Lütfen yardım 3. Gün embriyosu

sevgili39

Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2024
736
351
40
Merhaba arkadaşlar 3 gün önce apo oldum bugün aradıklarında 2 tane 3 gün embriyosu kaldığını söylediler dondurmuşlar. İyi kalitede olana 5 güne ulaştırırdık ama arkada embriyon yok o yüzden işimizi şansa bırakmamak için 3 günde dondurduklarını söylediler.biri iyi kalitede 7 hücreli olduğunu söylediler ikincisini ise orta kalitede olduğunu söylediler hatta orta kalitede olanı kompak yapıyor dediler o da şu demekmiş ki gününden daha ileride gösteriyormuş kendini onu pek anlamadım açıkçası gelince anlatacağım dedi embriyolog.
Ben en azından bir tanesinin bari 5 güne ulaşacağını düşünüyordum biraz hayal kırıklığına uğradım açıkçası 3 gün embriyosu tutan var mı aranızda bana yardımcı olabilir misiniz bilgi verebilir misiniz çok tedirgin ve stresliyim şu anda

Benim de ılk transferımde ıkı tane 3.gün embriyom transfer edıldı tuttu ama erken doğumda kaybettım malesef daha sonra tekrar amh düşük olduğu ıcın havuz yaptık embryoları hep 3.günde dondurduk toplamda 5 tane 3. Gün oldu bır tane çok ıyı kalıte 3 tane ıyı kalıte bır tane ortaydı bır tane çok ıyı kalıteyı transfer oldum suan hamıleyım onu da bır gün önceden çözdürdüler yanı 4.gün olmuş oldu beklesek 5. Güne de gıderdı yanı 3.gün embriyosu tutmaz diye bır şey yok benim hep tuttu suan hamıleyım 22 haftalık

Benim cnm 3gun taze trasfer

Burada artık devreye Rabbim giriyor galiba dua giriyor kısmet Kader giriyor galiba dua etmekten başka çaremiz kalmadı ama ileri yaşta 3 gün embriyosu yapılıyormuş galiba benim yaşımda 40 belki o yüzden
Yumurta sayısı fazla olunca 5. Güne bekleniyor. Mutlaka olerleyenler oluyor. Ama yumurta azsa riske girmek istenmiyor. Çünkü doğal alanda daha iyi ilerleyebilirmis

İnşallah öyledir canım benim inşallah hayırlısı neyse o olsun biz elimizden geleni yaptık artık takdiri Rabbimin o ol derse olacak bazen 5 gün Emre ısı tutmuyormuş 3 gün Emre su tutuyormuş Bu da kader kısmete giriyor İnşallah bu yumurta altın yumurtadır İnşallah annelik duygusunu biz de tadariz Allah bu yolda ilerleyen herkese nasip etsin inşallah

Yumurta sayısı fazla olunca 5. Güne bekleniyor. Mutlaka olerleyenler oluyor. Ama yumurta azsa riske girmek istenmiyor. Çünkü doğal alanda daha iyi ilerleyebilirmis
Doktor da öyle dedi zaten arkada bekleyen yumurtanın olmadığı için riske atmak istemedik belki 5 güne kadar gidebilirdi ama başka yumurtan yok risk atmayalım diye dondurduk dedi birisi dedi çok iyi kalitede dedi 7 hücreliymiş diğeri orta kalitedeymiş bilmiyorum artık Rabbim biliyor

Çift transfer mi olacak ?

Geriden gelen orta kalite 3. Gün embriyom tuttu ve tek embriyomdu üstelik. Ben de endişelenmiştim geriden geliyormuş üstelik diye doktorum o zaman "en iyi laboratuvar anne rahmidir. Senin rahmin onu iyileştirir büyütür dert etme demişti." Ve dediği gibi de oldu. Yani 3ü 5 i yok dert etmeyin.

Evet öyle dedi doktor yaştan dolayı. Arkasında başka embriyo yok ilk ve son şansim. İnşallah gerek kalmaz altın yumurta olur cnm. Sen şuan ne durumdasin
Bende 38 yaşındayım canım.
3 transferim de olumsuz oldu.
Benim 8 embriyo vardi.
Ama önemli olan titmasi. 40 embriyo da olsa hiçbiri tutmayınca olmayınca olmuyor.

Sevindim canım senin adına. Sağlıcakla kucağına al.

Teşekkür ederim, büyüdü bile 5buçuk yaşında üstüne doğal gelen 2. de oldu 3 yaşında İsteyen herkese nasip etsin Allahım
Ne güzel ya rabbim bağışlasın bebelerini inşallah. Bize de dua et cnm emeklerimizin karşılığını alalım rabbim yardımcımız olsun. Senin tüp bebegin kaçıncı gün embriyosuydu cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…