Lutfen bana dua edin..

Anlamadım ki bayramda ailesine gidip bir daha dönmedi mi? Yoksa gelince tartıştınız mı?

İnanirmisin gorusurken 2 yil boyunca hic bi kavgamiz olmadi bi dedigimi 2 etmiyordu o yuzden evlendim ama bilemedim degisti ama hep ailesi yuzunden oldu

İnanirmisin gorusurken 2 yil boyunca hic bi kavgamiz olmadi bi dedigimi 2 etmiyordu o yuzden evlendim ama bilemedim degisti ama hep ailesi yuzunden oldu
Ailesine hic suc bulma. Kocam adam degilmis. O sana insan gibi davransa evinizin icine ailesi ne karisabilir. Kamera mi koydular evinize sanki. Iki yil gorusuyorsun ama kafelerde oturup cay kahve icmekle insan taninmiyor. Bu konulari konusmadiniz herhalde hic. Deseymis ailemi duskunum. Ya da seninkiler gelmesin evimize vs. hic bir kadin kabul etmez bunlari. Aklin varsa kendini kurtar bundan.

Anlamadım ki bayramda ailesine gidip bir daha dönmedi mi? Yoksa gelince tartıştınız mı?
Yok oyle degil biz zaten iki ay boyunca konusmuyorduk evde tartistik arefe gunude bana ben sabah aileme gidicem dedi peki ben ne yapicam dedim o da ne yaparsan yap dedi bende benide o zaman aileme birak dedim o birakamam yol parasida vermem dedi bende o zman ayrilalim dedim ona ragmen gece 5 de cikmis gitmis ben uyurken

Ben ailemden boyle bisey gormedigim icin sormadim kendinin soylemesi gerekiyordu bana soylemedi

Anlattığınız kadarıyla adamın geri dönmesi için bir gerekçe göremedim ben. Çokta lazım değilmiş. Daha da mutsuz olmak için mi geri gelsin diyorsunuz anlamadım.

Hayırlısı böyle demek ki duanız kabul olmuyor diye düşünmeyin.

Bacim deve kusu misali kafani kuma gomuyorsun da bu adamdan kurtulman lazim cocuk yapmadan. Evlilik boyle bir sey degil.

Yok geri gelmesini arasinda en azindan icim sogusun icimde kalanlarida soyleyim diye istiyorum..Allah hayirlisini versin diye dua ediyorum

Ya ben anlamıyorum gerçekten adamlar ne yapsa hemen ayrıl falan deniyor.Tamam çok hatalılar var ama yok eşim böyle dedi hooop ayrıl, boşan.Adamla tartıştık hemen boşan .Ya onlarda insan hata yapabilir, küsebilir,trip atabilir, inat yapabilir..Konu sahibi belki sizinde hatalarınız vardır biz bilemeyiz ama tavsiyem empayi yapın, eşinizle üste çıkmaya çalışmadan benim dediğim olsun kompleksine kapılmadan konuşmayı deneyin. Aileleri işin içine katmadan tartışın.Srnin ailen benim ailem demeyin.Artık sen ben olmadığınızı hissettirin..İnanın tecrübe konuşuyor..Evliliğin ilk yıllarında alışma sorunu erkeklerde de oluyor..Onun her yaptığını hakaret sayıp kendinizi doldurdukça içinizde eşinize kin biriktirdikçe evliliği yürütemezsiniz..Saygı duyun ve sevin..Sevgi herşeyin ilacı..Sizin için dua edeceğim.İkınizde birbirinize srvginizi hatırlayın ve uyanın diye..Bol bol "Ve huvel aliyul aziym"okuyun..Bans çok faydası oldu. İnşAllah sizede olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…