Lütfen rahim sağlığınızi ihmal etmeyin !!!

benim kuzenim de miyom ameliyatı olmuştu.yasmin kullanma bence..doktoruna tekrar sor bunu canım.Doktorun büyük hata yapıyor şu an .Yasmin ostrojen içerdiği için miyomları daha da büyütür

geçmiş olsun

yalnız bakireyim derken tamamen anne olma hakkını yitirecekmiş :S

inş çabucak sağlığına kavuşur ve bu yenilemez

geçmiş olsun ilk kez gördüm korku filmi gibi ....4 kg içinde ur kitlesi var.allah şifa versin çok şasırdım ileride bebekolmasını faalan etkılemıyecek demı ? kitle çok buyuk olunca aklıma bu geldı

geçmiş olsun

yalnız bakireyim derken tamamen anne olma hakkını yitirecekmiş :S

inş çabucak sağlığına kavuşur ve bu yenilemez

selen ay ın yazdını gormedım çok uzuldum şimdi

:1shok::1shok::1shok::1shok::1shok:
Allahım sen herkese sağlık sıhat ver yarabbimmmmmm..
Çok kötü oldum ben..:1shok: adet olamıyorum acaba bende de mi var. gerçi kan tahlili falan yaptırdım 4 ay önce.. Allahım bana bişeyler oluyor.senağlamasenağlama

Allah acil şifalar versin.. Çok büyük geçmiş olsunlarımızı iletirsin arkadaşım. Sağolasın paylaştığın için.a.s..

Çok geçmiş olsun.Allah biran önce sağlığına kavuşması için yardımcı olsun.Benim annemden de aldılar miyon hanımlar.Ve anneminki 6kg ağırlığındaydı.Doktoru bu şekilde ayakta nasıl kaldığına inanamadı.annemin rahmini de almak zorunda kalmıştı doktoru.Miyon rahmi mideye kadar yapıştırmıştı düşünün.6 ayda bir kontrol şart.Ama hangimiz bunu uyguluyoruz ki.Allahım beterlerinden korusun hepimizi.

valla bende aynen senin gibi düşündüm üff ya geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Canım çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum Bendede yumurtalıklarımda 3.5cm folik kist vardı ki,4 kilonun sancısını düşünemiyorum bile..

çok çok geçmiş olsun...arkadaşlar sağlık gerçekten ihmale gelmiyor hele biz bayanlar için...
ben düzensiz adet şikayetiyle zar zor gittiğim doktorumdan, rahim ağzında bir yara olduğunu öğrendim tesadüfenbenneyaptımki çok şükür tedavimi oldum iyileştim.
her sağlıklı bayanın yılda en az 2 kez jinekolojik muayeneden geçmesi gerekiyor.

Büyük geçmiş olsun.O kadar büyük olmasa da bende bir miyom aldırdım.Doktora gitmeyip ertelediğim zamanlar için o kadar pişman oldum ki anlatamam.Aman ihmal etmeyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…