lutfen dua edin kuzum dağlıcada çatışmada

her an dualarımızdalar. Rabbim bütün asker ailelerine sağ sağlim evlatlarına kavuşmayı nasip etsin.

Allah tüm askerlerimizi korusun onlara güç kuvvet versin . Onları sağ sağlim ailelerine kavuştunuz. Amin

Allahım kıllarına zarar vermeden yuvalarına dönmeyi nsaip etsin.. rabbim hiç birinin acısını göstermesin..

yigeninizn ve tum askerlerimizn allah yardmcisi olsun.dualarmiz onlarla..tez vakitte sag saglimm ailelerine sevdiklerine kavussunlar ins....

Allahim size sabir versin ablam.
Hep aklimizdalar hep dualarimizdalar.

Allahim sen onlara guc kuvvet ver yardim et sevenlerine bagisla. Allahim nolur zirh gibi koru onlari kursun islemesin nolur yarabbim. Ailelerine kavustur yarabbim nolur. Amin.

ben dün bu güzel Ramazanları Alileri bekleyen anneleri, kadınları düşünüp ağlayarak sabahladım. hep dua var dilimde. yavrular, yarlar, babalar sağsalim gelsin inşallah. Allah bizi bu hallere düşürenleri kahretsin.

Rabbim yeğeninizi ve tüm askerlerimizi polislerimizi korusun. Hainlere fırsat vermesin.

Allah zeval vermesin askerlerimize, dilerim en kısa zamanda sağlıkla baba ocağına döner ve sevdiklerine kavuşur..

Rabbim tüm askerlerimizin yardımcısı olsun hepsine sağ salim evlerine dönmeyi nasip etsin

ailelerine sabırlar versin

tüm askerlerimizi Allahım korusun.
Allah yardımcıları olsun.
Konuşabildiniz mi ? Durumlar nasıl?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…