lütfen bana bi yardım edin zor durumdayım:(

neva71

Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2012
7
0
arkadaşlar mrb öncelikle ilk sorunum şu, ben birleşme esnasında bacaklarımı nasıl deyim tam manasıyla açamıyorum yani iki bacak arasına erkeğin girdiği pozisyon çok acıycak gibi geliyo cesaret edemiyorum normal pozisyonda bi sıkıntı yok ama ondada erkeğin organı kayabiliyo vajina dışına bebek istiyoruz şimdi böyle olur mu acaba çok arada kaldım

Keşke üye olduğunuzda iş bilgilerinizi doğru yazsaydınız..
Hem diş hekimi hem de master yapmış bir hekim olarak görünerek, sorduğunuz soru arasındaki ironi ..
Sahte bilgiler kullanmanıza gerek yoktu ..

Son düzenleme:
hayır sahte değil yaa üf diş hekimlerini böyle sıkıntılarıv olamaz mı allah allah......

Olamaz canım ailemde 3 kişi var diş hekimi..
Emin olduğum için söylüyorum.. Onların aldığı tıbbi dersler bile buna müsait ..
Haberin yok sanırım.. Ayrıca yazım tarzın evli olgun bir kadın gibi değil..
Sanki karşımda liseli kız var..

kadın soru soruyor cevap versek :)
ne yazdığı bizi ilgilendirmez

ya yemin ederim liseli kız filan değilim muhafazakar evli biriyim, üstelik şimdi aldığım dersleri burada tek tek anlatamıycam siz aldığınız matematiği ne derece kullanabiliyosanız yani her gördüğünüz dersi ne derece uygulayabildiyseniz sağlık konusuda aynen o derece uygulanıyo hem bunun ders görmeyle alakası olsaydı hiçkimsenin tıp bitirmesine filan gerek kalmazdı!

Ha bizde onu diyoruz bizim söylememizle öğrenemezsiniz uygulaya uygulaya öğrenin yanlış yapa yapa doğruyu öğrenirsiniz acıtmadan

neden anlamsız bir şekilde konu sahibine yükleniyorsunuz anlayamadım

bu konuda zannedersem nette çeşitli yazılar var tam olara bilmiyorum am olması lazın istersen ordan araştır yada doktor sitesinden bi doktora sor olmadı bir jinekolgla görüş

Bende bu soruyu sormak için bu siteye üye olmasını anlayamıyorum bir sürü doktor sitesi var burda ki bayanlar neden olduğunu bilemez ki

peki o halde günde buraya bir sürü bu tarz başlıklı konular açılıyor,ama hiçbirimiz uzman olmadığımız halde cevaplar yazıyoruz değilmi?

ceren hanım boşverin bunları kendileri niye üye oldularsa artık bilemiyorum bu konu yüzünden kötüydüm ama şimdi üzerime gelinmesiyle çok daha kötü oldum umarım zorda kaldığınız günleriniz olmaz ben yinede iyimser cevap vererek bu siteden üyeliğimi kaldırıcam..!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…