Lütfen bir bakın :(

Yazısı denk geldi yorumlara inip vefat ettiğini görünce nasıl üzüldüm kahroldum anlatamam...30 yaşında ve bebeği varmış canım benim Çok acı gerçekten Rabbim ailesine sabır kardeşimizinde mekanını cennet eylesin.Hasta olup uğraşanlar varsa buraya denk gelenler okuyup da sakın umutsuzluğa kapılmasınlar ama..Komşumuz mesane kanserini yendi 5 sene oldu şuan çok iyi durumda..Her bünye ve her hastalığın cinsi farklı..Kimisi agrasif olur kimisi daha sakin..Bu kardeşimize malesef en agrasifi denk gelmiş..

Kızlar, bu sayfayı açtıktan birkaç gün sonra vefat eden kardeşimizin ruhuna birer fatiha okuyalım lütfen Allah rızası için
Ne güzel düşünmüşsun allah razı olsun cnm ben her gün gamzem için fatiha okuyorum rabbim mekanını cennet eylesin inşallah nur içinde yatsın

Ne güzel düşünmüşsun allah razı olsun cnm ben her gün gamzem için fatiha okuyorum rabbim mekanını cennet eylesin inşallah nur içinde yatsın
Senden öğrendiğim günden beri içimde sızı oldu Gamzem. Dua sayfası onun bana emaneti kaldı. Rabbim ömür verdikçe devam ettireceğim. Ruhu mekanı cennet olsun canım kardeşimin

Allah rahmet eylesin.. durumda gördüm vefatını.. ağlıyorum hic tanımadığım birine... tutamıyorum gözyaşlarımı..mekanin cennet olsun gamze hanım..Allah yavrunu hep koruyup gözetsin..harika bir hayatı olsun inşAllah Rabbim senin de tüm günahlarını affetsin.. konuyu gören arkadaslar birer Fatiha ı şerife okuyalım inşAllah

Ben de tanımadım ama gönül bağımız oldu kadınlar kulübü sayesinde. Vefatını öğrenince günlerce kendime gelemedim. Bebeğine doyamadan yitip giden gencecik bir anne. Rabbim ahirette versin hasretini çektiği her şeyin

Amin amin diyorum nasıl anlasılmaz diyorum. Acaba sezaryan mı olmustu normal doğum mu? Nasıl fark edilemedi?

Amin amin diyorum nasıl anlasılmaz diyorum. Acaba sezaryan mı olmustu normal doğum mu? Nasıl fark edilemedi?
sezaryan olmuştu ama nasıl tespit edilemedi bilmiyorum canım. sanırım farkedildiğinde de çok geç kalınmıştı. çünkü durumu öğrenmesi ile vefatı arasında sanırım 2 ay bile yok yani. Ama şayet doktor ihmali vardı ise Allah'a havale ediyorum onları. çok genç ölüm çok acı çok

Hem de sezaryan da mı fark edilememiş belki de sonradan oluşmuştur..ecel işte..onun da ömrü o kadarmıs. Allah geride kalan ailesine yardım etsin

Allah şahit Bir gün bir an çıkarmadım seni aklımdan Bir gün unutmadim en mutlu olduğum anda bile aklımdaydın yüreğimin bir köşesi hep burktu sen gideli 2 yıl dolmak üzere ama bana asır gibi geliyor diyecek sözüm kalmadı sadece çok canım acıyor her aklıma gelişinde özlemin daha da artıyor ne kadar zor özlediğin birinin sesini duyamamak mekanın cennet olsun güzel insan bu hayatta iyiki iyiki tanıdım seni

Bebeğimi sallarken okudum tüm mesajları.
Öyle acıdı ki içim, hiç tanımadığı birine de ağlayabilirmiş insan,bir kez daha anladım.
Çok üzgünüm umarım ardında bıraktığı, doyamadığı yavrusu iyidir.
Rabbim mekanını cennet eylesin nurlar içinde uyusun.

Sizin gibi arkadaşta herzaman bulunmazmıs bence
Rabbim mekanını cennet etsin bende okudum fatiha. Kalanlara rabbim sabirlar versin

Ben de Gamze kardeşim için bir fatiha okudum. Rabbim o yattıkça yavrusunu bağışlasın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…