Lütfen yardım 3. Gün embriyosu

Hayırlısı olsun cnm Allah tamamına erdirsin İnşallah kucağına almayı nasip etsin en kolaylikla inşallah. Hamilelerin duası kabul olur bişe de dua et. Benim de 3. Gün embriyosu konulacak 2 adet biri iyi kalitede biri orta denildi. Arkandan başka embriyom yok. İnşallah tutar
Cnm dualarım seninle ins güzel haberler ile

Merhaba arkadaşlar 3 gün önce apo oldum bugün aradıklarında 2 tane 3 gün embriyosu kaldığını söylediler dondurmuşlar. İyi kalitede olana 5 güne ulaştırırdık ama arkada embriyon yok o yüzden işimizi şansa bırakmamak için 3 günde dondurduklarını söylediler.biri iyi kalitede 7 hücreli olduğunu söylediler ikincisini ise orta kalitede olduğunu söylediler hatta orta kalitede olanı kompak yapıyor dediler o da şu demekmiş ki gününden daha ileride gösteriyormuş kendini onu pek anlamadım açıkçası gelince anlatacağım dedi embriyolog.
Ben en azından bir tanesinin bari 5 güne ulaşacağını düşünüyordum biraz hayal kırıklığına uğradım açıkçası 3 gün embriyosu tutan var mı aranızda bana yardımcı olabilir misiniz bilgi verebilir misiniz çok tedirgin ve stresliyim şu anda
Benimde 3. Gün iyi kalite 3 embriyo donduruldu adet bekliyorum sonra transfer inşallah bir sıkıntı olmazsa inşallah hayırlısıyla kucağımıza alırız ve tutar🌺🌺

İnşallah cnm Allah'ım isteyen herkese nasip etsin bende bugün doktora geldim adetin 2. Günü bakalım transfer tedavisine başlayacak mi

X