Lütfen bana fikir verin

Yade61

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2022
564
247
Normalde bugün adet günüm, 4 gün önce kasık ağrısı ve mide bulantısı ile acile gittim orda beta da yapıldı fakat negatif çıktı. Bugün adet olmadım . Kasık ağrısı 2 gün sürdü geçti . Yumurtlama günlerini vs değerlendirmiştik. Geç döllenme olabilirmi çünkü adet olacağıma dair şuan hiçbir belirtim de yok sadece göğüslerim günlerdir çok aşırı şişti tek belirtim bu harici hiçbişeyim yok . Eğer geç döllenme ise kaç gün taha beklemem lazım adet olmazsam test vermek için . Benim gibi adete 5 gün kala test verip negatif çıkıp sonra pozitif e dönen varmı

Seni şuan çok iyi anlıyorum bende bir senedir bebek sahibi olmak istiyorum.Bu konuda çok araştırdım kafana takmayıp akışına bırakmaya çalış,biliyorum çok zor ama.Regle yakın gebelik olma ihtimali neredeyse hiç yok öncesinde oluşmuş olsaydı betada 10 -15 günlük bile çıkıyor.O yüzden böyle ince detaylara takılma lütfen.Rahatla ,sevgiler

çok üzülüyorum artık psikolojik olarak bittim

Yani beta hemen belli eder diyorlar regliniz gecikiyor olabilir. Mevsim geçişi olduğu için normal bence

Merhabalar , ne yaptınız merak ettim. Bu ay ilk defa göğüslerim ağrıdı şişliğim ve kasık ağrılarım oldu, 10 gündür devam etti. Yarın adet günüm ben bugün kan testi verdim ama negatif, adet olacak gibi de değilim. Normalde elim ayağım şişerdi hiç öyle bir belirtim yok. Acaba geç döllenme dedikleri şey nasıl bir şey, öyle olmuş olabilir mi artık kafayı yiycem

Maalesef bu ay da yoktu, özele gittim bu sefer tüm hormon testlerini yaptılar ultrasondada testlerdede hiçbir problem göremediler. Eşimin de test yaptırması gerekiyor o da 9 ocakta randevu aldı . Eğer ikimizdede hiçbir problem yoksa birkaç ay daha bekleyip rahim filmi çekileceğim , hiç sıkıntı olmayıp tüp tıkanıklığı yüzünden hamile kalamayan varmış. Rabbim hayırlısıyla versin

Benim eşim de baktırdı kendine, çok şükür kalitesi de sağlığı da iyi. Dilerim sizin için de her şey yolunda gider, rahim filmi çekimine ben de karar verdim artık. Bu ay da olmazsa çekinicem. Allahım hayırlısıyla sağlıklı gebelikler versin

O bende de var ama işe girip oyalanmak istiyorum.Sizin de imkanınız varsa öyle yapın bence.İnsan evde kafayı daha da yiyor.
Maalesef ise de giremiyorum, az önce kızımcık şerbeti dizisinde doğanın ikizleri olucak diye salya sümük ağlıyordum öyle ki kafam bozuk

Allah kimseyi evlat uğruna yollara düşürmesin her yönden çok çok zor

5 aydır deniyoruz, duyan herkes yğllardır deneyenlerin olduğunu benim acele ettiğimi söylüyor. Gönül isteyince, 3-5 ay demiyor ki

Merhabalar bende ayın 18 inde ilk yumurtlama gününü gördüm 22 sinde çatlamayı gördüm 30 unda kan verdim ve gebelik çıkmadı. Ne zaman adet olmam gerekiyor bu hesaba göre ya da hamile olma ihtimali var mı hala kesin yok mudur

2 haftanız daha var şuan çok erken varsada mümkün değil çıkmaz

Ne yaptınız çektirdiniz mi ya da gebe kaldınız mı acaba

Yok birtanem çekilmedim, korktum. Henüz hamile değilim bakalım, sen ne yaptın
Gittim doktora eşimde gitti ikimizdede bir sıkıntı yok tamamen stresten olmuyor, birkaç ay daha kendiniz deneyin eğer 1 yılın sonunda olmazsa rahim filmine bakarız ama değerleriniz çok yerinde olmaması için bir sebep yok dedi 6. Ayımız regle 10 gün var hayırlısı. Bana bir ilaç verdi prowomen onu kullanıyorum umuyorum ki fayda etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…