Lütfen bir bakın :(

Çok üzgünüm çok ağlıyorum nickini hatırlıyorum. Aylardır girmiyordum , şifremi bilyodum. Girmez olaydım. Yıkıldım isminin güzelliğine bakın. Minnoskafa Alllahım rahmet eylesin mekanı cennet olsun

Rabbim mekanini cennet eylesin insaallah...evladina eşine ailesine sabirlar versin...cook üzüldüm

Rabbim mekanini cennet eylesin insaallah...evladina eşine ailesine sabirlar versin...cook üzüldüm
Benimde 20 aylık oğlum 2 aylık kızım var.
Konu sahibinin bebeği...
Çok etkilendim Allah'ım sabır versin ailesine.
Kadınlar kulübünde çare aramış sormuş. Ah canım benim.
Evladına Rabbim güzel günler nasip etsin ömrü boyunca evladı çok sevdin sevilsin çok ferah bı hayatı olsun.

Keşke adını bilsek, ismiyle dua ederdik.

Sensizliğe nasıl alışılırki bilmiyorum dönüp dolaşıp nickine tıklayıp duruyorum rüya olsun istiyorum rüya olsun ve uyanayım bensenin haberini okuyunca hemen numaranı tuşladim sanki açıp evet evet şaka yapmışlar kötü bir şaka yapmışlar diycektinnickine tiklayinca içime huzur verirdi şimdi elim titriyor sanki bunları okuyup arayıp kızacaksin ya sen nasıl öyle şeyler paylaşırsin ben iyiyim ortalığı niye velveleye veriyorsun ama sen hiç kızmazsın ki o güleç yüzün hiç somurtmaz ki herşeyin le o kadar kusursuz mükemmeldin ki yüzünü görünce icim açılırdı sen şimdi oğlunu bırakıp cennetteki kuşuna mı gittin ahhh içim paramparça ahhhh nasıl alışılırki sensizliğe ben alışmak istemiyorum seni hiç unutmayacağım güzel yüreklim cennet melegimekanın cennet olsun huzurla uyu

Gamze

Buraya söyleyen kişi nereden biliyor ki yakinimiydi acaba

Bilmiyorum, başka bi konu da okudum. Orda da sordular. Ama ismini biliyor telefonu varmış. Yukarıda yazmış.

(Benimde kk dan tanıştığım bı kaç kişi oldu.
Tüp bebek sürecinde telefonlarımızı verdik.
Çok yardım ettik birbirimize.)
Belki onlarda kk dan tanışmış olabilir.

2 sene önce kk de tanıştık 2 yıldır telefonla sürekli görüşüyorduk 3 gun önce mesaj attı kemoterapiye giriyorum dua istiyorum diye cigerlerede nüksetmisti cigerler için kemoterapi uygulanacakti bu sabah eşi kendi telefonundan durum paylaşmış gamzemi kaybettik demiş allahım hala inanamıyorum

Hay Allah'ım ya mesaneden ciğere nasıl bu kadar hızlı gelişti ekimdeki paylasimdan bu yana .

Acaba geç mi farkedildi

Hay Allah'ım ya mesaneden ciğere nasıl bu kadar hızlı gelişti ekimdeki paylasimdan bu yana .

Acaba geç mi farkedildi
Rahim kanseriydi bende anlamadım daha bebeği 9 aylikti farkedildiginde rahim kolay demişti dr önemli olan başka yere sıcramamıs olması demişti kuzum öyle mutlu olmuştu ki ama tomografi de akcigerde küçük bir kitle görülmüştü çok korkuyordu ama çokta inanıyordum atlatacagina tedavinin en zor aşaması oğlumu özlemek diyordu iyileşeceğime inanıyorum ama ya ben iyilesene kadar oğlum beni unutursa diye üzülüyordu offf nasıl ilerledi nasıl bu aşamaya geldi hala inanamıyorum öyle şoktayim ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…