annem kanser, hastanede yatıyor. lütfen dua edin annem iyi olsun

penyez83 penyez83 ablam 1.000 tane alıyorum ..
Kalan: 5.000 🌷
Rabbim tez zamanda şifa versin Ayşe teyzemize 🤲🏻🌺

Son düzenleme:
annem yumurtalık kanseri. 25 nisanda ameliyat oldu. o günden bu güne hala iyileşemedi. bağırsak perforasyonu,enfeksiyon, aşırı ödem, ishal halsizlik,iştahsızlık herşey birbirini kovalıyor. tam iyi haber alacakken başka bişey çıkıyor. annem normalde çok dua eden,herkese yardım eden bi insan. yarın tekrar bi işlem yapılacak ama çok korkuyorum tekrar ameliyat etmeleri gerekebilirmiş, zaten 2. ameliyattan sonra toparlayamadı 3.yü kaldıramaz demişlerdi. lütfen dua edelim.
Ya Şafi... edebildiğimiz kadar. Yasin.... okuyabildiğimiz kadar. Allah kabul etsin.
Annemin adı Ayşe
Allah nasip ederse yarın 1 tane Yasin okurum..
Okuyunca bildirim yaparım inşallah 🤲🏻🌸
Rabbim şifa versin inşallah anneciğinize 🤲🏻💐

annem yumurtalık kanseri. 25 nisanda ameliyat oldu. o günden bu güne hala iyileşemedi. bağırsak perforasyonu,enfeksiyon, aşırı ödem, ishal halsizlik,iştahsızlık herşey birbirini kovalıyor. tam iyi haber alacakken başka bişey çıkıyor. annem normalde çok dua eden,herkese yardım eden bi insan. yarın tekrar bi işlem yapılacak ama çok korkuyorum tekrar ameliyat etmeleri gerekebilirmiş, zaten 2. ameliyattan sonra toparlayamadı 3.yü kaldıramaz demişlerdi. lütfen dua edelim.
Ya Şafi... edebildiğimiz kadar. Yasin.... okuyabildiğimiz kadar. Allah kabul etsin.
Annemin adı Ayşe
Rabbim acil şifalar versin inşallah 🤲 annemizin Allah yar ve yardımcısı olsun inşallah

Annemin adı Ayşe
Tahmidiye duasını okuyun bol bol. Şifa ayerlerini okuyun. Rabbim annenizi bağışlasın tez vakitte şifalar versin.

X