Lütfen yardım 3. Gün embriyosu

Merhaba arkadaşlar 3 gün önce apo oldum bugün aradıklarında 2 tane 3 gün embriyosu kaldığını söylediler dondurmuşlar. İyi kalitede olana 5 güne ulaştırırdık ama arkada embriyon yok o yüzden işimizi şansa bırakmamak için 3 günde dondurduklarını söylediler.biri iyi kalitede 7 hücreli olduğunu söylediler ikincisini ise orta kalitede olduğunu söylediler hatta orta kalitede olanı kompak yapıyor dediler o da şu demekmiş ki gününden daha ileride gösteriyormuş kendini onu pek anlamadım açıkçası gelince anlatacağım dedi embriyolog.
Ben en azından bir tanesinin bari 5 güne ulaşacağını düşünüyordum biraz hayal kırıklığına uğradım açıkçası 3 gün embriyosu tutan var mı aranızda bana yardımcı olabilir misiniz bilgi verebilir misiniz çok tedirgin ve stresliyim şu anda
Ben varım canım. Sadece İki tane 3. Gün embriyom oldu. Dondurulmuş ikisini de transfer oldum. Biri tuttu canım. Gününe hiç takılma. Nasipte varsa tutuyor

Ben varım canım. Sadece İki tane 3. Gün embriyom oldu. Dondurulmuş ikisini de transfer oldum. Biri tuttu canım. Gününe hiç takılma. Nasipte varsa tutuyor
Ayy cnm benim ya Allah'im tammanina erdirsin İnşallah 🙏 kalitelerini biliyor muydun? Doktor bana 1i iyi kalite 7 hücreli dedi 2. Si orta kalitedeymiş. Arkamda.baska yumurta olmadığı için dondurduk riske atmadık dedi. Genelde 5. Gün olmayınca sağlıklı değil algısı olmuş etrafta tedirgin oldum

Ayy cnm benim ya Allah'im tammanina erdirsin İnşallah 🙏 kalitelerini biliyor muydun? Doktor bana 1i iyi kalite 7 hücreli dedi 2. Si orta kalitedeymiş. Arkamda.baska yumurta olmadığı için dondurduk riske atmadık dedi. Genelde 5. Gün olmayınca sağlıklı değil algısı olmuş etrafta tedirgin oldum
İyi kalite dediler ama bilmiyorum canım detayını. Az embriyo olunca 5. Günü beklemek istemiyorlar. Anne rahmi, labaratuvarrdan çok daha iyi. Onun için rahimde büyütmek istiyorlar. Endişe etme. Umarım bebeğine kavuşursun

Maşallah kızımıza Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah canım. Ben opunoldum ptesi 2 adet 3. Gün embriyosu donduruldu. 2..adeti bekleyecegim sanırım transfer için doktor la görüşmedim daha. İlk opudan sonra ne zaman adet geliyor. Benim 4.gunum bugün ama kırmızı kan geldi benden. Erken değilmi?herkes 1 hafta 10 gün. İçinde gelir diyorlar tedirgin oldum
benim de ilk adetim 5. günde gelmişti. transfer için 2. adeti bekliyorum ben de. 2. adet de 8-10 gün gecikebilirmiş. normalde çarşamba olmalıydım, benim de zamanında olmayacak belli ki.. Başlasa transfer için doktorumla görüşeceğim ama tık yok :))

benim de ilk adetim 5. günde gelmişti. transfer için 2. adeti bekliyorum ben de. 2. adet de 8-10 gün gecikebilirmiş. normalde çarşamba olmalıydım, benim de zamanında olmayacak belli ki.. Başlasa transfer için doktorumla görüşeceğim ama tık yok :))
Öncelikle hayırlısı olsun cnm kaçıncı gün embriyosuydu dondurulan? Bide adetin çok gelmiyor yumurtalar toplandı az kaldı diye mi acaba

İyi kalite dediler ama bilmiyorum canım detayını. Az embriyo olunca 5. Günü beklemek istemiyorlar. Anne rahmi, labaratuvarrdan çok daha iyi. Onun için rahimde büyütmek istiyorlar. Endişe etme. Umarım bebeğine kavuşursun
İnşallah 🙏 cnm benim Allahim tez zamanda en kolaylikla nasip etsin inşallah

Öncelikle hayırlısı olsun cnm kaçıncı gün embriyosuydu dondurulan? Bide adetin çok gelmiyor yumurtalar toplandı az kaldı diye mi acaba
sağol Canım, senin de hayırlısıyla inşallah tamamına erer.. 5. gün embriyosu, fakat az hücreli, kalitesi orta dendi, PGT yaptıramadık.. benim yaşım 44 maalesef, dolayısıyla adet kanaması zaten azalıyor yaş gittikçe.. ben yumurta toplamasının adet azlığı üzerinde ekstra bir etkisini gözlemleyemedim..

sağol Canım, senin de hayırlısıyla inşallah tamamına erer.. 5. gün embriyosu, fakat az hücreli, kalitesi orta dendi, PGT yaptıramadık.. benim yaşım 44 maalesef, dolayısıyla adet kanaması zaten azalıyor yaş gittikçe.. ben yumurta toplamasının adet azlığı üzerinde ekstra bir etkisini gözlemleyemedim..
Senin yine iyi benim 3. Gün embriyosu biri iyi kalite biri orta ymis. Benim de yaş 40 ve embriyolog yaş faktöründen rolyi yumurtalar kalitesiz dedi

Evet öyle dedi doktor yaştan dolayı. Arkasında başka embriyo yok ilk ve son şansim. İnşallah gerek kalmaz altın yumurta olur cnm. Sen şuan ne durumdasin

Ağlayıp düşünüp hormonlarını zorlama. Elinden geleni yaptın olacağı varsa her durumda oluyor inan bana, tevekkül et yeter. Ben tüp bebek olan hamileliğimde 1 bardak kaldırmadım bebek düşer diye korkumdan. Diğer hamileliğimde kızıma hamile olduğunu bilmiyordum yani ihtimal vermiyorum rezerv düşüklüğü var olmaz diye bildiğin kardiyo egzersizleri, zumba, streç yapıyordum her gün 2-3 saat bildiğin zıplaya hoplaya. Hatta adetim gelmedi diye soğan suyu içecektim söktürür diye kaynattım soğumaya bıraktım o gün. Tam elime aldım içeceğim bişi engel oldu hemen kızımı kucakladım ki o da 14 kiloydu ağırda kaldırdım yani eczaneye gittim test aldım döndüm damlatır damlatmaz çift çizgi çıktı o kadar büyükmüş bebek ve düşmemiş. Rabbim ol derse hiç bişi engel olmuyor yani, o gün o soğan suyunu içmemem bile onun vesilesi. Rabbim sana da hayırlısıyla ol desin inşallah.
Hayırlı olsun sizin adiniza cok sevindim 🌺amh degeriniz ve yaşınız kac ?birde emrbiyo orta kalite demissiniz kac hücreliydi acaba? Benim 2emrbiyom var ikisi de 3.gun 6 hucreliymis orta kaliteymis birinin hücreleri cok simetrikmis digerinin asitemtrikmis sadece bu söylendi bende transferi beklıyorum

Hayırlı olsun sizin adiniza cok sevindim 🌺amh degeriniz ve yaşınız kac ?birde emrbiyo orta kalite demissiniz kac hücreliydi acaba? Benim 2emrbiyom var ikisi de 3.gun 6 hucreliymis orta kaliteymis birinin hücreleri cok simetrikmis digerinin asitemtrikmis sadece bu söylendi bende transferi beklıyorum
Sağol canım benim seninde hayırlısı olsun biri iyi olanın 7 hücreli dendi bana orta kalite olanın söylemedi. Orta kalite olan ileride gidiyor diyor onların için önde girmesi iyi değilmiş gününe göre ilerlemesini bekliyorlarmis

Negatif sonuçtan sonra ilk adetimi oldum peş peşe 2 deneme yapmıştım zaten 2 3 ay dinlendikten sonra başka merkezde tekrar denemeye niyet ettim bakalım 7 yıllık evliyim 5 senedir cocuk istemim var ama olursa olur kafasındaydım şimdiye kadar ama yaş faktörü suan zorluyor beni amh 1 di en son onun haricinde gittiğim bi kaç doktora göre öyle gebe kalmama engel aman aman bir durumum yok bakalım nasip artık inanıyorum olacak olan bir şekilde oluyor biz sebeplere riayet edeceğiz

Benim bir tane embriyom vardı, öyle olunca 2. Gün transfer edildi. Yani ne embriyo kalitesi ne rahmimin durumu ne kan değerleri hiç bişeye bakılmadan transfer oldum. Bugün transfer sonrası 16. Günüm. B hcg bugün 350. Hiç stres olmadım neredeyse. Çünkü ben elimden geleni yaptım. Gerisi takdiri ilahi idi. İnşsllah hepimiz için bundan sonrası çok güzel ilerler

Yani tüp bebek olduğum zaman 27 yaşındaydım amh 0,6 gibi bişeydi. Hatırladığım kadarıyla 7 hücreli orta kaliteydi 3. Gün taze transfer yapmışlardı.

Benim bir tane embriyom vardı, öyle olunca 2. Gün transfer edildi. Yani ne embriyo kalitesi ne rahmimin durumu ne kan değerleri hiç bişeye bakılmadan transfer oldum. Bugün transfer sonrası 16. Günüm. B hcg bugün 350. Hiç stres olmadım neredeyse. Çünkü ben elimden geleni yaptım. Gerisi takdiri ilahi idi. İnşsllah hepimiz için bundan sonrası çok güzel ilerler
Böyle yazılar bizlere de umut oluyor 🙏

Evet canım çok şükür tuttu
Hayırlısı olsun cnm Allah tamamına erdirsin İnşallah kucağına almayı nasip etsin en kolaylikla inşallah. Hamilelerin duası kabul olur bişe de dua et. Benim de 3. Gün embriyosu konulacak 2 adet biri iyi kalitede biri orta denildi. Arkandan başka embriyom yok. İnşallah tutar

X