lütfen testime bakar mısınız??

ayyy canımsın yaa kurban olduğum allah tamamına erdirsinn inan çook sevindim dilerim allah bizlerede nasib etsin inan günlerdir uyuyamıyorum 16.07 de adettim bitti ve bu ayın 10 gibi adet günüm ama kendimi bu güne kadar hamile gibi hissediyordum ama dün test yaptırınca kesin değilim dedim olsaydı kanda cıkardı diyolar bu gün mutsuz sanki bir yarım eksik gibi boşluktayım öyle işte çok takıyorum farkındaym ama elimde değil testten sonra sanki bir yarım eksildi bu ay yok dedim bebek olsa çıkardı napalım kısmet diyorum ama mutsuz geziyorum :) allahım seni ve bebegini korusun melekler hep sizinle olsun çoook çoook dikkkat etmelisin ben daha önce dikkat etmedim ve bebegimi kaybettim lütfen hiç bir iş yapma yorma kendini bizlere dua et şimdi senin dilek kapıların acıktır olurmu :) a.s.

Bu güzel dualar için Allah razı olsun kardeşim.. Her zaman dua ediyorum ismini bilmediğim kardeşlerime.. Rabbim kimseyi evlat yokluğuyla imtihan etmesin.. Kimileri zahmetsizce elde ediyor kıymetini bilmiyor.. Kimileri de zahmet çekmeyince rahmete ermiyor.. Rabbimin takdiri.. İnşallah en kısa zamanda sen de güzel haberlerle müjdelersin bizi.. Ne kadar zamandır istiyorsun bilmiyorum ama ne olur koyu verme kendini.. Birincide kayıp yaşayınca ikinci de annenin psikolojisi çok titiz oluyor biliyorum.. Bu kadar stres hem seni hem hamileysen bile yawrunu yıpratır.. Ben de korkuyorum tabi.. Ama sık sık "Rabbimin yaşa dediğini kimse öldüremez" diyorum kendime.. Allah korusun ama Nasibi yoksa elden ne gelir.. Hem daha gününe 5 gün var çok erken değil mi.. Benim son adetim 29.06 idi.. günüme bir gün kala bende de bel, kasık ağrıları ve göğüs hassasiyeti başladı.. Benim ki gibi geç döllenme de olabilir.. Ya bunlar adet belirtileri de olabileceği için kestiremiyor insan.. Acabalar kemiriyor beynimizi.. Ama hiçbir zaman umudunu yitirme.. Vardır elbet bir zamanı.. Rabbim hepimize evliya sabrı versin.. :Saruboceq::Saruboceq:

Ayrıca bence, bi anlamda mutlu olmalısın demek ki bebeğin olabiliyor.. Yani her ikinizde de bir problem yok.. Zaten ilk bebeklerde düşük riski çok yüksek.. Doktorum da söyledi kendine dikkat etmelisin die.. Dilerim aynı sıkıntıları bi daha yaşamazsın.. Yaşıycam diye de kendini bunaltma ne olur.. Söylemek kolay ama yüreğimize söz geçirmek zor biliyorum.. Rabbim gönlünü genişletsin inşallah..

canım senin adına çook sevindim hayırlısıyla kucagına alırsın saglıkla inşallah. ve umarım VEBRU ve ben de en kısa zamanda hayırlı haberleri alırız. kac gun gectı demissin benim beklenen adetim 27 temmuzdu. hala olmadım ama duzensizdir adetlerim bende dusuk nedeniyle kurtaj olmak zorunda kaldım gecen yıl ve ıyıce duzensizleşti o yuzden gec yumurtlamadan umıtlıydım ama bak kac gun gectı 1 hafta nerdeyse hala negatif cıkıyor. 29 temmuz ve 1 agustos ta kan testi yaptırdım. hep 1.00 cıktı.. takıldı kaldı ama goguslerim acıyor hala işte bir ümit ne diyeyim artık allah hayırlısını versin.. birde evet erken ogrenmek iyi degil ama ben de kan pıhtılaşması cıktıgı ıcın hemen ogrenip iğneye baslamam lazım neyse bakalım birz daha olmazsam yine kan vericem HAE

ayyy sagol canımsın çook güzel dualar etmişsin allah razı olsun allah evladını kocagına almayı nasib etsin :)) evet beş günüm var ama şuan kasıklarımda adet sancısı var sanırım erken olcam ( dedigin gibi allahtan hayırlısı gelsin sen şu saatten sonra kendine çook dikkat etmelisin hep aklında olsun ani hareketlerdende uzak dur inş. çalışmıyorsundurda işe gitmek zorunda kalmazsın evde bol bol dinlenirsin :=)) allah yarveyardımcın olsun

ah bitanem kurban olduğum rabbim sana beklediğin sonucu yaşatsın inan çoook dua edicem senin içinde inşallahhh bebek vardır sende ayy içimede öyle doğdu sende hareketlerine çok dikkat et ani hareketlerden agır kaldırmaktan uzak dur tedbir senden takdirallahtan içini ferahtut güzel düşün :=)) güzeli yaşa bende sanırım adet olacam uykum geldi 2 saat kestirdim kasıksancısı ile uyandım şuan bişe yok ama başlıyacak heralde ( sen lütfen sonucu bize bildir tabiiii hayırlı haberlerleee inşallah :=)):CüvCüv:

Sağolun arkadaşlar.. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.. Ben çalışıyorum maalesef.. Elimden geldiği kadar yorulmamaya gayret etsem de bir bitkinlik oluyor tabi.. Bu aralar iş yerimde çok huzursuzdum ama hamile olduğumu öğrenince "salla gitsin" dedim kendime.. Hiçbirşey çocuğumdan daha önemli değil.. Hayatta bir dayanağım vardı (canım eşim) şimdi iki oldu.. İnşallah tamamına erdirir Rabbim.. Hepinize mutlu ve aydınlık günler diliyorum..

aaaaa bende günüm geçmişti öylesine bi test yapmıştım bu şekilde çıkmıştı amaan bu kadarcıkdan da hamile olurmuyum yaa dedim aklıma takıldı eczane ye gittim evet hamile dedi oyyyy çok sevindim ve artık hamileydim kızım olducaktı ve oldu gözleri masmavi bi kızım oldu rabbim önce hayırlısını versin sağlıklı sıhhatli olsun inşaallah:)))

saol cnm allahım ne zor bişey bunlar yaa beklemek umutlanmak umutlanıpta her ay hüsrana uğramak allahım bu durumdakilere sabır versin ve tez zamnda beklediği mucizesine kavuştursun inşallahhh hala hastalanmadım ben ama test bidaha yapmadım kandada baktırmadım negatif sonuç almaktansa biraz daha beklemeyi tercih ediyorum inşallah bu aya benimledir bebişim ama ümitsizim maalesef ama allahtanda ümit kesilmiyo yinede hayırlısı diyip bekliyorum dikkatte ediyorum ağır bişi kaldırmıyorum hamile havasına yine girdim sanırım:CüvCüv::sm_cool:

sonucu öğrendiniz mi bilmiyorum ama benim de aynen böyleydi .ikinci çizgi belli belirsizdi nerdeyse
ama hamileyim bence siz de hamilesiniz silik çıkması önemli değil ikinci bi çizgi varsa tamamdırkaydirigubbakcemile2

sagol canım iyi dileklerin için bu günler çok önemli sadece aklında olsun hep dikkat et sonrası kolay allahım yardımcın olsun arada bizi durumundan haberdaret :CüvCüv:
bu arada dün sancım vardı adet olcam sandım olmadm bu gün sancım az var zaten ayın 10 gibi adet günüm ama sol tarafmda hafif sancı var bakalım hayrlısı allahtan kendine ii bak :))

ne mutlu sana allah bagğışlasın evladın gururun olsun inşallah :))

ah canımya sorma bende öyleydim :)) bu ay hamile gibi yaşadım sürekli canımbişeler istedi yok göüslerim yok karnım yok şuram yok buram dedim durdum :) ama gebe değilmişim beynim benimle oyun oynuyordu napalım kısmet dedim dünden beri sancı çekiyorum adet olcam allahım senin yüzünü güldürsün bu ay dilerim allahtan bebeğin vardır inşallahhhh :)) içini ferahtut güzel düşün ki güzeli yaşa lütfen haberdaret bizi merakla bekliyoruz güzel haberlerle inş. bide günün geçtimi yoksa varmı daha zaman anladm ayın kaçıydı adet günün canm

sonucu öğrendiniz mi bilmiyorum ama benim de aynen böyleydi .ikinci çizgi belli belirsizdi nerdeyse
ama hamileyim bence siz de hamilesiniz silik çıkması önemli değil ikinci bi çizgi varsa tamamdırkaydirigubbakcemile2

canımya inan 2 ay üstüste ben idrar testi yaptm evde 2 ayda silik çıktı kesin hamileym dedim ama yok adet oldum bence ya benim aldıgım testler kalitesiz sonuç sağlıksız veriyor bilemedm ama sonuç gebe olmadım bu ayda kan testi yaptırdım negatf bebek yok şuan adetim başlıyck sanırım sancılarm var fakat karnımı görenler bana ebru ne oldu sana diyolar bir ayda karnım şişti yani şaka değil sanki 3 vya 4 aylık hamile gibiyim nedenini anlamadım bu adetten sonra bakıcam göbegim gidicekmi dilerim allahtan senin BEBEĞİN VARDIR İNŞALLAHHHH GEBESİNDİR HABER VER OLURMU HAYRLI HABERLER İNŞALLAHHH :CüvCüv:

canım kaç günün ğeçti yazarmısın test kaç günlükken 2 ci cizği silik çıktı

canım ben hamileyim 2 ay dolmak üzere
test pozitif çıktığında bebek nerdeyse bir aylıktı
ama 15 gün önce de yapmştım negatifti.
demek ki 15 gün geçince bile çıkmamış testte

ben 3 liraya fln aldım testi dandikti yani benimkiler de ama doğru çıktı şans demek ki
kötü olmuş senin için ikiis de mi yanlış çıkar
bu arada ben adet olmayı beklerken öğrendim çünkü belirtiler aynıydı sende de öyle olabilir

Son düzenleme:

ayyy kurban oldugum allah işte nasib işi demekki allahım tamamına erdirsin inşallah hayırlı ugurlu olsun tebrikediyorum çok çok dikkat et kendine ağır filan kaldırma evt doğru bende 3 tanesini 10 tly. almıştım aynı test sanırım ama bende bebek yok dün dayanamadım yine kan testi yaptırdım bebek yok anlayacağın kafayı yedim heralde :) 10 günde 3 kez kan testi yaptırdım yok zorlasamda ağlasamda duada etsem nasib yoksa olomuyo şuan kasıklarımdaki ağrı çok fena adet oluyorum sanırım dualarını eksik etme inşallah benimde önümüzdeki ay olur allah senide bebeğinide korusun vatana millete hayırlı evlat olsun inşallahh :1hug:

oo dualara bak çok sağol canımopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
dikkat ediyorum zaten
diyorum ya biz çok istiyoduk ama bu ay da geçti diyoduk yani hiç beklemiyoduk.olunca oluyor
hem aklında kalıp merak edeceğine test al boşveraklinialirimsmile
ilk bebek için mi bekliyosun benim ilk 6 ay oldu evleneli

bi de etkisi oldu olmadı bilmem. ALLAH verdi onu bilirim ama ben soğan kürü yaptım ve yaptığım ay hamile kaldım hatta galiba tam da kür bitince

Son düzenleme:

ay ne güzel :=) allah tamamına erdirsin canımsın hayırlısı ile inşallahh
hayr benim 3 kurtajım var cocugum yok evliliğimizin 15 ci yılı allah daha nasib etmedi 6 yıldır korunuyorduk 4 ay oldu bebek çalışmaları ama tutmadı 4 aydır yok azönce adet oldum bu ayda olmadı rabbim senin sevincinden bizim gibi isteyen tüm kadınlara nasib etsin bitanem unutma çoook dikkat et hareketlerine sakın ağır kaldırma ben bebeklerimi kaybettim allah kimseye yaşatmasın inşallahhh:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…