lütfen testime bakar mısınız??

cileklipizza

Sana emanetiz...
Kayıtlı Üye
21 Mart 2009
1.375
84
kızlar ikinci cizgiyi sizde gorebiliyormusunuz yoksa ben mi goruyorum sizce ? ve hamile olabilirmiyim.. diger tesste de yine golge gıbı cıktı anlayamadım ? yarın gidip kan vericem ama cok merak ediyorum. bir de ben de kan pıhtılasması oldugu icin hemen igneye baslamam lazım.. umarım resmi yükleyebilmişimdir ??

Eklentiler

• $Fotoğraf0167ff.jpg
    3,5 KB · Görüntüleme: 150
ilk 10 dk icinde oluştu ama ıslakken parlak oluyor ya. 5 10 dk da kuruyunca iyice belirginleşti.. adetim 1 gun gecti daha olmadım ama cok duzensiz yumurtlama ve adet oldugum icin ona pek guvenemiyorum acıkcası. herhalde yarın beli olucak kesin sonuc.

Bence Hamilesiniz... Tebrik Ederim İnş Yarın Kan Testinde Müjdeyi Alırsınız ..

hamilesiniz test yanlış degilse bitane daha al yapsana hazır kapanmadı eczaneler oda böyle çıkarsa emin ol gebes,in

kızlarçok sagolun ya inşallah bakalım... iki tane yaptım iksinde de boyle cok cok acık golge gibi belirdi. yarın kan testi yaptrıcam bakalım umarım müjdeyi alırım :))

:lepi::lepi: :lepi:şimdiden hayırlı olsun. benimde öyleydi birtürlü inanamadım ama sonunda güzel haberi aldım. Tebrikleeeeeerrrrr

Genelde böyle sonuc cıkanlar hamile oluyor,inşallah güzel haberler alırsın canımopuyorumnanaktan

hepinize çok teşekkürler kızlar. az sonra cıkıyorum. kan vermee sonucumu alır almaz yazarım söz.. artık diyecek birşey yok hadi bakalım hayırlısııı :)))

tebrikler hamilesin kesin erken olduğu için öyle silik çıkmıştır benimde silik çıkmıştı hamile olmasaydın ikinci çizgi hiç çıkmıyo silikde olsa pozitif

Bende dün test yaptım böyle çıktı tekrar akşam başka bi markayla yaptım hiç çizgi çıkmadı sabah ilk idrarla denedim oda hiç çıkmadı

Arkadaşım "hayırlı zaman" gelmişse inşallah bekleyişin bugün biter. iki gün önce benimki de öyle çıktı. Kan testine gittim, Bhcg değerim 24,9 çıktı. Doktor degeri düşük buldu. Zaten adetim daha 1 gün geçmişti.. ben acele ettim yani.. 2 gün sonra yine gel dedi.. Eğer değer katlanırsa kesin hamileyim... Düşükse sağlıklı bir gebelik olmayabilirmiş.. Ya da enfeksiyonlarda bu değeri arttırabiliyormuş.. Elimden geldiği kadar ümitlenmemeye çalışıyorum ama yine de heyecanlanıyormuş insan.. Görelim Mevla neyler.. Yarın ola hayrola.. :Saruboceq:

kızlar bugun kan testi yaptırdım ve sonucum ne yazıkki 1.00 cıktı.. yani hamile degilim ama 10 gun once yaptırdıgım testte 0,07 cıkmıstı ve doktorum yne de yukselişin anlamlı oldugunu çok çok erken gebeliklerde bu tip durumlarla karsılasılabildgini, pzt gunu ben gormek ıstedıgını soyledi. taiiki allah hayırlı zamanda saglıklı evlatlar versin gonlumuzce. hepinize tekrar tesekkurler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…