Gebeliğe Hazırlık Lütfen testime bakar mısınız yardımınıza ihtiyacım var acil bir kaybım var öncesinde

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Caldionkaliyo

Güzel günler göreceğiz güneşli günler 🍀🤲🏻
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2024
377
154
Arkadaşlar hepinize merhaba , şuanda elim ayağım titriyor ne yapacağımı bilmiyorum pcos var düzenli adet görmüyorum 3 ayda 1 falan ama dikkat etmeye başladım hayatımı düzenledim spor vs
En son 1 ağustosta adet gördüm daha da görmedim yumurtlama vs görmedim ( belirtilerini takip te etmedim ) eşimle de sayısız çok birliktelik oldu
Ben açıkçası yine gecikmiştir mutlaka olurum diye düşünüyordum o kadar umutsuzum ki artık
Yine de test yapayım dedim ilk idrarla değil ama 4-5 saat hiç idrara çıkmamıştım
Ve test gördüğünüz gibi
Ne diyeceğimi bilmiyorum öncesinden bir bebeğimin kalbi durdu
Testin ismi Artı med geç yumurtladıysam eğer bu pozitif olabilir sizce bu testin sonucu nedir lütfen herkesten yorum bekliyorum lütfen bu arada 9ncu dkda gördüm silik çizgiyi ama ben kuruma çizgisi vs bilmem bilgim sıfır size hem flaşlı hem flaşsız attım sizce var mı lütfen gören yorumlasın lütfen

Eklentiler

• 1729154629518.jpg
    1729154629518.jpg
    111,1 KB · Görüntüleme: 68
  • 1729154561652.jpg
    1729154561652.jpg
    88,6 KB · Görüntüleme: 70
Arkadaşlar hepinize merhaba , şuanda elim ayağım titriyor ne yapacağımı bilmiyorum pcos var düzenli adet görmüyorum 3 ayda 1 falan ama dikkat etmeye başladım hayatımı düzenledim spor vs
En son 1 ağustosta adet gördüm daha da görmedim yumurtlama vs görmedim ( belirtilerini takip te etmedim ) eşimle de sayısız çok birliktelik oldu
Ben açıkçası yine gecikmiştir mutlaka olurum diye düşünüyordum o kadar umutsuzum ki artık
Yine de test yapayım dedim ilk idrarla değil ama 4-5 saat hiç idrara çıkmamıştım
Ve test gördüğünüz gibi
Ne diyeceğimi bilmiyorum öncesinden bir bebeğimin kalbi durdu
Testin ismi Artı med geç yumurtladıysam eğer bu pozitif olabilir sizce bu testin sonucu nedir lütfen herkesten yorum bekliyorum lütfen bu arada 9ncu dkda gördüm silik çizgiyi ama ben kuruma çizgisi vs bilmem bilgim sıfır size hem flaşlı hem flaşsız attım sizce var mı lütfen gören yorumlasın lütfen
Canım seni üzmek istemem ama farklı markayla da dene bu test bir çok kişide yalancı pozitif çıkartıyor inşallah gebelik vardır ama başka testle dene

Canım seni üzmek istemem ama farklı markayla da dene bu test bir çok kişide yalancı pozitif çıkartıyor inşallah gebelik vardır ama başka testle dene
Çok sağoll evet duymuştum yalancı pozitif çıkardığını biraz daha bekleyip başka markayla yapacağıım

Olabilir canım şöyle kuruma adı altın da değilde il 5 dk içinde pozitif olupta kanda negatif çıkıyor yani dk da pek önemli değil bazı testlere güvenilmiyor özellikle bu mor kapaklı olan ha gebe değilsin demiyorum ama belli olmaz başka markalarla da yap test
Çok haklısınız aldım sabah deneyeceğim sabah burada da paylaşırım inşallah vsrdır ya

Eklentiler

• IMG_20241017_204843.jpg
    IMG_20241017_204843.jpg
    68,2 KB · Görüntüleme: 43
X