Lütfen Bebeğim için

Rabbim şâfi ismi ile şifa versin, inşallah tez vakitte ailecek eve dönersiniz içim cızladı.

Rabbim ikisinide sana bağışlasin şafi ismiyle şifa versin inşallah

Ahh içim cız etti... Sizin için bol bol yürekten dua edeceğim. İnanıyorum ki bebeğiniz ve eşinizle yuvanıza sağ salim döneceksiniz. Çok öpüyorum sizi, güzel haberlerinizi bekliyor olacağız.

Çok çok geçmiş olsun tez zamanda şifalarını bulsunlar İnşaAllahNeden oldu kalp krizi üzüntüden mı?

Ahh içim cız etti... Sizin için bol bol yürekten dua edeceğim. İnanıyorum ki bebeğiniz ve eşinizle yuvanıza sağ salim döneceksiniz. Çok öpüyorum sizi, güzel haberlerinizi bekliyor olacağız.
Amin Allah razı olsun hakkınızı helal edin Rabbim doğacak çocuğunuza sağlık versin

Er
Hadi yaaa... Yaşı kaç eşinizin?Bebeğin ne sıkıntısı vardı?İmtihan işte ...
Erken dogum yaptım gebelik şekeri oldugu icin bebek iyi şükür sağlık sorunu yok sadece erken dogum oldugu icin küvezde eşim 43 yaşında daha yavrusunun yüzünü görmedi lütfen kimin duasının kabul olacağını Rabbim bilir yoğun bakımdaki eşim için çocuğumuz için dua istiyorum

Rabbim Şafi ismiyle acil şifalar versin, yeni doğmuş günahsızın hürmetine eşinizi size bağışlasın hiçbir çocuk anne babasız kalmasın.. Size gönülden dua edeceğim

Bugün bir dini sohbete gideceğim orada da dua isteyeceğim İnşaAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…