Lütfen rahim sağlığınızi ihmal etmeyin !!!

evet arkadaşlar benimde bugün mide ulturosonu yapılırken sağ yumurtalığimda kist çıktı1 5 gündür şiddetli şikayetlerim vardı korkudan gitmiyordum ihmal etmemek lazım

arkadaşlar benim de rahmimin sağ tarafında bi şişlik var ve adet dönemlerimde sancıdan ölüyorum sağtarafın sancısı daha çok. bu yazıyı okuyunca bugün doktora gidecem hiç geciktirmeden. inşallah kötü bişey yoktur. benim en çok istediğim şey bebeklerimin olması. ALLAHIM herkese acil şifalar versin.

Öncelikle büyük geçmiş olsun..
Sağlık bu ihmale gelmemeli,korkunun ecele faydası yok her zaman erken teşhis çok önemli

merhaba ben yeni üye oldum sizlerle paylasmak istediğim bişi var gecen doktora gittim rahmimde 4cm boyutunda kist olduğunu öğrendim çok korkuyorum valla bununla ilgili pek bilgim de yok şimdiden cevaplarınız için tesekkürler

canim bence dahada buyumeden hemen ameliyat olman gerekir doktorun onermedimi???

ya bi ilaç verdi adı desolett reçetesinde adetin 1-5 gününde kullanmaya baslamam gerektiği yazıyo ama adatim yeni bitti ve ilacı da yeni aldım diğer ayı mı beklemeliyim acaba

:1shok:bu kadar büyüyene kadar hic mi doktora muayeneye yada kontrola gitmemis.ki sasirdim dogrusu.yazik ya.dört kilo anammm bi bebekten daha kilolu yaa.allah esirgemis cok gecmis olsun.:1shok::1shok:

Aman allahım. bir çok arkadaşım bu sebeple ilaç kullanıyor ama ben ilerlemiş halinin bu kadar feci olduğunu bilmiyordum. Allah şifa versin çok geçmiş olsun hastalığa sahip herkese, olmayanlarıda korusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…