Lütfen bir bakın :(

Rahim kanseriydi bende anlamadım daha bebeği 9 aylikti farkedildiginde rahim kolay demişti dr önemli olan başka yere sıcramamıs olması demişti kuzum öyle mutlu olmuştu ki ama tomografi de akcigerde küçük bir kitle görülmüştü çok korkuyordu ama çokta inanıyordum atlatacagina tedavinin en zor aşaması oğlumu özlemek diyordu iyileşeceğime inanıyorum ama ya ben iyilesene kadar oğlum beni unutursa diye üzülüyordu offf nasıl ilerledi nasıl bu aşamaya geldi hala inanamıyorum öyle şoktayim ki 😔😔😔😔😭
Doktorlar genelde düzgün ve tam bir incelemeden gecirmiyorlar
Kendimizi kime emanet edeceğiz bilmiyorum
Doğururken nasıl farkedilememis ? Diye söylüyorum bunları

2 sene önce kk de tanıştık 2 yıldır telefonla sürekli görüşüyorduk 3 gun önce mesaj attı kemoterapiye giriyorum dua istiyorum diye cigerlerede nüksetmisti cigerler için kemoterapi uygulanacakti bu sabah eşi kendi telefonundan durum paylaşmış gamzemi kaybettik demiş allahım hala inanamıyorum 😔😔😔😔
Allah rahmet eylesin ailesine sabır versin.. Ya okuyunca çok etkilendim ben gencecik yaşında.. ufacık çocuğu varmış bide Allahım 😪

Doktorlar genelde düzgün ve tam bir incelemeden gecirmiyorlar
Kendimizi kime emanet edeceğiz bilmiyorum
Doğururken nasıl farkedilememis ? Diye söylüyorum bunları
Evet dogururken nasıl farkedilmemis tüp bebek tedavisi olmuştu o zaman mı vardı sonradan mi oldu yani mümkün değil iki 3 ayda bu kadar ilerledik bu kadar yayilmaz ki ya 15 ekimden 29 ekime kadar anca tani koydular ilk gittiğinde ödem deyip ilaç verip eve yolladılar iki gün sonra iltihap 3 ayrı branş baktı öyle tanı koyuldu artık doktorlarda salivermis her şeyi

2 sene önce kk de tanıştık 2 yıldır telefonla sürekli görüşüyorduk 3 gun önce mesaj attı kemoterapiye giriyorum dua istiyorum diye cigerlerede nüksetmisti cigerler için kemoterapi uygulanacakti bu sabah eşi kendi telefonundan durum paylaşmış gamzemi kaybettik demiş allahım hala inanamıyorum 😔😔😔😔
Sizinde ailesininde başı sağolsun o kadar çok içim acıdı üzüldüm kii anlatamam 😭Rabbim mekanını cennet etsin 🤲🏻

Evet dogururken nasıl farkedilmemis tüp bebek tedavisi olmuştu o zaman mı vardı sonradan mi oldu yani mümkün değil iki 3 ayda bu kadar ilerledik bu kadar yayilmaz ki ya 15 ekimden 29 ekime kadar anca tani koydular ilk gittiğinde ödem deyip ilaç verip eve yolladılar iki gün sonra iltihap 3 ayrı branş baktı öyle tanı koyuldu artık doktorlarda salivermis her şeyi
Doktorlar kanseri hemen belirlemiyor ki benim eniştem 3 ayda vefat etti

Mekanı cennet olsun, yavrusuna güzel günler göstersin Allahım..

hayat böyle, ölüm bize esasında ne kadar da yakın.. ama o hiç yokmuş gibi yaşıyoruz maalesef..
Nasıl güzel yazmışsın ölüm yanıbaşımızda ve biz hiç ölmeyecek gibi yaşıyoruz hayatı çokta ciddiye almamak lazım hele hele insanlar nasıl o kadar rahat kırıcı oluyorlar 😔

Nıck görürdüm ama durumda gormesem bilemezdim vefat etmiş dua grubunda da görmüştüm cok önceleri, gözümden yaslar aktı 2-3 ayda hersey değişebiliyor ailesi ne durumda bebeği annesiz kaldi su an uzdu bu haber bisey diyemiyorum mekani cennet olsun

Nıck görürdüm ama durumda gormesem bilemezdim vefat etmiş dua grubunda da görmüştüm cok önceleri, gözümden yaslar aktı 2-3 ayda hersey değişebiliyor ailesi ne durumda bebeği annesiz kaldi su an uzdu bu haber bisey diyemiyorum mekani cennet olsun
Bebeğine ailesi eşi bakacaktır zaten tek 2 kardeştiler oğlunun etrafında hepsi pervane ama bir annenin yerini kimse dolduramaz eşi de yazmıştı zaten bana bıraktığın emanet var rabbim son nefesimi alana kadar onu canımdan çok sevip sahiplenecegim oğlu açıkta kalmayacaktır eminim ama tüm aile onun yerini doldurmayacaktir hep bi yanı eksik kalacak minigimin😢keşke annesinin ne kadar mükemmel sevgi dolu olduğunu görup hissedebilseydi inşallah annesi gibi merhametli annesi kadar sevgi dolu olur 😢

Bu haberi alınca uyuyamadım dün ve hep aklima geldi gun boyu. Hayatın bir sonu var ama bende dahil bazen unutarak yaşıyoruz bu sene en çok ölümü düşündüm anne olmak isterken. Kotu anlamda deil kendime daha da yaklaştırdi bu süreç. Yakınım bir anda vefat etti 24yasinda ve ertesi güne ne olacağımız belli deıl sadece bu haberi okuyunca nedensiz uzuldım tanimamis olsam dahi, çünkü denk gelirdim bir ara bende gruba katıldım gecmis zaman. Ne denilebilir ki mekani cennet olsun.

Aynı üzüntüyü yaşıyorum. Kendime gelemedim. Allah rahmet eylesin derken bile sanki yetersiz. Asla karşılamiyor hissettiklerimi. Yapmak istediğim duayı.
Eğer hayattan bir ders çıkarmamız gerekiyorsa şuan bu konuyu ve mesajları okuyan arkadaşlar
Bunun bir tesadüf olmadığını anlayalım. Bugün bu üzücü haberi öğrendik içimiz paramparça oldu. Düşündük.. Bilenler bilir, hannaz ablanin eşinin erkek kardeşiyle beraber vefatını öğrendiğimiz günle denk geldi.
Çünkü bir sebebi var. Belki de bir şeylerin farkına varmak için bugün bunları okumamız gerekiyordu. Bilmemiz gerekiyordu.
Uyan benliğim sen bana ait değilsin
Uyan dünya sen gerçekliğim değilsin
Uyan
Uyan

X