önce diğer yorumlarını okumadan yazmıştım şimdi bir göz attım dış gebelikten şüpheleniyormuşsun içini ferah tut 2 senlik evliliğim içine her türlü sıkıntılı gebelik tecrübesini sığdırmış biri olarak (geçen yıl dış gebelik geçirdim) değerinin bu şekilde artması dış gebelik değildir onda değerler inanılmaz hızlı katlanıyor yani 15000 leri falan bulmuştu benim değerim öyle söyleyeyim yani içini ferah tut benim 3. sıkıntılı hamileliğimdi ama içmde inanılmaz büyük bir umut var ben önümüzdeki ay hamilelik haberimi paylaşacam buradan ve şubat anneleri grun-buna katılacağım :))

çok geçmiş olsun canım evet malesef değerin 2 günde 2 kat artması lazımmış ve aynen benim de senin gibi 2 den az arttı.benim de şüphelerim kimyasal gebelik ve dış gebelik olarak yoğunlaşıyor.ama şu aşamada elimden sadece beklemek geliyor.bişeyler olumsuz gidiyorki değer normal bi şekilde artmıyor pazartesi dr.ye gidicem bakalım hayırlı inşallah.

evet canım dış gebelikten çok korkuyorum.. belirtilerim uymuyor dimi canım dış gebeliğe? çok ihtiyacım var bunu duymaya..ben internetten az artış olursa dış gebelik kimyasl gebelik olabilir diye okudum o yüzden kuşkuya düştüm.zaten yarın dr.olumsuz konuştuğu anda ilk soracağım dış gebelik değil dimi? demek olacak

evet zaten insan kendini anlayabiliyor... adet olacağını anlayabiliosun... sen adette olmamışsın artı o adet olacakmış gibi sancı hafif gelip gidiyor gebe iken.. onlara hiç takılma çoğu kişide oluyor..bendede olmuştu... yarın işallah güzel haberlerini beklioruz canım yazarsın buraya... yazki senin durumunda olanlar okusunda rahatlasın.. kendimizden pay biç nasılda kim ne yazacak die merakla okuoruz tecrübe edinioruz herkez öle.. yaz mutlaka olurmu bitanem

dış gebelik değil seninki içini rahat tut. bak bugünde regli olmadın işte ve olmayacaksında :) Bol bol dua et tatlım ve bebeğinin sana tutunduğunu annesine geldiğini düşün. onu içinde hisset, o sana güç verecek. ve aklından korkuyu at gitsin..

" evet bende artık anneyim, içimde bir can daha taşıyorum.. bebeğim beni bırakıp gitmeyecek.. o artık benimle. rabbim sağlıklı sıhhatli , aklı selim, hiç bir uzvu eksik olmayan bir evlat versin bana" diye dua et balım...

güzel haberlerini bekliyoruz yarınnnn

idrar tetsı yapsana benımde hala gelen yok carsambaya kadar beklıyım dıyorum yareın durabılırsem tabı test yapmadan

malesef kimyasal gebelikmiş arkadaşlar ve bugün de regli oldum.demekki değerler böyle olunca ve fazla artış olmayınca çok umutlanmamak gerekmiş.yine de kısmet.inşallah ümidimiz gelecek aylara..Allah herkese isteyen herkese anne olmayı nasip etsin.

canımmmmmmmmmmm...

çok geçmiş olsun çok üzüldüm yaaa en azından hamile kalabiliyormuşsun bunu öğrenmiş oldun. yani bu kötü haberin yanında içini ne kadar rahatlatır bilemem ama ....

sakın ara verme bebiş için durmak yok yola devam tamammı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…