Lütfen kızlar bakar mısınız hamile miyim

gzmlibrsii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2023
9
1
21
3 Aralık günü erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişki yaşadık ve banyoda ayakta iken boşalma oldu ve benim üstüme geldi su açıktı ve sabunla hemen temizledim sonrasında 9 Aralık adet olmam gerekti olmadım hamilelikten şüphelendim ama 14 Aralık günü 5 gün süren kanama yaşadım normalde 7 gün sürer adetim ama bu kısa sürdü biraz. Adetim bittiği gün mide bulantım oldu hastaneye gittim serum falan ondan sonra adetim bittikten 4 gün sonra 22 Aralık'ta koyukahverengi lekelenme başladı 3hafta sürdü ara ara rengi koyu kırmızı oldu normalde 11 ocakta bu lekelenme bitti. 14 ocakta adet olmam gerekti olmadım daha ağrım falanda yok 18 ocakta yani dün test yaptım negatif 19 ocakta yani bugünde yaptım 2 tane negatif. Sizce hamile olma ihtimalim var mı hamile olsam testte çıkardı demi yoksa o ara kanama neden oldu ve hala adet olmadım korkuyorum lütfen yardımcı olun bana

Eklentiler

• IMG-20230119-WA0000.jpg
    52,6 KB · Görüntüleme: 733
  • IMG-20230118-WA0000.jpg
    69,8 KB · Görüntüleme: 701
  • IMG-20230118-WA0016.jpg
    47 KB · Görüntüleme: 740
14 ocakta regl olmuşsunuz zaten kahve rengi lekelenme çoğu nedenlerden dolayı da olabilir hamilelik olsa yaptığınız testte çıkardı üstüne zaten kanamaniz olmus

Sence bu nasıl mümkün olsun regl olmuşsun, içine boşalmamış niye bu kadar strese giriyorsunuz anlamıyorum korunmayı öğrenin. Kahverengi lekelenmeler bir önceki aydan kalan eski kanın. Ya başlarda yaşarsın ya da sonun da

14 ocakta regl olmuşsunuz zaten kahve rengi lekelenme çoğu nedenlerden dolayı da olabilir hamilelik olsa yaptığınız testte çıkardı üstüne zaten kanamaniz olmus
14 ocakta olmadım o yüzden korkuyorum ve adetim düzenlidir hiç Şaşmazdı bu ayda 5 gün geçti hala olamadım

14 ocakta olmadım o yüzden korkuyorum ve adetim düzenlidir hiç Şaşmazdı bu ayda 5 gün geçti hala olamadım
3 tane test yapmışsınız stresten olmuyorsunuz 1 çay bardağına bir tutam kekik atıp kaynatın için sabah akşam sökülürsünüz

İlk defa böyle bir şey yaşadım normalde adetim düzenlidir ama geç geldi ve ilk defa böyle 3 hafta süren bir kanama yaşadım bu yüzden tedirginim ve hala adet olamadigim için

Allahım sana yalvarıyorum şu sitede konu açan sürtünen biri gebe olsunda kurtulalım.
Sürtük konularından.

Aaaa regl olmuşsun daha ne bu saçmalık….
Regl günüm gününde ve her zmaanki gibi olsa kafama takmazdim zaten arada olan o kanama da olunca iyice kafaya taktım

Bu süreçte baya stres yaptım fakat adetime yakın bir ilaç kullanmadim

Kızlar bir bakar misiniz daha bir hafta var reglime. Ayrıca çok beyaz bi çizgi kurumami ? Göğüs hassasiyeti var o nedenle yaptim

Hamile degilsindir de ders çıkar bundan sonucuna katlanamacagin şeyler yapma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…