lütfen testime bakar mısınız??

bi de etkisi oldu olmadı bilmem. ALLAH verdi onu bilirim ama ben soğan kürü yaptım ve yaptığım ay hamile kaldım hatta galiba tam da kür bitince

ayyy lütfen tarifi banada ver nasıl yaptn nasıl kullandın ne kadar kullandın lütfen banada yaz a.s.

burada çok yerde de yazıyor canım baya bilindik bi yöntemmiş
ben yaziim sen gene ibrahim saraçoğlo soğan kürü diye de ara google da garanti olsun hemen çıkıyor
adetin e geç 7. günü başlayı 15 gün kullanackasın
sabah ve akşam yemeklerden on dakika önce içeceksin
bi bardak suyun içine beyaz soğanı ikiye üçe fln bölü atıp 3 dk fln kaynatacaksın ılık şekilde içeceksin bu kadar

o kadar çok yaptım oldu diyen vardı ki ben de yaptım oldu

inşallah senin de olur çok üzüldüm bebeklerine inşallah en kısa zamanda anne olursun canım bak gör

tamam canımsın çok tşkr ederim deniycem inşallah bu ay bir sonuç alırım bu arada sakıncası yoksa sen kaç yaşındasn acaba yaşlada ilgisi olabilir ben 34 yaşındaym

canım ben şuan adetimya küre başlayımmı içmeye yoksa adetim bittikten sonramı anlamadım

ben 24 yaşındayım canım ama olsa olsa bünyeden fark olur yaşın çok geç değil ki

adetinin ilk gününden say 7.günü başla

:Saruboceq:
ben 24 yaşındayım canım ama olsa olsa bünyeden fark olur yaşın çok geç değil ki

adetinin ilk gününden say 7.günü başla

tamam canımsın çok tşkr ederim bakalım bu ay inş. olur dualarını eksik etme olurmu allah yardımcın olsun. :1rolleyes:

en hamilesin canım benimde öle silik çıkıo testlerdebilmiyorumkismile

en hamilesin canım benimde öle silik çıkıo testlerdebilmiyorumkismile

canım dilerim allahtan hamilesindir ama ben 2 aydır evde idrar testi yapıyorum ve 2 ci cizgi hep silik çıkıyo kan testi yaptırdım bebek yok yani bazı testler yanıltıyo inş. sende doğru çıkar :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…