lütfen testime bakar mısınız??

Arkadaşım "hayırlı zaman" gelmişse inşallah bekleyişin bugün biter. iki gün önce benimki de öyle çıktı. Kan testine gittim, Bhcg değerim 24,9 çıktı. Doktor degeri düşük buldu. Zaten adetim daha 1 gün geçmişti.. ben acele ettim yani.. 2 gün sonra yine gel dedi.. Eğer değer katlanırsa kesin hamileyim... Düşükse sağlıklı bir gebelik olmayabilirmiş.. Ya da enfeksiyonlarda bu değeri arttırabiliyormuş.. Elimden geldiği kadar ümitlenmemeye çalışıyorum ama yine de heyecanlanıyormuş insan.. Görelim Mevla neyler.. Yarın ola hayrola.. :Saruboceq:

canım inşallah degern hayırlısıyla katlayarak artar ve saglıkla alırsın kucagına bebeğin.

canım inşallah degern hayırlısıyla katlayarak artar ve saglıkla alırsın kucagına bebeğin.
Sağolasın kardeşim.. İnşallah senin içinde benim içinde bu bir başlangıçtır.. Olmasa bile çok beklemeden müjdeli haberlerimizi veririz inşallah.. Rabbim; dilediğine hesapsız verir.. Sabrımız tükenmeden hepimize hayırlı bir evlat nasip eylesin ve dilerim kimseyi evlatla imtihan etmesin..

--------------------------------------------------------------------------------

slm arkadaşlar lütfen bana cevap yazarmısınız canım çok sıkılıyor lütfen yazın bana adet olmama 9 gün var kan testi yaptırdım beta-hcg 0.07 yazıyor bu ne demektir acaba hamilelik belirtisimi bu sonuc gecen ay yaptırdıgımda 0.01 cıkmıştı lütfen yardımcı olurmusunuz 0.07 yedi çıktığı için umutlanmammı gerekiyor yani arada 6 rakam oynuyor anlamıyorum bana yardımcı olun şimdiden tşkr allah razı olsun.

--------------------------------------------------------------------------------

slm arkadaşlar lütfen bana cevap yazarmısınız canım çok sıkılıyor lütfen yazın bana adet olmama 9 gün var kan testi yaptırdım beta-hcg 0.07 yazıyor bu ne demektir acaba hamilelik belirtisimi bu sonuc gecen ay yaptırdıgımda 0.01 cıkmıştı lütfen yardımcı olurmusunuz 0.07 yedi çıktığı için umutlanmammı gerekiyor yani arada 6 rakam oynuyor anlamıyorum bana yardımcı olun şimdiden tşkr allah razı olsun.

canım oncelikle 9 gun var dıyorsun cok uzun bir zaman. daha kan testinde cıkmayabilir birincisi.. ikincisi yukarda yazdım ben adetime 1 hafta kala yaptırmıstım 0.07 cıkmıstı 2 gun gecti yaptırdım 1.00 cıktı, doktorum beni gormek istedigini soyledi su an negatif de olsa cok erken gebeliklerde boyle durumlar olabilecegini soyledi. bakalım hakkımızda hayırlısı ınsallah seninki de yukselir :)

soruma cvp verdigin için çok tşkr ederim çok sıkıntılıyım çok takıyorum 1 hafta nasıl gecicek bilmiyorum evet allah hakımmızda hayırlısını versin dilerim seninde dileklerin gerçekleşir allah bizlere hayırlı evlat versin aminnn:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq ::Saruboceq:

Sağolasın kardeşim.. İnşallah senin içinde benim içinde bu bir başlangıçtır.. Olmasa bile çok beklemeden müjdeli haberlerimizi veririz inşallah.. Rabbim; dilediğine hesapsız verir.. Sabrımız tükenmeden hepimize hayırlı bir evlat nasip eylesin ve dilerim kimseyi evlatla imtihan etmesin..

aminn rabbim dileyen herkezeversin bizlerinde yüzünü güldürsün inşallahhh :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

benim adetimden 2 gün önce yaptığım test aynı böyle çıktı ama aynı gün içinde kan testi yaptırdım hcg 74tü

benim adetimden 2 gün önce yaptığım test aynı böyle çıktı ama aynı gün içinde kan testi yaptırdım hcg 74tü

allah hakkımızda hayırlısını versin inş. bu hafta sonunda dileklerimiz gercekler allah yüzümüzü güldürsün diliyen herkeze rabbim evlat versin aminnnnnn...

bugun aksamustu gidicem kızlar doktora.. goguslerim de cok acımaya basladı. 27 sinde bekliyordum adet gelen giden de yok. yumurtlamam zaten cok duzensiz. bakalım belki bugun yine bakarlar hcg ye.. umarım guzel haberlerle gelirim opuyorumnanaktan

mrb. lütfen bana cvp yazarmısınız
ayın 10 gibi Regl olmam gerekiyor fakat karnım çok şiş sanki 3 .yeya 4 aylık gibi hamileyim 6 gündür gögüslerimde çok ağrı var hararet basıyo uykularım düzensiz vajinamda hafif şefaf akıntı var heyecanlı ve stersliyim arada canım birşeyler istiyor 5 gün önce kan testi yaptırdım fakat
negatif çıktı yani hamile değilim lütfen cvp yazın neden karnım şiş uykuya doyamıyorum anlayamadım kendimi hamile gibi hissediyorum psikoloji olabilirmi bendeki değişiklikler özellikle karnım çoook şiş normalden fazla :çok üzgünüm: çok mutsuzum

canım o kadar erken cıkmazki kan testinde. ama ben ilk hamileliğimde aynı seyleri yasamıstım. goguslerim cok acıyordu 10 gun onceden acayıp yuzustu yatamıyordum bile. şişlik gaz vardı ve de akıntı en onemlisi cok fazlaydı. ve ona ragmen adeti 2 gün geçe idrar testinde çıkmıştı. hadi hayırlısı. biraz daha zaman gecsin tekrarlarsın testi

mrb. lütfen bana cvp yazarmısınız
ayın 10 gibi Regl olmam gerekiyor fakat karnım çok şiş sanki 3 .yeya 4 aylık gibi hamileyim 6 gündür gögüslerimde çok ağrı var hararet basıyo uykularım düzensiz vajinamda hafif şefaf akıntı var heyecanlı ve stersliyim arada canım birşeyler istiyor 5 gün önce kan testi yaptırdım fakat
negatif çıktı yani hamile değilim lütfen cvp yazın neden karnım şiş uykuya doyamıyorum anlayamadım kendimi hamile gibi hissediyorum psikoloji olabilirmi bendeki değişiklikler özellikle karnım çoook şiş normalden fazla :çok üzgünüm: çok mutsuzum

belirtilerin benimkilere cok uiyuyor
bende adetime 10 gun kala delirmistim menopoza girmis gibiydim vucudum ellerim ayaklarim yaniyordu ..
gece done done sabahi ediyordum kasiklarim agriyordu ve karnim goguslerim felaket sisti dokunamiyordum goguslerime
ve adet gunum test yapmistim ikinci cizgi tam net degildi ama yinede belliydi ..
insallah allah kalbine gore verir canim ..

belirtilerin benimkilere cok uiyuyor
bende adetime 10 gun kala delirmistim menopoza girmis gibiydim vucudum ellerim ayaklarim yaniyordu ..
gece done done sabahi ediyordum kasiklarim agriyordu ve karnim goguslerim felaket sisti dokunamiyordum goguslerime
ve adet gunum test yapmistim ikinci cizgi tam net degildi ama yinede belliydi ..
insallah allah kalbine gore verir canim ..

slm canım dün yine dayanamdm kan testi yaptrdm bebek yok :KK43: ve bu sabah uyandıgımda tüm hislerimi kaybetmişim kendimi normal hissediyorum karnımdaki şişlik nasıl gitti anlamadm sadece gögüslerim agrıyo okadar başka bişe yok kafam çok karışık 10 gibi adet olcm dua edermisin benim için sonum senin gibi olsun allah bana ve benim gibi istiyen tüm kadınlara anneligi nasıl etsin allah sendende razı olsun cvp verdigin için sonuç negatif çıktı sanırım ben hamile değilim çok taktm ve kendimi öğle hissetmiştim bu gün bu gün mutsuz ve durgunum aglamaklıyım:çok üzgünüm ::a015:

benimde 6 gün geçti tam adetlerim düzene girdi diyodumki böle bi gecikme oldu uzun zamndan sonra haliyle bendede bi umut oldu 3 gün önce test yaptım negatif çıktı ama göğüslerim şiş hala adet olmadım arada karnım belim ağrıyo adet olcam sanıyorum ama olmuyoırum acaba hamilemiyim sorularıyla kafayı yemek üzereyimm.....mafoldumben

benimde 6 gün geçti tam adetlerim düzene girdi diyodumki böle bi gecikme oldu uzun zamndan sonra haliyle bendede bi umut oldu 3 gün önce test yaptım negatif çıktı ama göğüslerim şiş hala adet olmadım arada karnım belim ağrıyo adet olcam sanıyorum ama olmuyoırum acaba hamilemiyim sorularıyla kafayı yemek üzereyimm.....mafoldumben

canımsın inan senden farkım yok sürekli onu düşünüyorum kendimi kandırıyorum sanırım yok canım bişeler istiyor yok belim karnım gögüslerim diyip düşünüyorum hamileyim diyorum 3 günde bir gidip kan testi yaptırıyorum çıkmıyor 5 günüm var daha adet olmama dilerim rabbim seninde gönlündeki muradını versin inş. bu ay hamile kalırsın napalım allahım kısmet ederse bizimde evladımız olur inşallah sabır :Saruboceq:

canımsın inan senden farkım yok sürekli onu düşünüyorum kendimi kandırıyorum sanırım yok canım bişeler istiyor yok belim karnım gögüslerim diyip düşünüyorum hamileyim diyorum 3 günde bir gidip kan testi yaptırıyorum çıkmıyor 5 günüm var daha adet olmama dilerim rabbim seninde gönlündeki muradını versin inş. bu ay hamile kalırsın napalım allahım kısmet ederse bizimde evladımız olur inşallah sabır :Saruboceq:

sen yinede çoook dikkat et ağır bişe kaldırma cünkü 6 gün geçmiş normal değil bebek olabilir birdaha test yaptır ultrasyona baktır bişeler yap allahım yardımcın olsun inşallahhhhh hamilesindirrr bana öyle geldiiii ayyy dikkat et kendine :Saruboceq: süprizzzzz

kızlar maalesef.. ikinciye tekrarladık 1.00 da takılı kaldı cıkmıyor.:KK43:
Mrb. Çilekli.. Bugün kaçıncı günündesin, belki erkendir daha.. Ben de kaç gündür o test senin bu test benim koşturuyorum, kollarım delik deşik oldu.. emin olmadan yazmak istemedim.. 25 ten iki gün sonra değerim 80 olmuş.. Sevindim ama yine de "acaba" dedim.. Bu ay hiç beklemiyodum çünkü.. Biraz daha bekleyip, Bugün doktora gittim.. Daha gebelik keseciği oluşmamış, rahim duvarı kalınlaşmış, Değerim "864" çıktı.. Çok şükür kesin "HAMİLEYİM".. :lepi: İnşallah Rabbim sana ve sizlere de hayırlı zaman geldiğinde ve sabrınız tükenmeden nasip eder.. Ama erken öğrenmek de iyi birşey değilmiş bu arada.. Kaç defa kan testine gittim.. Yok değerin düşük, yok gelişmiyor diye insanın moralini bozuyorlar.. Üstelik geç bir döllenme olduğunu söylememe rağmen.. Allahın işi işte.. 3 ay yumurtlama günlerine ağırlık verdik. olmadı.. 4. ay o günlerin dışında döllenme oldu.. Biliyorum beklemek çok zor ama sizlere tavsiyem bence adette en az 10 günlük bir gecikme şart.. Erken öğrenmek psikolojisini daha çok bozuyor insanın.. Ki bu işte herşey psikolojiye bağlı.. :CüvCüv:

X