Lütfen rahim sağlığınızi ihmal etmeyin !!!

hala inanamıyorum 4 kg haaa.çok geçmiş olsun.yılda en az 1 kez kadın doğum doktoruna gitmeliyiz sanırım.saglık ihmale gelmiyor işte.

böyle görünce dondum adeta korktum ya peki bu testler nasıl yapılıyo ya ben de dr falan acayip korkuyorum

cok gecmis olsun anim allah kurtarmis ayni seyi benim annemde yasadi miyom annemin yumurtaliklarinida kaplamisti rahmi alindi simdi iyi cok sukur dilerim kuzeninde iyi olur insallah korkuyorum irsimidir acaba

bendede ağrı yok ama dönem dönem alakasız kanamalar oluyor bazen bazı anlardan sonrada oluyor neden olabilir acabakorkuyorum doktora gitmeye

pes vallaa,,canavar gibi bişiy bu yaff..... çok çok geçmiş olsun operasyon geçiren hanıma,,,, acil şifalar dilerim.......bişiyi de belirtmek siterim özelikle,,,,miyomun ana etkeni östrojen hormonu,,,,, kadın kimliğini taşıyan herkesin rahminde çıkabilir bu lanet şeyler,,,,evli-bekar bakire veya değil hiç farketmez,,, doğrganlık çağında olsun yeter birey.....çoğunlukla iyi huylu tümörsel oluşumlardır,,kansere çevrilmiş haline çok çok nadir rastlanır fakat resimde görüldüğü üzere de çapı 8-9 cm leri bulan çok ağır miyomlar da gelişebilir,,,,,genelikle zararsızdırlar kokrmayın.....kansere nadiren dönerler,,,, genetik yatkınlık miyom konusunda genelde en belirleyici faktör,,yaş,ırk tanımıyor bi de,,,,,bide yanlış anımsamıyorsam iki adet arasında anormal minik kanamalara da neden olabiliyordu miyomlar,,,,,bu açıdan dikkat derim,,,,sağlıklı ve esen kalmanız dileğiyle arkadaşlar,,,,,bildiklerimi aktarmak istedim nacizane....

geçmiş olsun.sanırım uzun zaman beklediği için çok fazla büyümüş miyom.hiç bu kadr büyüdüğünü bilmiyordum.bendede miyom varmış .çook ufak dedi doktorum ben baktırıyorum hep ihmal etmemek lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…