Lütfen bana fikir verin

Neymiş o ilacın faydası balım, ben de kullansam fayda eder mi? Bir de belirtin var mı?

Kızlarrrr yorumlarınızı okudum da bende Ekim'de hamilelik geçirdim Kasım da kürtaj oldum ondan önce Ağustos Eylül de hayıt tohumu kullandım 2 ay yumurtalıkları güçlendiriyor diye eşime de keçiboynuzu pekmezi yedirdim ekstra olarak proxced plus aldık bir ay içti ve ben Ekim'de hamile olduğumu öğrendim. Şimdi yine çocuk düşünüyoruz ben çok düzenli olmasa da hayıt tohumu yine içiyorum vee yumurtlama testi yapıyorum sizlere de tavsiye ederim. Bende o süreçlerde hastaneye gittiğimde rahim filmi ve aşılama yapabiliriz sana demişti doktor. Ama o ara kullandıklarımızdan dolayı gerek kalmamıştı

Ay ne diyosuun İnşallah bu ay fire vermem de kullanmama gerek kalmaz neden kürtaj oldun peki pamuğum, ne dedi doktor

Maalesef ise de giremiyorum, az önce kızımcık şerbeti dizisinde doğanın ikizleri olucak diye salya sümük ağlıyordum öyle ki kafam bozuk
Bu çok doğru ne zaman düşünmeyi bırakırsa insan o zaman daha rahat oluyor. Sürekli dua et hayırlı zamanda olsun sağlıklı olsun diye. Az önce de yorum yapmıştım Ekim'de hamile kaldım diye o ay asla stres yapmadım bıraktım artık çocuk çocuk demeyi çünkü üzülüyodum her ay sadece dua ettim. O ay oldu ama 9. Haftada kürtaj olmak zorunda kaldım. Ne kadar istersen iste Allah' sana hayırlı zamanda veriyor o yüzden Allah'a teslim et kendini

Ay ne diyosuun İnşallah bu ay fire vermem de kullanmama gerek kalmaz neden kürtaj oldun peki pamuğum, ne dedi doktor
Kalbi durdu 9. Haftada. Gün aşırı ilişkiyi deneyin bana doktorum öyle söylemişti. Test almasan bile adet gününe kadar gün aşırı denemekte bi yöntem olabilir

Neymiş o ilacın faydası balım, ben de kullansam fayda eder mi? Bir de belirtin var mı?
Yumurtalık rezervini artırıyormuş, içinde birsürü vitamin var buna folik asitte dahil. Zaten ilacın adını yazınca direk hamile kalmayı kolaylaştırıcı diye çıkıyor. Valla ülkenin durumundan günlerdir doğru düzgün ne yemek yedim ne uyudum bak mesela saat şuan tam sabah 5 ve ben daha hiç uyumadım aşırı kötü hissediyorum uyusam ordakilere ihanet gibi ayıp gibi , çok midem bulanıyor hiçbişey kabul etmiyor midem ama çok üzülünce stresten oluyorum genelde gebeluğe bağlayamıyorum sadece yumurtlama döneminde aşırı derecede akıntım oldu bu da yumurtlamayı gerçekten çoğalttığını gösteriyor

Çok haklısın, verende rabbim alanda . Depremde çocuğu ölen baba demiş ya rabbim onu bize hediye edip vermedi ki emanet etti bizim olsa kızar küserdim ama o kendinin olanı aldı, tam da öyle değil mi . Rabbim seni henüz doğmamış evladınla imtihan etmiş , sınavını güzel geç inşallah isyan etme rabbim kucağımızı boş bırakmasın

Rabbime şükürler olsun bana o kürtaj günü öyle bir sabır verdi ki ve ben bebeğe bişey olduğunu hissettim kalbinin durcağını bir kaç gün önceden hissettim ve dualarımı Allah'ım sana teslim ediyorum sen hayırlısıysa nasip et değilse üzüntüsünü al benden yeni sevinçler nasip et diye dualar ettim günlerce

Güzel kalbinden öpüyorum.teslimiyetinen güzeli Allaha dır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…