lutfen dua edin kuzum dağlıcada çatışmada

tüm askerlerimizi Allahım korusun.
Allah yardımcıları olsun.
Konuşabildiniz mi ? Durumlar nasıl?
Ben konusamadim ama kızım konuşmuş sabah 6.30 da birkaç saat dinlenmek için askeriyeye gelmişler . şehitler terörist lerde imiş onları almaya çalışıyorlarmış şuan catismadalar yani :KK43:

Ben konusamadim ama kızım konuşmuş sabah 6.30 da birkaç saat dinlenmek için askeriyeye gelmişler . şehitler terörist lerde imiş onları almaya çalışıyorlarmış şuan catismadalar yani :KK43:
Dularımız onlarla. içim kan ağlıyor tüylerim diken diken oluyor asker denince bile..

Ay Allah sabırlar versin ayrıntıları okudukca kahroluyorum :KK43:

IMG_20150907_154334.jpg
IMG_20150907_154324.jpg

Allah belalarini versin bu afişleri .hiç uğruna oluyor annelerinin kuzulari. Rabbim hepsini korusun.Ama bunları millet olarak kendimiz ettik kendimiz buluyoruz.detaya giremicem tabikide malesef.girsek nolcak detaya cahil insanlar olduğu sürece şehitlerimize uzulmeye devam edicez.Rabbim ailelerine sabır versin

Allah askerinizin ve tüm silah arkadaşlarının, polislerimizin yardımcısı olsun. Başka bir kötü haber daha duymaya tahammülümüz kalmadı artık.
O itlerde hakkettiklerini bulurlar umarım. Lütfen haber aldığınızda güzel haberlerinizi de yazın buraya.

Dualarımız askerlerimizle..Allah yardımcıları olsun..Rabbim saçlarının teline zarar getirtmesin..Ama ah şu siyasiler..Ah şu pis oyunlar..Hiç mi hesap gününü düşünmüyorsunuz..Her kimse bu oyunun içinde olanlar; yüce Rabbim Kahhar ismiyle kahretsin!!

dualarımız hep askerlerimizle ..
Allah'ım yiğeninizi ve bütün askerlerimizi korusun inşallah ..

Pis teröristlerin kurduğu tüm tuzaklar başlarına gecsin.rabbim zalimlerin şerrinden bu vatanın masum yiğitlerini korusun..Allah meleklerini imdadına yetiştirsin

X