Lutfen bana dua edin..

Eses1985

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2020
26
12
Merhaba 2aydir esimle ayriyim ve beni aramiyor okumadigim dua salavat esma kalmadi benimmi duam kabul olmuyor bilmiyorum iyce umutsuzluga ve bosluga kapildim psikolojim bozulmak uzere Allah rizasi icin bana dua edin arasin diye belki sizin dualariniz kabul gorur

Dua etmen tabi ki çok güzel ama çabalaman da gerekiyor. Sadece dua yeterli olsa tevekkül neden olsun ki ? neden aramasını bekliyorsun. Sen arasana ? bir adım at devamını Allah'a bırak

geceleri kalkıp teheccüd namazı kılıp dua etmeyi deneyin bir de.. inşallah barışırsınız..

Illa donsun diye dua edip de neden donmuyor duam mi kabul olmadi dememek lazim.
Hayirlisi icin dua edin. Olacak olanda hayir yok belki sizin icin. Israr etmeyin bu sekilde. Sorununuz neydi? Ne yasadiniz da bu hale geldiniz?

Dua etmen tabi ki çok güzel ama çabalaman da gerekiyor. Sadece dua yeterli olsa tevekkül neden olsun ki ? neden aramasını bekliyorsun. Sen arasana ? bir adım at devamını Allah'a bırak
Aileme sakin onu eve getirmeyin dedi o hatali bunun ustune ben nasil arayim ailesi bile arayip kizim ne oldu demedi

Illa donsun diye dua edip de neden donmuyor duam mi kabul olmadi dememek lazim.
Hayirlisi icin dua edin. Olacak olanda hayir yok belki sizin icin. Israr etmeyin bu sekilde. Sorununuz neydi? Ne yasadiniz da bu hale geldiniz?
Surekli kendi istedigi olsun ailesinin istedigi olsun ben ailemle gorusmeyim kimse eve gelmesin pisikolojik baskilar bende sonunda aileme anlattim belki duzelir diye bayramin ilk gunu beni evde tek basima birakip ailesine gitti daha cok sorun var ama biz 2 sene gorusup evlendik keske basinda bunlari soyleseydi bana hic evlenmezdim

Cok mu hosuna gitti? Bu hayatin devamini mi istiyorsun neden olsun diye illa istiyorsun? Bu adam degismez adam olmaz. Allah yuzune bakmis da hamile kalmamissin.

Evet oyle hatta arefe gunude tartistik buyuzden baska seylerde var tabi hayirlisi olsun diye dua ediyorum ama bu sekilde olmasina cok uzuluyorum evlenmeden bilemiyosunuz sonradan degisiyormus insanlar
Degismiyor insanlar. Olduklari gibi davraniyor. Ask gozumuzu kör ediyor. Ve ya duzelir, sabrederim, idare ederim diyoruz. Herkesin bir huyu olacak diyoruz. Gormezden geliyoruz. Ayrilmaya cesaret edemiyoruz. Iyi dusun. Flort ederken veya nisanliyken belli etmistir bu adam kendini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…