Lütfen yardım 3. Gün embriyosu

Embryon var mı başka sebebini soyledı mı doktorun? İyiyim bende hamıleyım sıcaklar falan uğraşıyorum insallah en kısa zamanda doğru anda sana olsun
4 embriyo daha var
Embriyolari genetik sıkıntılı buluyor doktor.
Tutuyir ama kimyasal oluyor

Ne güzel ya rabbim bağışlasın bebelerini inşallah. Bize de dua et cnm emeklerimizin karşılığını alalım rabbim yardımcımız olsun. Senin tüp bebegin kaçıncı gün embriyosuydu cnm
3. Gündü geriden geliyor demişlerdi orta kalitedeydi zaten başka da embriyo oluşmamıştıçok teşekkür ederim, ederim tabi Rabbim hayırlısıyla her isteyene nasip etsin

benim 1. gün embriyom tuttu

Aynen tuttu gayette sağlıklı bi hamilelik geçirdim kızımda çok akıllı, çok meraklı tatlı mı tatlı bir kız oldu
Allah'ım bağışlasın cnm. Allah'ım ol derse oluyor. Biz elimizden geleni yaptık gerisi rabbimin . Bugün ağlamaktan helak oldum tuhaf oldum. Şimdiden böyleyim transfer sonrası nolurum bilmiyorum

Allah'ım bağışlasın cnm. Allah'ım ol derse oluyor. Biz elimizden geleni yaptık gerisi rabbimin . Bugün ağlamaktan helak oldum tuhaf oldum. Şimdiden böyleyim transfer sonrası nolurum bilmiyorum
Ağlayıp düşünüp hormonlarını zorlama. Elinden geleni yaptın olacağı varsa her durumda oluyor inan bana, tevekkül et yeter. Ben tüp bebek olan hamileliğimde 1 bardak kaldırmadım bebek düşer diye korkumdan. Diğer hamileliğimde kızıma hamile olduğunu bilmiyordum yani ihtimal vermiyorum rezerv düşüklüğü var olmaz diye bildiğin kardiyo egzersizleri, zumba, streç yapıyordum her gün 2-3 saat bildiğin zıplaya hoplaya. Hatta adetim gelmedi diye soğan suyu içecektim söktürür diye kaynattım soğumaya bıraktım o gün. Tam elime aldım içeceğim bişi engel oldu hemen kızımı kucakladım ki o da 14 kiloydu ağırda kaldırdım yani eczaneye gittim test aldım döndüm damlatır damlatmaz çift çizgi çıktı o kadar büyükmüş bebek ve düşmemiş. Rabbim ol derse hiç bişi engel olmuyor yani, o gün o soğan suyunu içmemem bile onun vesilesi. Rabbim sana da hayırlısıyla ol desin inşallah.

Allah bağışlasın cnm benim. Tüp Bebek te kaçıncı gün embriyosuydu?3.gun embriyosu sanki daha az kaliteliymis gibi bir algı var 5. Gün iyi diyorlar o yüzden biraz tedirginim açıkçası

Allah bağışlasın cnm benim. Tüp Bebek te kaçıncı gün embriyosuydu?3.gun embriyosu sanki daha az kaliteliymis gibi bir algı var 5. Gün iyi diyorlar o yüzden biraz tedirginim açıkçası
Aynı anda 2 tane iyi kalite de 5. Gün embriyosu taze transferim oldu tutmadı geride yine birtane iyi kalitede dondurulmuş embriyom vardı bir sonraki ay hemen o transfer edildi o da tutmadı yani sepeplere biz riayet edeceğiz gerisi takdiri ilahi tüp bebekte olsa Teknokojik imkanlar sonuna kadar kullanılsada yaradan izin vermedikçe olmuyor suan bunları düşünüp kendini strese sokma olacagı varsa oluyor engel olamıyorsun akışına bırak dua et ve bekle

Evet elimizden geleni yaptık artık Rabbim biliyor dua etmekten başka çarem yok. Ama içim.rahat ben herşeyi yaptım. Vicdanın rahat onun huzurunda dua etmek daha güzel. Şimdi ne durumdasin cnm hangi aşamadasin

Allah'ım bağışlasın yavrunu sana. İçime su serptin cnm ya teşekkür ederim ilk oluncavtecribesizlik biraz da panik atak olunca işler daha farklı ilerliyor sters vs vs. İnşallah benimde ilkinde tutar cnm başka embriyom yok çünkü

Allah kucağına almayı nasip edecek etsin inşallah cnm. Herkes de e. Gün embriyosu sıkıntılı diye bir algı var sanki 5. Gün embriyosu olması gerekliymis gibi haliyle insanın morali bozuluyor. Bana umut oldunuz teşekkür ederim

Amin teşekkürler darısı ısteyen herkese olsunbenim hep 3.gün embyosu tuttu bende embriyom az diye üzülmüştüm hiç stres yapmayın 5.gün transfer olmuştum bır arkadaşım onun tutmadı mesela benım tuttu bu işler 3.5.güne bakmıyor kalıtesı ıyıyse 3.günde tutma ıhtımalı yüksek s

Teşekkürler cnm içime su serptin valla. Sen nasılsın bakalım bebeğin cinsiyeti ne rahat ksiin igneler e devammi

Cinsiyeti kız iyiyim canm evet oksapar devam ediyorum pıhtılaşmam olduğu ıcın sen ne aşamadasın?
Maşallah kızımıza Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah canım. Ben opunoldum ptesi 2 adet 3. Gün embriyosu donduruldu. 2..adeti bekleyecegim sanırım transfer için doktor la görüşmedim daha. İlk opudan sonra ne zaman adet geliyor. Benim 4.gunum bugün ama kırmızı kan geldi benden. Erken değilmi?herkes 1 hafta 10 gün. İçinde gelir diyorlar tedirgin oldum

Teşekkürlerhadi hayırlısı olsun mesela oğlu adetin kaçıncı günü yapıldı kaç günde bir adet oluyorsun ? Ben tam zamanında adet olmuştum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…